Годност на пюре

  • 2 604
  • 30
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 159
Здравейте, от днес започнах захранване с пюре от морков на Хип. На бурканчето пише че е годно за употреба до 48 часа след отваряне. Тъй като захранвам с по няколко лъжички на ден само на обяд, значи ли това че ще мого да използвам пюрето и на третия ден или вече няма да е хубаво.

# 1
  • Мнения: 3 312
аз съм давала най-късно на 2 ден  Peace

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 23 072
Винаги спазвам това, което си пише на етикета... На Хип бих дала на третия ден  Peace

# 4
  • Временно
  • Мнения: 788
Винаги спазвам това, което си пише на етикета... На Хип бих дала на третия ден  Peace
И аз.
Има едни малки бурканчета от по 80мл на Гербер.Няма много голям избор,но като за захранване са идеални. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 734
Щом си го отворила на обед,значи можеш да даваш и на другия,и на по-другия ден на обед,което прави точно 48 часа.

# 6
  • Мнения: 161
На хип съм давала и аз на 3 ден, а захранването и ние го минахме със мъничките гербер също са много хубави

# 7
  • София
  • Мнения: 15 216
значи ли това че ще мого да използвам пюрето и на третия ден или вече няма да е хубаво.

Да, може да го даваш 3 дни.
Не бива, обаче, да храниш бебето директно от бурканчето.
Отсипи толкова лъжички, колкото смяташ да дадеш, и останалото количество съхранявай в хладилник.

# 8
  • Мнения: 4 017
Да, в началото е така - даваш по малко, другото го хвръляш. Няма начин   Grinning

# 9
  • Мнения: 9 973
до 3 дни,не повече

аз затова в началото готвех Wink за да не изхвърлям Blush

# 10
  • Мнения: 544
Щом си го отворила на обед,значи можеш да даваш и на другия,и на по-другия ден на обед,което прави точно 48 часа.

 Peace

# 11
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Специално морковитена Хип пише да се използва най-късно в рамките на следващия ден-това са 24 часа.Не мисля че ще има проблем и за 48 часа,но на третия ден е малко рисковано.И както са ти казали не трябва да яде от бурканчето и не трябва да си го топлила цялото.

# 12
  • Мнения: 4 433
На другия ден ако не го е изял,го хвърлям.

# 13
  • Мнения: 2 111
Винаги спазвам срока,който е отбелязан на бурканчето.
Щом пише до 48 часа,това означава че 3 дни можеш да даваш от него  Peace

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Спазвам винаги срока на годност

Общи условия

Активация на акаунт