Интересно за памперсите!

  • 5 009
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Интересна и полезна информация. Peace

# 46
  • Мнения: 1 219
има досте полезно инфо PeaceБлагодаря ти  bouquet

# 47
  • Мнения: 276
  bouquet Браво за линка.То не че аз купувам в прозрачни опаковки де ама за всеки случай да знам.

# 48
  • Мнения: 317
Наистина полезно, благодаря!

# 49
  • Мнения: 212
Сайта си го бива. Преди време бях попаднала на него. Има доста полезна информация!  Party

# 50
  • Мнения: 559
"Приучаването към гърне трябва да започне най-рано след 18-ия, защото преди тази възраст отделителната система не е готова. "
Егати тъпотията  ooooh!
Някой ползвал ли е Elkos baby?

# 51
  • Мнения: 161
Знам каква е историята на тези памперси. Водят ги български, но са си бракувани от другите страни. БНД работеше в една фирма, която ги внася и пакетира. Наистина цената е несравнимо ниска, но качеството и начина на съхранение и извозване е отвратителен. Вносът на тези памперси трябва да бъде забранен, но май няма да стане, защото много бедни семейства не могат да си позволят Памперс, Молфикс и т.н. и съответно купуват от тези.... Лошото е, че не е само с памперсите така...мокрите кърпи/евтините по 1 лев и 1,50лв./ са на същия хал.... изсъхнали пакети с кърпи се внасят, отварят се, доливат се с вода и после се разпродават в магазините за лев... Дори фирми като ПАМПЕРС внасят тук некачествената си стока, а ние я купуваме на същата/понякога и по-скъпа цена/ от другите страни и то при положение, че при нас е внесено второ качество... #2gunfire

# 52
  • Мнения: 79
Благодаря интересно е

# 53
  • Мнения: 1 372
Интересна статия. Аз също не съм съгласна и с купуването на памперси "на бройка". Могат да бъдат също толкова замърсени и опасни колкото и тези, които са второ качество.

# 54
  • Мнения: 581
преди 4.6 години ползвах само марката  Памперс, други модели не съм ползвала и бях много доволна. Купувах си големите пакети от бебешките магазини и не съм имала проблеми с тях. Но сега разбрах че тази марка нещо са я прецакали. Слагали някакви масла на памперса уж да му е по- добре на бебето , но бебета нещо се обривали от тях. Та се питам вярно ли е това?
 Струва ми се много тъпо памперса да се ароматизира за да не мирише ако бебето се наака #Crazy

# 55
  • Мнения: 1 428
Имамама и аз до преди 2-3 месеца купувах само "Памперс" ,но дъщеря ми нещо взе да се обрива.Сега ползваме "Либеро" и съм много доволна.Не са ароматизирани  Peace

# 56
  • Мнения: 6 713
Мерси за статията!  bouquet

# 57
  • Мнения: 31 112
"Приучаването към гърне трябва да започне най-рано след 18-ия, защото преди тази възраст отделителната система не е готова. "
Егати тъпотията 
Никаква тъпотия не е, а истина.
Прекрасна статия и полезна.

# 58
  • Мнения: 161
"Приучаването към гърне трябва да започне най-рано след 18-ия, защото преди тази възраст отделителната система не е готова. "
Егати тъпотията 
Никаква тъпотия не е, а истина.
Прекрасна статия и полезна.
.... и написана с цел да не приучаваш детето на гърне поне до 18-ия месец, само и само да си купуваш памперси... Mr. Green   Money

# 59
  • Мнения: 1 558
И аз съм против продажбата на памперси на бройка,а също и ароматизирането им.То детето като го напълни пак си мирише.Уж трябва да успокояват кожата на дупето,но май в повечето случаи имат обратния ефект Confused

Общи условия

Активация на акаунт