прокървяване в ранна бременност

  • 26 802
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 330
Аз имах в 5-та и в 9-та г. с., точно когато по принцип трябваше да ми дойде. Изписаха ми дуфастон и но-шпа. Пиех си ги и продължих да ходя на работа.
И аз така, нещо като цветна бременност, имах слабо течение в първите два месеца в дните когато трябваше да ми дойде. Много се паникьосах, особено първия път. Почивах си повече, не се натоварвах и имах една прекрасна безпроблемна бременност. Най-важното е да не си мислиш лоши неща, не чети много форума, щото ще се побъркаш. Вземи си сладникави филмчета и книжки и си почивай, впрегни роднините да ти помагат пред този период.

# 31
  • Мнения: 1 629
Аз също имах прокървяване към 5 та седмица може би да беше и после прочетох, че е от захващането на плода Peace

# 32
  • Мнения: X
Така, както пишеш - празници, гости, сякаш са по-важни от бебето.  Shocked Аз лично бих разкарала всички мероприятия и бих си лежала, пък догодина ще си наваксам. Когато забременях втория път имах изчезващ близнак и не беше ясно какво и как ще се случи. Голямата беше на 2г.10м. Първите две седмици лежах основно, взех си отпуск, детето не беше на градина и си играеше около мен, ако имах сили излизахме на разходка. Нямах нито кървене, нито нищо, за щастие, но трябваше да се пазя. После ходих на работа и вечер лягах на дивана, детето пак около мен - занимавахме си се нещо, не съм имала грижи, дори голямата беше в болница за два дни, когато бях в четвъртия месец.

# 33
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И аз имах кървене, веднага като теб отидох на лекар, каза ми, че всичко е наред Hug
Почивай си, пази се, при всяко съмнение ходи на лекар  Hug
УСпешна бременност ти пожелавам  bouquet

# 34
  • Мнения: 371
Здравейте мами и аз прокървях. Първа бременност ми е и много се изплаших и още днес отидох на лекар. Той каза, че всичко е наред и ми предписа Утрогестан. От 2 дена е така надявам се хапчетата да помогнат на мен и на бебо. Късмет на всички.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте мами и аз прокървях. Първа бременност ми е и много се изплаших и още днес отидох на лекар. Той каза, че всичко е наред и ми предписа Утрогестан. От 2 дена е така надявам се хапчетата да помогнат на мен и на бебо. Късмет на всички.
Стискам палци всичко да е наред!
И аз си слагах Утрогестан първите 3 месеца. Лекарите се презастраховат с тези прогестер.препарати!
Лека бременност ти желая! Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт