Къде в Бургас (13)

  • 33 849
  • 377
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 388
Добре заварили и Весели празници на всички!
Нека темата е все така полезна и съфорумките винаги отзивчиви и реагиращи светкавично. Simple Smile

# 2
# 3
  • Мнения: 1 298
Весели празници и от мен!

# 4
  • London, baby
  • Мнения: 800
Весело посрещане на празниците.

# 5
  • Мнения: 1 813
Някой да е пробвал ледената пързалка?  Grinning

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 610
Нека и аз съм тук Whistling

# 7
  • у нас
  • Мнения: 5 694
 Party

# 8
  • Мнения: 1 165
И аз се интересувам, къде има хубави боди-ризи и някоя прилична рокличка, до 50-60лв.

# 9
  • Мнения: 1 813
И аз се интересувам, къде има хубави боди-ризи и някоя прилична рокличка, до 50-60лв.

Боди-ризите ......претърси предната или по-предната тема,ако ти е спешно. Там някой беше писал.

# 10
  • Мнения: 3 621
Весели празници на всички и приятно пазаруване

# 11
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
И аз се интересувам, къде има хубави боди-ризи и някоя прилична рокличка, до 50-60лв.

Боди-ризите ......претърси предната или по-предната тема,ако ти е спешно. Там някой беше писал.
В Търговския център на Младост в Юноната гледах бяла за 35лв мн хубава беше.бяла гледах в четвъртак.

# 12
  • Мнения: 1 280
И аз се интересувам, къде има хубави боди-ризи и някоя прилична рокличка, до 50-60лв.


    Боди-риза си взех от един магазин точно до входа на Европа ли беше /бившия Краснодар/ Хубави рокли гледах в едно от магазинчетата с/у Тандема в Братя Миладинови, но беше преди месец.  Peace

     

# 13
  • Мнения: 1 165

    Боди-риза си взех от един магазин точно до входа на Европа ли беше /бившия Краснодар/
     
ooooh! Точно там живея, мерси ще проверя!

# 14
  • Мнения: 497
Някой да е пробвал ледената пързалка?  Grinning
Аз  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт