споделен грях-половин грях

  • 4 756
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • EU
  • Мнения: 164
missence, съветвам те да прочетеш книгата на Мари-Андре Бретен Всичко за пренаталното възпитание. така ще добиеш представа как нашите мисли и настроения се отразяват в/у нероденото бебе.
Успех и леко бременеене  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 1 946
Missence просълзи ме .желая ти леко раждане ,здраво бебче и много много щастие!
 newsm32 lovekiss
  Peace

Всичко ще е наред с бебока. Сега хормоните и чувствата са ти в повече. Не изпитвай излишна вина, нека само положителни емоции да те владеят - така бебчо ще се чувства най-добре. Бъди сигурна, че ТО ЗНАЕ колко много го обичаш.  Hug

# 47
  • Мнения: 1 817
Щом осъзнаваш, че не си била права в началото, значи всичко е наред!
 Важното е, че занапред мислите ти ще са само положителни и ще "изпращаш" на бебчо само позитивни емоции. нормално е човек да се настрои на нова вълна.

# 48
  • Мнения: 6 441
Честито!
Не се притеснявай.Много от майките са имали такива терзания.Едва ли си навредила с тях на бебчето.
Важното е,че сега гледаш положително на случващото се с теб.А и повишение ще си имаш.Толкова много хубави новини!
Не е грях дори,а нещо нормално  Hug

# 49
  • Мнения: 1 305
Честито  Hug
Нормално е да си объркана в началото, но важно е че си разбрала колко е хубаво да носиш едно малко създание в теб 
  Мога да ти пожелая до края лека бременност и живот и здраве едно прекрасно бебче  Hug

# 50
  • Мнения: 641
Честито и от мен.
Не мисли сега за това.
При мен стана нещо подобно.
Аз не очаквах,че ще забременея от първия път при положение,че с мъжа ми бяхме гаджета 8г и се пазехме и като разбрах се чувствах много странно.
Но и аз като теб като видях живота в себе си как тупти,а по късно и като усетих как здраво рита,разбрах,че по хубаво нещо от това да си пазителка на живота няма.
Сега вече съм в края на 7 месец и чакам малката бебка с нетърпение.
Успех и не мисли лоши неща,а се радвай на бременноста си.

# 51
  • Мнения: 1 629
Честито първо да ти кажа Hug

Второ да ти кажа: и аз бях ей така като теб, като разбрах, че съм бременна и се стреснах много, разревах се, защото трябваше да уча (точно бях влезнала да уча висше) и много се ядосах и си помислих дори, че е нарочно. Е разбира се това бързо ми мина за час-два се осеферясах след дълго кръстосване на килима. И аз като теб като му видях сърчицето се разревах - толкова беше красиво. Таткото изобщо не искаше да се маха, много е горд от малкото си момченце Sunglasses (и нашето дете е момче) и така примирих се аз и изпитите си взех и даже продължавам. Не мисли лоши неща сега, пей му, гали го, обичай го, то сега усеща повече от преди. Много се радвам за теб и дано те направи адски щастлива това дете Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 187
Явно на всички са ни минавали подобни мисли. Радвай се и лека бременност

# 53
  • Мнения: 285
Първо честито  bouquet.
Много мило ми стана като прочетох това,което си писала Hug.
И не се притеснявай,всичко ще бъде наред Peace.

# 54
  • София
  • Мнения: 604
като видях заглавието на темата даже се постреснах малко
никакъв грях не е това, в повечето случаи жената не е подготвена психически за подобна вест Simple Smile
Честито и лека бременност  bouquet

# 55
  • Мнения: 3 993
И аз се стреснах от заглавието, но като прочетох поста ти ми стана толкова мило!  Hug Всяка майка ще припознае себе си в твоите думи...
Нямаш никакъв грях пред детето си, да знаеш, нито цял, нито половин  Simple Smile Детето не може да чете мислите ти, а и да можеше, няма да помни, бебетата имат краткотрайна памет  Simple Smile но аз не вярвам в пренаталното възпитание, така или иначе!
Всичко, което описваш, че се случва с теб, е напълно нормално - бременна си все пак. Ама ти олекна като сподели тук и като четеш, че не си изключение, че си като всички други майки, нали!  Laughing
Желая ти много здраве, лека и приятна бременност и гледай да преобладават хубавите мисли!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт