АПРИЛки украсяват коледни елхички, а бебчетата махат с крачета и ръчички

  • 14 809
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Момичета Честита Коледа на всички  Close-mas: Close-mas: Close-mas:
Желая ви  здраве ,щастие  и  дай  боже    здрави   бебчета  през април.

# 76
  • Мнения: 1
Честита Коледа!!! Simple Smile ..пожелавам на всички много късмет и здрави бебчета на пролет да гушкате!!!  Hug

# 77
  • Мнения: 182

Една Коледа - за много желания.
Една нова година - за много мечти!
Една цяла година - за много успехи!
Весели празници!


Момичета Весело посрещане на празника и да получите хубави   Gift от половинките и не само!

# 78
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Весела Коледа и нека здравето и щаститето да са честити гости във Вашия дом!
На Коледа стават чудеса- пожелавам Ви безчет! 

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 347
Весела Коледа!!!
Нека ви донесе много усмивки, много здраве и много доброта Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Бъдете щастливи и спокойни в очакването на хубавите ни бебчета   bouquet  bouquet  bouquet

# 80
  • Мнения: 9 436
Здравейте аз съм февруарска мама!Честито Рождество Христово!Много щастие,късмет и най-хубавите и здрави бебчета на финала!  bouquet

# 81
  • Мнения: 137
Весела коледа на всички мамчета и техните семейства  Hug
Нека здравето и радоста бъдат постоиянни гости във вашия дом  Simple Smile
И на април ви пожелавам от сърце да прегърнете най красивите, здрави и усмихнати бебенца  Heart Eyes
Весели празници  Hug

# 82
  • Мнения: 335
Честита Коледа!
Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!

Бъдете живи, здрави, обичани и добри!

# 83
  • Мнения: 847
 santa2  madnoel People Santa Close-mas: Vesela Koleda, izpulnena s mnogo toplina i obich! Nature Snowman Nature Snowman

# 84
  • Мнения: 172
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!!! ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И УСПЕХ В НАЧИНАНИЯТА! ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ НИ БЕЗКРАЙНО МНОГО ПОВОДИ ЗА УСМИВКИ И АПРИЛ МЕСЕЦ ДА ГУШКАМЕ ЗДРАВИ И ПУХКАВИ БЕБЧЕТА !!!

# 85
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Честито рождество христово  Grinning
Нека Дядо Коледа ви донесе много здраве, любов, безболезнено раждане и едно прекрасно и здраво бебче.
Обичайте се и бъдете щастливи  Hug

# 86
  • Мнения: 541
честито рождество христово!!!пожелавам ви много ритничета,много усмивки и много сладки вързопчета догодина!

# 87
  • Мнения: 2 090
                                                                Честито Рождество Христово!
Нека Бог бди над нас и делата ни!Нека бъдем добри,и напролет да се радваме на здрави и спокойни бебчета!

                       
                                                                 

# 88
  • Мнения: 14
Честита Коледа мили майчета!Нека този свят празник ни донесе мн здраве,сили и най-вече здрави бебчета Hug

Само да кажа ние пристигнахе благополучно вчера/въпреки неудобството през целия път/.Милички не искам да развалям празника,само да споделя,че от снощи ми е малко едно особено.Събудих се към 5 и ми се виеше свят,започна да ми става лошо,събудих нашите и когато ми измериха кръвното беше ниско90/70.Хапнах насила една филийка с малко месце и легнах.Успях да заспя,сега съм по-добре но все още ми е едно отнесено TiredКръвното е по добре100/70.Мисля,че еот промяната на обстановката,умора,бебка поне редовно си ме поритва и това малко като че ли ме успокоява.При вас така ли когато пътувате и сменяте обстановката newsm78
И още една молба,от Софийските мами,могат ли да ми кажат адреса на Майчин дом/за всеки случай/докато съм тук/Недай Боже Praynig/ако се наложи.Просто не знам къде да отида другаде.Благодаря и извинявайте,ама нали сте ми най-сродни души кого да питам Heart Eyes  bouquet

Хубав празник santa2

# 89
  • Мнения: 172
 ssillvvi не знам дали е нормално, но и аз се чувствам така, когато пътувам. Пожследните две седмици доста пропътувах и освен болките в кръста и целия гръб имах подобни на твоите оплаквания. Виеше ми се свят, отпаднало ми беше, прилошаваше ми постоянно, от време на време ми просветваше и ме затрисаха едни нервииии...половинката още мърмоли за тях  Crazy Аз се стараех винаги да имам в чантата си количка или шоколадче...за всеки случай и да не обикалям много много по улиците сама. А от както съм се върнала не мога да се отърва от киселините....на ден повръщам повече от 5-6 пъти заради тях... ooooh!...но още три месеца все ще изкарам  Crazy  Дори снощи поцчти нищо не можах да хапна....но може и за добро да беше, че иначе като се натъпча вечерта не мога мнито за минута да спя, а снощи си спах като къпана Mr. Green . Напоследък забелязвам, че не ми е добре на стомаха от : кола, натурални сокове, салами и всякакви такива, ядки... при вас така ли е. Да се чуди човек колко чувствитени са ни станамли тумбачетата. Бебчо от три дена нещо стачкува и подритва много рядко...един път ва пъти на ден и това е... Измъчих го милото по тези пътища...автобуси, коли, после няколко дена двойни смени на работа, за да вляза в график и ... ето на... бебчо се сърди. Сега ще се напочивам хубаво, пък дано се разбеснее пак както си знае  Heart Eyes
   Желая ви хубав ден момичета и много ви  Hug

Общи условия

Активация на акаунт