***Обучение за доброволни консултанти по кърмене в София***

  • 20 101
  • 430
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Добре дошли на новите попълнения Hug
Моля отново всички, които вече са решили, че ще участват, да ми изпратят на ЛС или мейл координатите си - имена и ник във форума, телефон и мейл за връзка.
Тези, които са ми писали на мейла, може ли да изпратят и никовете си, ако участват във форума - иначе не мога да ви разконспирирам кой кой е Mr. Green

# 46
  • sofia
  • Мнения: 562
Аз се записвам също.

# 47
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ти не си ли Ася, която вчера ми писа на мейл Grinning
Редакция - разбрахме се Hug

Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 18:45 от hedra

# 48
  • Мнения: 4 414
Страхотна инициатива! И аз се записвам. Стаж имам 14 месеца с каката, макият е на 7 и е изключително кърмен.Simple Smile .

# 49
  • Мнения: 116
И аз ще се опитам да се включа, но ще потвърдя като станат ясни датите...
Хедра, да ти изпращам ли координати, при условие, че още не съм сигурна?

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 14:17 от Naasoq

# 50
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ооо, лентичка виждам тук... Hug Честито - с много закъснение вероятно Hug
Можеш да се запишеш и когато дойдат датите, ако те устройват - както ти е удобно.

# 51
  • Мнения: X
Mного кьсно виждам темата, дано не е кьсно.
Аз сьщо искам да се запиша. Не знам сьс сигурност дали всичките уикенди ще мога, че от януари ми се очертава много работа, но ще направя всичко по силите си.

# 52
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не е късно Grinning Макар че май ще трябва да сложим краен срок, защото като гледам, като бройка запълнихте вече един университетски поток (и то от най-популярните специалности) hahaha

# 53
  • Мнения: 1 924
Страхотна инициатива!
Страх ме е да се включвам обаче,че с три дечурлига едва ли ще смогвам да правя кой знае какво допълнително...язък.

# 54
  • София
  • Мнения: 12 229
  Охо Феникс, честита двойна линиика  Simple Smile Ела в близнашкия имаме си нещо като отчетничка тема, където се опитвам да пускам от време на време информация за кърменето, мама със стаж ще е от полза  Heart Eyes. Забелязах, че определено опита с първото дете и успеха в кърменето помагат да се кърмят и близнаците, дори и да има проблеми, нещо което вярвам че при теб няма да го има  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 924
Благодаря Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 967
Искам и аз да се запиша  Peace
До момента имам 25 месеца кърмачески стаж и ще се радвам да помогна на други майки

# 57
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
 Hug
Аз пак да си напомня за теб и за другите - който още не ми е изпратил имена, ник и координати (мейл и телефон), ще е хубаво да го направи Grinning

# 58
  • Мнения: 8 242
Може ли да попитам КЪДЕ ще се провеждат срещите Simple Smile Да го визуализирам на картата Simple Smile
И да се подготвя психически .. и времево.. да стигна до там  Crazy

# 59
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
В Майчин дом, ул. Здраве 2 - съвсем близо до НДК е, така че вземи предвид ужасните задръствания в София (през уикенда рано сутрин е нормално, но някъде към 10ч пак си става задръстено). Като идвате от магистралата е абсолютно елементарно - влизате по Цариградско шосе, на Орлов мост правите ляв завой и си карате по линията на автобусите само направо в посока НДК. Пресичате все така направо кръстовището на НДК, хващате най-дясното платно (пътят върви направо, но се разделя на няколко платна, които вървят нагоре и надолу под нещо като тунелчета - затова си държите най-дясното дясно) и ще излезете точно при Майчин дом - от лявата ви страна се пада клиниката Св.Екатерина (беше на Чирков едно време) и моргата Mr. Green, зад тях е Майчин дом Laughing

Общи условия

Активация на акаунт