раждането като оргазъм....ааа, не

  • 4 529
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 17 592
Това е извратено.

# 61
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328

Бре   тия   направо  ме убиха   Mr. Green  взех да си мисля ,че аз  нещо не съм в ред.
 Joy Joy Joy

# 62
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 929
Не ми е странно. Чела съм и преди за чисто физическото усещане на оргазъм при раждане.  И за оргазъм по време на кърмене - също. Айде сега избих рибата... пак.  Mr. Green

Разбираемо ми е първосигналното опулване пред подобно инфо, но винаги съм се чудила откъде тази категоричност у някои, че това е невъзможно.  Grinning

# 63
  • Мнения: 5 539
Да, запозната съм с тази теория. Сигурна съм, че е възможно при някои жени и при определени условия.
Вярвам, че мога да раждам без болка или с минимална такава, понеже болка не съм усетила, докато не ми сложиха системите /при първото раждане на 5 см. разкритие, при второто на 8 см./
Освен това при второто раждане по време на разкритието бях в такава луда хормонална еуфория, че ако не бяха пустите системи като нищо можех да си оргазмувам при изгонването на плода Mr. Green

# 64
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Мързеше ме да прочета цялата статия... Но ми е интересно тази Сара колко ли деца е родила, че да напише такива глупости smile3517
прочети я де. жената прави  бих казала добър коментар на филм. статията е чудесна. засяга и други предразсъдъци.
освен това не мисля, че в единението с човека, който обичаш има нещо пошло и е съвсем без връзка с раждането на дете... може би все пак има жени по света, които изпитват и други чувства освен болка и погнуса от раждането...  Peace

# 65
  • Мнения: 1 629
  Joy не мисля, че има нещо оргазмово в раждането, може докато минава през матката за да излезне, но аз до там не стигнах  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 817
 
Цитат
И за оргазъм по време на кърмене - също. Айде сега избих рибата... пак. 


Това е по-разспространено.
 Знам, че няма невъзможни неща, нооо за мен е  Sick

# 67
  • Мнения: 1 372
Сигурно е възможно!

Общи условия

Активация на акаунт