Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 3-та тема

  • 135 336
  • 364
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 867
.......А на теб бой, че не се включи по-рано с това обяснение. .......

Уф, засрамИх сЪ Embarassed. Ама иначе, когато пак ти се домеси, направи короната, вкусна е и голяма.  bouquet

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, а не ви ли прави впечатление че показаната от Мама Цоцоланка не е на питки и че самите обърнати триъгълници са много дебели? Може да прилича на Короната, но май е правена с цял дебел лист тесто  newsm78

# 77
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ето днешната ми питка

# 78
  • Мнения: 22 867
Ето днешната ми питка


max-mama, питката ти е направо на max, как успя да я напомпаш така? Разкошна е, красавица!  chef  bouquet

# 79
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ето днешната ми питка


max-mama, питката ти е направо на max, как успя да я напомпаш така? Разкошна е, красавица!  chef  bouquet

Тя сама,и аз се шашнах. Laughing

# 80
  • Мнения: 818
Честита Нова Година ,нека донесе много здраве,кьсмет и усмивки

Моята новогодишна питка с кьсмети

# 81
  • Мнения: 774
Честита Нова Година! Желая ви много здраве и щастие и най-хубавите и пухкави питки! Grinning  bouquet

Ето и моята Новогодишна питка:

# 82
  • Мнения: 4 358
Ауу какви питка.
Макс Мама как сама бе ooooh!.Я издай тайната.
Ама и Ягодка и тя - как само се надула и твоята питка Ягодкеее.
Момичета и тук да ви пожелая - ЗА МНОГО ГОДИНИ.МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ Hug Hug Hug

# 83
  • Мнения: 4 433
питка 

Честита Нова Година  bouquet

# 84
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ауу какви питка.
Макс Мама как сама бе ooooh!.Я издай тайната.
Ама и Ягодка и тя - как само се надула и твоята питка Ягодкеее.
Момичета и тук да ви пожелая - ЗА МНОГО ГОДИНИ.МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ Hug Hug Hug

Вярно е сама.Тестото правих в машинката,рецептата е *на око*,после замесих и оформих,всичко е стандартно,нищо вповече.Много й се радвахме,но вече е наполовина(вкъщи не се яде много).

# 85
# 86
  • Мнения: 2 516
Честита Нова Година!Пожелвам Ви една страхотна година, изпълнена с много здраве, щастие, любов и сбъднати мечти! Hug

Това е питката, която направих вчера.За сефте правя питка с мая Crazy На Бъдни вечер направих и първата си содена питка(е, правила съм и малки содени питчици), а после баба ми показа как се прави и питка с мая.Викам я да се пробвам и тя взе, че стана.Само дето направих един гаф - забравих да намажа тавата с олио Embarassed Чак като я сложих да се пече се сетих.Мама като вика: "Е, тя лесно ще се отлепи" и аз "Да бе, мамо", а вътрешно си виках "А дано, ама на дали Laughing " С татко я вадихме от тавата - беше залепнала точно по средата и леко започна да се разпада  Embarassed Та, ето я:
http://prikachi.com/files/520683N.jpg

Не й сложих сирене, а ако бях щеше да стане малко по-хубава сякаш newsm78 Абе приятелките я харесаха или поне така казаха  Crazy

# 87
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
Честита Нова Година, момичета !
Ето и вкусната питка за празника от мен Simple Smile

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 20:55 от bilqna_69

# 88
  • Мнения: 11 607
Едната питка я пуснах вече, втората я видяхте в суров вид, ето я и нея в опечен вид - цък.....

Обрах овациите на вечерта, всичко бе на конци и всички бяха единодушни,че са могли само питка да ядат без манджа и пак щели да се наядат царски. Това са овациите на 4 семейства, с които празнувахме! bowuu

# 89
  • Мнения: 12
Честита Нова Година!
Днес направих един фантастичен хляб и за да го пробвам само половин доза, но съжелих.
labrex благодаряти за предложението Хлябът на моята свекърва много сполучлив newsm10

Общи условия

Активация на акаунт