Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 1 812 отговора

НОВА ТЕМА така да се каже  Flutter
Цитирай

цоппппппппп Love
Цитирай

in my dreams

Пльокккккккккккккк Love
Цитирай

35 къде Mr. Green
Цитирай

тук

Силве много неща Smile аз всичките подаръци си знам щото си ги избрах и мъжо също Mr. Green
Цитирай

in my dreams

Кажи кво да и взема......после ще ти кажа къде...че един късмет ми влезе между зъбите Mr. Green
Цитирай

Кажи кво да и взема......после ще ти кажа къде...че един късмет ми влезе между зъбите Mr. Green
е па питай я какво иска..или направо в магазина питай
 35 35 голем си заплес бееееее...верно ли ядеш баница
Цитирай

Добре Дани,на скайп ще ми кажеш подробности Love
Цитирай

in my dreams

35 35 голем си заплес бееееее
Laughing..абе тя иска един въображаем мечок колкото мене голям със сърце на гърдите...ама ми писна от плюшени играчки..само се спъвам и падам от тях..огромни са........тавана съм го напълнил..а и няма от къде да и го взема Laughing

....как ще ям баница.бе...пия Mr. Green
Цитирай

somewhere

Ида ,ида
Цитирай

Laughing..абе тя иска един въображаем мечок колкото мене голям със сърце на гърдите...ама ми писна от плюшени играчки..само се спъвам и падам от тях..огромни са........тавана съм го напълнил..а и няма от къде да и го взема Laughing
еми отивате и купуваш,стига си се прайл Crossing Arms ще си хареса друго,самичка Love
Цитирай

ооо свърши се то...раздадоха подаръците hahaha
Цитирай

somewhere

35 35 голем си заплес бееееее...верно ли ядеш баница
Знаеш га ше яде баница  Naughty Naughty Naughty
Цитирай

somewhere

ооо свърши се то...раздадоха подаръците hahaha
Ми така е на кой му се пада работа  tooth tooth
Цитирай

in my dreams

еми отивате и купуваш,стига си се прайл Crossing Arms ще си хареса друго,самичка Love
е ....,не става с нея......писна ми всяка година да се обличам като Дядо Мраз и да и звъня...а майка и се попикава от смях.......като малката ми види татусите  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 1 812 отговора