Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

Видин

Здравейте, от днес започнах захранване с пюре от морков на Хип. На бурканчето пише че е годно за употреба до 48 часа след отваряне. Тъй като захранвам с по няколко лъжички на ден само на обяд, значи ли това че ще мого да използвам пюрето и на третия ден или вече няма да е хубаво.
Цитирай

...

аз съм давала най-късно на 2 ден  Peace
Цитирай

Пловдив

аз съм давала най-късно на 2 ден  Peace
Цитирай

София

Винаги спазвам това, което си пише на етикета... На Хип бих дала на третия ден  Peace
Цитирай

Временно

Винаги спазвам това, което си пише на етикета... На Хип бих дала на третия ден  Peace
И аз.
Има едни малки бурканчета от по 80мл на Гербер.Няма много голям избор,но като за захранване са идеални. Peace
Цитирай

София

Щом си го отворила на обед,значи можеш да даваш и на другия,и на по-другия ден на обед,което прави точно 48 часа.
Цитирай

На хип съм давала и аз на 3 ден, а захранването и ние го минахме със мъничките гербер също са много хубави
Цитирай

София

значи ли това че ще мого да използвам пюрето и на третия ден или вече няма да е хубаво.

Да, може да го даваш 3 дни.
Не бива, обаче, да храниш бебето директно от бурканчето.
Отсипи толкова лъжички, колкото смяташ да дадеш, и останалото количество съхранявай в хладилник.
Цитирай

Да, в началото е така - даваш по малко, другото го хвръляш. Няма начин   Very Happy
Цитирай

София

до 3 дни,не повече

аз затова в началото готвех Wink за да не изхвърлям Blush
Цитирай

Плевен

Щом си го отворила на обед,значи можеш да даваш и на другия,и на по-другия ден на обед,което прави точно 48 часа.

Peace
Цитирай

след Околовръстното

Специално морковитена Хип пише да се използва най-късно в рамките на следващия ден-това са 24 часа.Не мисля че ще има проблем и за 48 часа,но на третия ден е малко рисковано.И както са ти казали не трябва да яде от бурканчето и не трябва да си го топлила цялото.
Цитирай

На другия ден ако не го е изял,го хвърлям.
Цитирай

Винаги спазвам срока,който е отбелязан на бурканчето.
Щом пише до 48 часа,това означава че 3 дни можеш да даваш от него  Peace
Цитирай

Стара Загора

Спазвам винаги срока на годност
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора