Имаме си радост най-голяма, Биляна е първо бебче за МАРТенската мама!!!

  • 19 195
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 107
-да расте здраво,щастливо и много игриво
аз съм от тазгодишните Мартенки

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 23:31 от radi^

# 286
  • Мнения: 267
Докато си ровех из нета мисля че се спях на количка  http://family-bg.com/prX_2797.htm ,един кош, а толкова много позиции,ако не излезе нещо по - добро май това ще  е моята  newsm44. Как мислите, остава само едно столче за кола?
Добре дошла на новата мама

# 287
  • Мнения: 222
Добро утро, момичета!!!
Аз отново се надигнах рано-рано  Cry Вместо да почивам, да се понаспя за да издеяна довечера - ей го на, надигнала съм се още в 5ч.
За количките, ние сме се спрели на по-нисък клас колички, за мен е малко неразумно да се дават суми от порядъка на 1000 лв за количка, която ще се ползва има-няма 2 години. Но още нищичко не сме купували  Embarassed Ама нищичко! Януари ще трябва да се развихря по магазините, че то време не остана  Embarassed
Аз да ви пожелая ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!!! Че мога и да не се доредя до компютъра по-късно...

# 288
  • Мнения: 69
cvetka-koketka  мислех че само аз съм от рано-станалите но май ще си правим компания,за количките-и аз мислех някой скъпа но се отказах,мисля че е безсмислено-но все пак има още време,може да решим друго  Peace
добре дошла на новата мама Hug
честито ни бебче,нека бързо наддаде и скоро да сте си у дома  newsm07
доста сте изписали докато ме нямаше,виждам че въпреки голямото напрежение винаги ще имаме време една за друга  Heart Eyes
желая Ви весело посрещане на Новата година,повече весели емоции,както и по едно здраво и щастливо бебче през март (не по-рано yes)

# 289
  • Мнения: 34
Весело посрещане на Новата 2009 година!!!
Нека бъде изпълнена с много любов, късмет, здраве и детска глъч и щастие в семейството Heart Eyes

# 290
  • Мнения: 7 111
Ако може и аз да се включа във вашата тема.  Embarassed
Добре дошла на Биляна! Да наддава бързо на тегло, за да се намести скоро в топлите прегръдки на мама Таня и татко си! Да расте жива, здрава, щастлива и палавка! Поздравления за мама Таня!   bouquet

Даниелка, дано да бъдат овладени лошите резултати и да успеете с бебчето ти да се порадвате взаимно на комбинацията ви 2 в 1  още няколко седмици.  Praynig

Весело посрещане на Нова година, мами на мартенчета на 2009! Много щастливи моменти да изпълнят предстоящата година! 

# 291
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро и от мен. На всички искам да пожелая весело посрещане на новата 2009 г.
Новата тема е вече тук. Всяка една от вас да си изтегли по едно късметче най горе на първата страница от новата тема и да каже какво й се е паднало!!!

Общи условия

Активация на акаунт