Нямаме ли зимни блузки?

  • 19 474
  • 488
  •   1
Отговори

Анкета

Кой вариант за блузка си избирате? Имате възможност да изберете максимум три варианта - един за майката, един за кърмачето и един за таткото

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Никой ли не е организирал ново щампиране на фланелнки за зимата? Praynig

# 1
  • Мнения: 2 614
аха, Галя, преди минути говорих с човека с идеите....
И аз да се присъединя към това питане: защо тази зима останахме без нова зимна линия?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Шамане, заеш, че те обичам.... и културен, мил чивек....хехе, сигурна ли си  Mr. Green

# 2
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Мдааа
Ива каза, че е доста заета

Ама ние можем да й помогнем  Wink като поне в началото се организираме леко

Например - който иска дрешки, да си каже тука.

След НГ тя ще ни покаже картинките да си изберем и блузките - моделите, а после ще обяви и цената.

Аз ОТГОВОРНО И СЪЗНАТЕЛНО заявявам, че ще й помогна натам - с поръчването, вземането, ходенето където трябва и прочие - по техничаската част.

Само дрешки да си имаме  Praynig

# 3
  • Мнения: 2 614
Иве, нямаш причина само да четеш, без да си кажеш мнението по темата. Виж Галя как пое нещата в свои ръце  Hug, така, че Слънце мое, ела и кажи, ще я бъде ли тази наша идея  Hug  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 718
Завалийките, голинки останали. Живи да ви ожали човек  Mr. Green
Обещавам след НГ, ако има интерес да помисля. Тъкмо по празниците ще се разбере дали има достатъчно голи.

# 5
  • Мнения: 2 614
Голинки, я....
НИ мой само ние без нова зимна колекция, сите дизайнери извадиха вече и пролетната, ние още зимна нямаме!  Mr. Green  bouquet

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 082
Не бе, не сме голи, само циците отвреме на време Laughing
Да се обадя, че искам, пък дизайнерката като намери глътка въздух и време ще избирам Mr. Green

# 7
  • Мнения: 433
Аз   1)  искам  2)  ще помагам   Peace

Особено ако пак се ползва отново оная фирма за ситопечат в Г.баня, както лятото - те са ми махала, мога да отскоча по чехли (т.е. по кола с галошки  Wink )   И другаде да е - няма значение, щъкам из цяла София с дребното на столче отзад.  Багажника ми е достатъчно голям.

Само с размерите този път много ще внимавам, че летните са ми доста теснички Sad

# 8
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Иве, сговорна дружина - планина повдига
Глей са ква помощ иде  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 508
Аз също бих искала да се уредя, а и мога и да помогна  Grinning

# 10
  • Мнения: 4 966
И аз съм с вас!
И аз гола останах! А това може да е последната модна линия, преди нашето отбиване...
Пък и онзи ден посетих човека дето ги печата, по лични дела. И понеже му казах, че съм една от "онези", та и той отбеляза, че тази зима сме пропуснали. Wink
Готова съм и аз да помагам, само кажете. Hug

# 11
  • Мнения: 2 614
Сега ще ни се понесе лоша слава, че пропускаме сезони с модната колекция  ooooh! Joy

Шамане, малко остана до НГ и темата пак ще набъбне на 100 страници  Hug

# 12
  • Мнения: 8 242
И аз, и аз  Mr. Green
Искам и ще помагам  Blush .. с квото можи Simple Smile
Много ми голяма миналогодишната вече Laughing

Шаманче  Hug

# 13
  • Мнения: 3 718
Духи, за теб специално имам решение:
Баничка, хляб със конфитюр, голяма мазна свинска пържола с пържени картофи, за десерт, продукт на Нестле по избор    Mr. Green  Hug 

# 14
  • Мнения: 8 242
Духи, за теб специално имам решение:
Баничка, хляб със конфитюр, голяма мазна свинска пържола с пържени картофи, за десерт, продукт на Нестле по избор    Mr. Green  Hug 

Аууу моля Simple Smile
Аз за какво ги ядох тия пържоли - да заслабвам  Mr. Green
Няма пак сега с тях да се надувам  Joy

Ама то и цици не ми останаха  newsm45 .. Та ако може новите блузки с нещо по-повдигащо като опция  smile3506

Общи условия

Активация на акаунт