Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 дек. 2008, 09:09 ч.

Спешен въпрос за модел домашен телефон

• 1 603
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте!
Лятото си купихме слушалка на Panasonik KX-TG 1100 за домашния телефон. Обаче не показва дата и час на пропуснатите повиквания, а ги регистрира само като брой-01,02 и т.н. Сега искам да го сменя и да си купя такъв с идентификация на дата и час на missed calls. Бях втрещена в ТЕХНОМАРКЕТ, защото никой не можада ми обясни кой телефон от всички налични поддържа тази функция. В упътванията на всички модели пише едно и също и не можах да се ориентирам. Звънях и на официалните представители на Panasonik, но и те не знаеха.
Моля ако някой има такъв телефон с тази функция да ми опише модела.
Благодаря.

# 1
  • В страната на ненаучените уроци ...

Имаме този модел и на дисплея изписва всички повиквания с дата и час - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025911

# 2
  • София
Благодаря, Диди, но ми е малко скъпичко. Лимита ми е около 60-70 лв. Не ми трябват много екстри, но тази функция с дата и час  на пропуснато повикване е задължителна.
Весели празници на всички!!!!!!

# 3
  • Варна
Здравей,
ние си взехме миналата година от технополис телефон с описаните от теб функции, само че е AEG. Цената беше около 45-50 лв. И аз имах същите изисквания като теб. И вече година след като сме го взели , все още сме доволни от покупката си. Ако искаш, ще по търся кутията му и документите за да видя какъв модел е.

# 4
  • София
PANASONIC KX-TG8090FXT - 69 лева е.

- БЕЗЖИЧЕН DECT ТЕЛЕФОН
- CALLER ID
- ТЕЛЕФОНЕН СЕКРЕТАР 15 МИНУТИ
- ЦВЕТЕН ДИСПЛЕЙ 4000 ЦВЯТА
- СПИКЕРФОН
- 200 НОМЕРА И ИМЕНА ПАМЕТ В ТЕЛЕФОННИЯ УКАЗАТЕЛ
- 30 НОМЕРА C ID ПАМЕТ
- 10 МЕЛОДИИ
- ОСВЕТЕНИ БУТОНИ
- SMS СЪВМЕСТИМОСТ
- ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНИ СЛУШАЛКИ - ДО 5 БР.
- 10 Ч. РАЗГОВОР / 100 Ч. STAND BY
Изписва дата и час. Освен това, когато те търсят може да се запишат.  Flutter

PANASONIC KX-TCD440FXT - 59 лева.

- БЕЗЖИЧЕН DECT ТЕЛЕФОН
- CALLER ID (КЛИП ФУНКЦИЯ)
- УКАЗАТЕЛ - 20 НОМЕРА И ИМЕ
- 20 МЕЛОДИИ
- ЧАС И ДАТА
- АЛАРМА
- 10 ЧАСА ВРЕМЕ ЗА РАЗГОВОР
- ВЪЗМОЖНОСТ ЗА РЕГИСТРИРАНЕ НА ДОПЪЛНИТЕЛНИ СЛУШАЛКИ
- GAP
- ОСВЕТЕНА КЛАВИАТУРА И ДИСПЛЕЙ

# 5
  • София
Лъвче, сигурно ли е, че този от 69 лв.PANASONIC KX-TG8090FXT показва дата и час на пропуснати повиквания, или въобще има функция дата и час ?

# 6
  • Пловдив
Ние по същата причина сменихме телефона.Миналата година от техномаркет взехме-panasonic  КХ ТG7100 .Показва дата и час на пропуснато повикване,беше 67лв.Накарайте ги в магазина да го включат към тяхните стационарни и позвънете да видите какво изписва.Ние така направихме,защото естественно не знаят какво продават.

# 7
  • София
В ТЕХНОМАРКЕТ ЦУМ са на аналогови телефони и не може да се пробва, но щом КХ ТG7100 има тези възможности, може би ще се ориентирам към този модел.
Много благодаря.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт