Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 дек. 2008, 14:32 ч.

Уред за масаж

• 1 133
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив
Здравейте, 
Искам да си купя уред за масаж. Харесала съм си този http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=404

Някой ползвал ли го е или пък нещо подобно? Ако да какъв е ефекта?

Далече съм от мислта да отслабвам с него, за масаж ми трябва, имам масажор за целлит на филипс и съм доволна ама си е трудоемко  с него и ми се уморяват ръцета  hahaha та затова нещо мързеливо си търся да си лежа пък то да си действа  Party

# 1
  • Балчи-Варна
Идеалният начин според мен да е ходиш на масай един-два пъти седмично.Лежиш и те масажират-е от това по-голям кеф нема  Laughing
на тези глупости не вярвай

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 21:18 от gul4i

# 2
Един познат си го беше купил та го пробвах ..
Освен, че умрях от гъдел и ми се разбъркаха коремните органи, друго не можах да разбера  Crazy
Влез в Продавалника, постоянно ги продават.. Смятай колко са ефикасни  Wink

# 3
  • Плевен
Това не е уред за масаж newsm78 А е уред за отслабване, на принципа на вибрациите. Според моя опит, подобни уреди за домашна употреба не вършат никаква работа

# 4
  • У дома !
И аз смятам,че това е уред за отслабване или по точно за разбиване на мастните депа в коремната област.....
Исках тези дни да купя Шияцу масажор,,,,,,,,,,но го няма в нито един магазин на Вес телешоп....днес цял ден обикалях за него.....
Дори не бях сигурна дали си заслужава и пуснах тема тук,ама никой не ми отговори  Confused като се наканих да го взема се оказа,че са го изкупили преди празниците Rolling Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт