Отчет на набор 2003 - 40!

  • 14 157
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 102
Добро утро,
Вики-Хриса, излезнаха ли резултатите от изследванията?
лек ден на всички  Hug

# 46
  • Мнения: 1 685
Здравейте. Тези дни влизам съвсем за малко, че не ми се стои. Виктория и племенника ми са в нас и е голям купон. Въобще не слушат, а вечер спят при мен и ме карат да им чета приказки. В петък трябваше да ми махнат конците, а утре ще ми излезе епикризата. Така, че оставих всичко заедно. Живеем на 50 километра от Стара Загора и в този студ въобще не ми се ходи по студеното. От днес съм и с хрема и не знам как ще ходя утре. Резултатите казаха,че не се различават много от това което излиза след операцията т.е. фиброаденом (доброкачествени образувания) Но явно зараства и все едно минават мравки.  Joy Утре като се прибера ще пиша какво е станало.
Весело посрещане на нова година на всички.

# 47
  • Мнения: 1 102
Бравоооо,
утре да ни пишеш. Hug

# 48
  • Мнения: 2 448
Ле ле колко поздрави имало тук за моя рожденик, аз направо съм забравила, че съм писала някога в отчетната.  Blush

Благодаря на всички за милите пожелания.  Hug

# 49
  • Мнения: 343
Да честитя с леко закъснение рождените дни на Мюрвет, Станимир и Киса.От все сърце им пожелавам много здраве, щастие и през цялата следваща година да ви съпътстват много вълшебни и приказни мигове, с много поводи за радос и смях.

# 50
  • Мнения: 343
Да не ми се смеете, пропуснах "Т"-то в предният пост. Радост се пише разбира се. Blush Mr. Green Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 102
Добър деннн, къде са мамите на наборчетата...
май всички сте на някъде за нова годинааа...да си прекарате една незабравима нощ.  Hug
Атлантика, много ти благодаря и на теб ти пожелавам едно пухкаво бебче на финала... Hug
Моя хубавец, играе ПС2 по цял ден...В събота го заведохме на боулинг, победи татко си... Flutter

# 52
  • Мнения: 150
Здравейте на всички!Дано Дядо Коледа донесе на всички сбъднати желания!!!
При нас ,на село е мнооого хубаво,снежно и студено-но нека,да е здрав студ!!!
Искате ли да си разменим различни наричания за новата година?Любопитна съм да науча какви са при вас?Аз и Мимка знаем тези-
Сурва весела година!
Пълна къща със деца!
Червена ябълка в градина,
златен клас на нива!
Да сте живи,да сте здрави,
до година, до амина!!!
Това го беше научила миналата година.А сега е научила ето това-
Сурва ,сурва,весела!Грозд и клас навесила
и с цветя обкичена,мирна и обичана!
Вред от круши медени,клони да са сведени!
Едри да са дините,пълни с плод градините!
Агънца в кошарите,жито във хамбарите!!!

# 53
  • Мнения: 7 201
Добър деннн, къде са мамите на наборчетата...
май всички сте на някъде за нова годинааа...да си прекарате една незабравима нощ.  Hug
Добър да е! Simple Smile
Тук сме си,нищо ново...пред ТВ и компа.  mixed037
Каква ти незабравима нощ,нашия татко пак ще е на бач...Какво да се прави-съдба. Confused
Днес минахме с Дани да платим таксата в градината и пак се прибрахме-стуууд. cold

# 54
  • Мнения: 530
Минавам да кажа едно здавейте ,че тазманииците като са в къщи нямам време за писане.
чао. Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 4 966
Да честитя с леко закъснение рождените дни на Мюрвет, Станимир и Киса.От все сърце им пожелавам много здраве, щастие и през цялата следваща година да ви съпътстват много вълшебни и приказни мигове, с много поводи за радос и смях.



newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

Katrinkag, прекрасна идея! Аз обаче не знам подобни наричания Embarassed. Тъкмо тия дни си мислех да изровя, че да науча Косето да казва нещо!
А самият Косето е наказан. Изпотрошил на сестра си новите дървени кукленски столчета. Но не това е най-лошото в случая. Два дни се убих да ги търся и го питам и той ми казва, че не знае къде са. После ги намерих под една ракла, на парчета. Полудях, че ме лъже така! Close Сега е наказан без любимите си динозаври да живее известно време. Без играчките, без филмчетата и без книжките с динозаври. Днес обаче съм на работа и не знам дали не е заобиколил ембаргото. newsm78

# 56
  • Мнения: 1 102
Бетиии, лоша мама си значии.... Joy
Горкото дете, без никакви екстри какво ще прави в този студ???

# 57
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте! Аз малко се поизгубих, но време нямах никакво!

ЧЕСТИТА КОЛЕДА! ДА СТЕ ЗДРАВИ И ОБИЧАНИ!

Много рожденници е имало тук тези дни! Да им е Честит празника на всички - здраве, щастие и успехи!

Бети, как го е измислил така да те излъже! Дано не се повтаря това с лъгането - иначе счупени играчки е ясно, че ще има.

Лек ден на всички!

# 58
  • Мнения: 1 685
Здравейте  и от мен. Бети много е изобретателен твоя малчуган. Аз също мразя да ме лъже Вики. Когато ме съмнява за нещо и започна да я питам се разревава и разбирам че лъже.
Аз съм добре махнаха конците. Бяха четири малки шева. Доктора каза че всичко е било нормално и няма проблеми. Само се смее и ми вика че ние какво сме правили та то не си личи. А ако знае каква паника бях Wink Иначе изстинката ме следва и направо не ми се става. Но хайде да минава всичко и новата година да има само хубави неща и без болести.

# 59
  • Мнения: 150
... Бети много е изобретателен твоя малчуган. Аз също мразя да ме лъже Вики. ..Аз съм добре махнаха конците.
  Hug viki_hrisa радвам се ,че всичко е минало добре!
Мишелката също обича да се ги насосва всякакви.Не е точно лъжа,тъй като тя има страшно въображение,но е някаква размиваща се граница...Понякога се виждам в чудо ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт