Киселини по време на бременност

  • 5 442
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 190
Az sashto stradam ot jestoki kiselini, nezavisimo kakvo iam-opitah da karam edin den samo na banani i priasno mliako, no pak gi imah. Talcida deistvitelno e edno dobro reshenie. V nikakav sluchai ne priemai citrusovi plodove, te sadarjat ujasno mnogo kiselini, gaziranite napitki samo sazdavat iliuzia,che pomagat zaradi origvaneto, no v deistvitelnost ne neutralizirat nishto.

# 31
  • Мнения: 951
Уфффф...като бях бременна в 28гс се напуках с БОБ и салата от ЗЕЛЕ!Малее,ксъсат\ха ме тия киселини!Дотогава не бях имала никакви и ми се видя страшно. #Crazy След това съм имала аще 3-4 пъти,но разбрах,че може да ме спаси сода Михалково,и сега се чудя-дали от Михалково не съм имала киселини или просто не съм имала киселини

# 32
  • Мнения: 266
ПРИ МЕН ЕДИНСТВЕНО ДЕЙСТВАШЕ САМО СЛАДОЛЕД

# 33
  • Мнения: 75
Ха и при мен така със сладоледа Party
Мъжа ми прави лимонов сок със сода-лимонада домашна.На мен ми помага колкото да заспиа

# 34
мен ме спасява само намаляването на количеството храна,която поемам наведнъж..и доктора ми препоръча "подуващите" храни,т.е. тези които съдържат целулоза-боб,ябълка/кората само/,овесени ядки и др.-в ограничени количества!

# 35
  • Мнения: 140
На мен пък ми поотминават от сладичко,и преди да забременея съм имала този проблем-и пак така.Дано скоро да отминат дребните неразположения!Щастливо бременеене на всички! newsm10 newsm68 newsm44

# 36
  • Мнения: 1 489
Имах страшно много киселини и ми помагаше единствено сода.

# 37
  • Мнения: 138
още в началото на бременноста имах киселини беше нещо ужасно дори вода да пиех пак получавах . Баща ми все ми казваше да пийна малко мастика и киселините ще престанат .Дълго време не се решавах , но като се почна до 9 месец .

Общи условия

Активация на акаунт