Локално кремче за пъпки - спешно!

  • 5 570
  • 20
  •   1
Отговори
Моля Ви, спешно се нуждая от ефикасно кремче за локално лечение на пъпки, защото ми предстои важно събитие, а ми излязоха няколко пъпки, точно когато не трябва  Cry

# 1
  • Мнения: 51
  Добър за тази цел е коректора на Авен за проблемна кожа-наподобява молив с 2 страни-едната страна е с активно вещество,а другата е за макиаж-да скрие пъпката!Цената е около 21 лв.Успех!

# 2
  • Мнения: 284
В такива случаи на мен  много добре ми действа едно гелче на манхатън, вечерта го слагам на пъпчицата и до сутринта е изгоряла  Flutter

# 3
  • Варна
  • Мнения: 94
юсерин тоник, трайно ще ги пемахне 16лв Laughing

# 4
  • Мнения: 191
От локалните кремчета за третиране на пъпки - рекламират на Нивеа и Л'ореал, видях ги в Метро - струват около 11 лв. Аз лично не съм ги ползвала и не съм чувала отзиви, само ми направи впечатление кутийката  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 317
Казвали са ми кислородна вода и Фуцидин (някакво мехлемче от аптеката...) но не съм пробвала.

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Едно малко гелче на Neutrpgena - около 10лв.

# 7
  • Мнения: 1 599
За пъпки бих ти препоръчала Zineryt има страхотен ефект ( не е крем а е лосион ) ! Около 10 лв. е  Peace

# 8
  • Мнения: 66
Едно малко гелче на Neutrpgena - около 10лв.

На мен ми останаха много огромно червени петна , след като го ползвах това гелче.  Sad
Половин година ми отне лечението на тези петна.

# 9
  • Мнения: 2 936
Далацин-Т ...в аптеките  Peace

# 10
  Добър за тази цел е коректора на Авен за проблемна кожа-наподобява молив с 2 страни-едната страна е с активно вещество,а другата е за макиаж-да скрие пъпката!Цената е около 21 лв.Успех!

Купих го, но нещо не мога да разбера коя е активната страна  Thinking В упътването пише, че червените петна се мажат първо със зеления край, после с бежовия, а пъпките само с бежовия. Ако зеленият край на молива е с активната съставка, тогава защо петната се мажат само с него, а не пъпките  Crossing Arms

# 11
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
На мен този молив не ми помага,не сьм доволна. Бих ти препорьчала едно кремче на LA ROCHE-ROSAY,EFFACLAR A.I.  с него се маже само пьпката по 3=4 пьти на ден ,прегаря и изчезва след няколко дни. Успех Hug

# 12
На мен този молив не ми помага,не сьм доволна. Бих ти препорьчала едно кремче на LA ROCHE-ROSAY,EFFACLAR A.I.  с него се маже само пьпката по 3=4 пьти на ден ,прегаря и изчезва след няколко дни. Успех Hug

Много хубаво дегизира пъпката  Crazy В крайна сметка кое е активната страна  newsm78

# 13
  • Мнения: 51
  Активна съставка има в целия продукт.Зеления край се използва когато пъпката е зачервена, за да коригира червения цвят.Не случайно голяма част от кремовете против розацея имат зелен цвят!Надявам се вече да има положителен резултат Wink

# 14
  • Мнения: 79
IMEKS, super e kremcheto, dovolna sam ot nego. Na cvqt e kato fon dio ten, nezabelejimo e kato se nanese Simple Smile, 5mg - struva kam 6lv.. Uspeh

Nqmam kilirica, mnogo sajeliavam

Общи условия

Активация на акаунт