Препоръчайте частна детска градина

  • 2 855
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 999
Това прилича на дискриминация, в смисъл не знам кои родители минават за престижни и кои - за кофти такива...

Зависи от това какво разбираш под дискриминация. Това не е държавна градина, а частна и собственикът може да си определи сам правилата. Освен това няма 'непрестижни' родители. В различните градини и училища преобладават различен тип родители.

Уфффффф - знаех си аз, че ако се обадя ще стане пак 'всички сме равни'.  Sick Sick ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 556
Далеч съм от мисълта да се боря за равенство точно по този повод, просто не се сещам поради каква причина градината би върнала клиент, който е готов да плаща - това е. На мен досега не ми се е налагало да връщам клиенти, макар да се занимавам с друго, затова се учудих.

Имам приятелка, която има частна градина и знам за случаи, в които впоследствие се получава разминаване с представите на родителите за гледането или нещо друго конкретно, което налага прекъсване на  посещенията на детето там. Но да дойде изначално човека и да не го одобриш - не мога да разбера на какъв принцип ще го филтрираш.

Общи условия

Активация на акаунт