Възглавници за бременни?

  • 35 453
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2
здравейте,
прочетох статия за специални възглавници за бременни и искам да взема за подарък на сестра ми, която е в 5ти месец. Обаче не съм била бременна и не знам много за тези неща.
Ако някой знае повече за тези възглавници и изобщо дали ще й е полезно, да ми каже.
благодаря на всички
Вики

(линка към статията е http://health.actualno.com/news_208600.html)

# 1
  • Мнения: 367
Мисля че е чудесна! Имам такава. Аз я получих след раждането и ми беше полезна за намирането на удобство при кърмене, сега я използва дъщеричката ни като фотьойлче. Мисля да я използвам за бременността си, когато кръста ме наболява, искам да си вдигна краката на високо или да спя по корем. Вярвам, че и на нея ще й служи добре.

# 2
  • Мнения: 541
една съфорумка си купи такава и каза че е страшно удобна да си лежи пред телевизора или когато спи.и аз си търся,но ми е трудно да си намеря.тя в магазин штъркел мисля че си беше взела за 20-тина лв

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм ползвала,но мисля,че ще е удобна

# 4
  • Мнения: 165
В каталог на "premaman" съм виждала че продават.Като купиш от някъде кажи колко струва това удоволствие че аз все спя на матрака защото възглавницата ми се озовава м-ду краката.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз нямам такава , но смятам , че сестра ти ще се изненада приятно и ще и е от полза аз си използвам здруги възглавници , които не са за тази цел  Wink

# 6
  • Мнения: 9 436
Не ползвам и не мога да си кажа мнението Grinning

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 854
Много хубава идея.
Гледам, че в ибей ги има, ако пазаруваш от там.
http://baby.shop.ebay.com/items/Feeding-Boppy-Pillows__W0QQ_catr … #item250345995803

# 8
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Не съм ползвала такава. Дори не знаех, че има  Embarassed

# 9
  • Мнения: 95
Мога са да кажа че е страхотно да имаш такава....моята не оставям...и след това е полезна за бебчо.

# 10
  • Мнения: 4 292
Аз имам подобна възглавница. Беше ми много удобна по време на бременността, сега я ползвам докато кърмя, но не винаги. Мисля, че е чудесен подарък и сестра ти ще остане очарована.

# 11
  • Мнения: 4 017
Нямам идея какво представлява, но пък възглавница за подарък (колко и да е удобна) не бих подарила на бременната си сестра

# 12
  • Мнения: 2 950
Аз бих подарила такова нещо на бъдеща мама, защото на собствен гръб съм изпитала неудобството от спането по време на бременност и то два пъти.... втората беше двойна  ooooh! Има едни страхотни възглавнички на естествена основа, но не знам как да ти пусна линк. Знам, че са на Спелта.Като напишеш спелта в гуугъл, първото, което излиза е това.  Peace Май са тези, които търсиш ти.

Аз може да съм си маниачка на здравословен начин на живот, но сега си поръчах и две възглавнички за количката. Много са яки. Peace

# 13
  • Мнения: 2 374
За жалост не съм използвала,но звучи много добре.

# 14
  • Мнения: 2
много ви благодаря момичета, ще й купя такава възглавница;)
Вики

# 15
  • Мнения: 1 674
Не съм ползвала ,но идеята ти е мн добра.Действай.  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 090
Не съм ползвала,но мисля,че ще е удобна
Peace.Бих си взела и аз,ако я намеря.

# 17
  • Мнения: 1 372
Бих подарила такова нещо на бъдеща мама. Имам такава удобна е. Използва се и по време на бременността и после при кърмене, а и за бебчо.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Имам такава, на Бертони е, струваше 18лв. Това е мноого голяма възглавница във формата на подкова. Безкрайно удобна е за бременна и след това за кърменето, идеята ти е повече от отлична Peace Непременно и вземи.
Аз си я взех от Пинокио, има ги в Пигис и по другите магазини.
На Премаман също има но е към 100лв, няма смисъл да даваш толкова пари.
Ето какво представлява:

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592
Не съм имала, но сигурно щях да се зарадвам...

# 20
  • София
  • Мнения: 292
Взех си днес от бриколаж една възглавничка за 10 лв. Не е толкова голяма, но е супер удобна и вече я пробвах и в колата.
Много е удобна, не знам как я видях. Съвсем случайно за друго бяхме отишли, но..Simple Smile
Късмет!

# 21
  • Мнения: 541
да не си взела детска за път?те като форма са същите,но са многоо по-малки и са за друго нещо.но все пак ако ти върши работа...супер Peace

# 22
  • Мнения: 390
Дори не знам как изглеждат, къде се слага; жалко, щеше да ми е добре сигурно с моя огромен корем побрал две...

# 23
  • Мнения: 2 818
Показана от NBN мисля, че е за кърмене, не става дълга и права каквато й трябва на бременната.
Ето със спелта възглавница. http://www.spelta.biz/mothers_hose.php
Аз спя на такава възглавница, но в друга форма и е много приятна - като пясък се моделира, но е по-мека и мирише много приятно!  Simple Smile

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 99
Тази на спелта много ми хареса,ама имам един тъп въпрос.Как я слагате докато сте бременни-на корема,на кръста или абе нямам идея newsm78.Иначе за кърмене разбрах как става.

# 25
  • Мнения: 541
Тази на спелта много ми хареса,ама имам един тъп въпрос.Как я слагате докато сте бременни-на корема,на кръста или абе нямам идея newsm78.Иначе за кърмене разбрах как става.
http://www.babywell.fr/images/coussin-maintien-02.jpg
http://www.babywell.fr/images/coussin-maintien-01.jpg
http://www.jouets-bebe.com/img_produits/a008006.jpg

# 26
  • Мнения: 826
Гледах ги днес на лекцията на Естествено. Поне тези, които ми показаха бяха пълнени със някакви люспести зрънца. Натурално и естествено Wink Не съм ползвала, но мисля, че са удобни. Особено една във формата на С Тя става и за да подпира после бебчето при кърмене. Според мен е хубав, интересен и щадящ джоба Mr. Green подарък Peace

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Хубава е тази Спелта, но 67лв Shocked
Иначе моята става абсолютно права и дълга, тя е просто мек дунапрен, можете да си я изправяте, да си я огъвате или каквото решите. Аз спях с нея точно както е показано на снимката - отгоре под главата, надолу под корема и между колената.

# 28
  • Мнения: 753
Спях с възглавница между краката от 7ми месец през първата бременност. Това ми беше удобно. Много ги хвалят, но може би няма да си купувам. От кърменето на първото детенце съм си изработила пози и начини за кърмене, които мисля, че си спомням, ще разбера Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 558
Не съм ползвала такава. Дори не знаех, че има  Embarassed
И аз така,но мисля че сестра ти ще ти е мнооого благодарна Peace

# 30
  • Мнения: 682
Възглавницата е супер удобна, както за периода на бременност, така и след това  - при кърмене. Както са писали по-горе, възглавницата може да се ползва и като фотьойлче за бебето.

Общи условия

Активация на акаунт