Какъв коледен подарък-изненада получихте?

  • 6 044
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 487

а  свеки ми подари две сатенени нощнички с халат. Явно смята,че не съм достатъчно атрактивна за сина й  Joy

Защо се подиграваш на жената, важен е жестът а не какво е подарила. Аз бих се зарадвала на каквото и да е важното е да е от сърце!

# 16
  • Мнения: 1 572
Аз получих това от любимия , право в целта защото старият беше на доизживяване

# 17
  • Мнения: 349
Получих парфюм - на Диор  bowuu

# 18
  • Мнения: 280
И аз получих нощница от свекърва ми.Ама по-скоро е за предпазване от още внуци.Или пък да си я нося,ако ходя в командировка LaughingСтана ми хубаво,че въобще е търсила нещо подходящо.

От мъжа ми прекрасна книга-Биография на Земята,на английски език,така най-добре се учел език.

# 19
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Свеки ме изнанада с новата електрическа четка за зъби на Браун...миналата зима аз изтървах и счупих моята  когато и гостувахме и едва не се разревах тогава ,след това просто отлагах купуването на нова през годината,но сега се изкефих максимално,това беше последното нещо,което очаквах да получа от нея ...обикновено от роднини получаваме подаръците в пликове,понеже са наясно колко сме капризни и предпочитат да няма разочаровани... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 223
още 4акам...при нас подаръците са на нова година...  Blush

# 21
  • Мнения: 299
И аз имах изненада от свекървата Laughing-за 3та поредна година тя уверено продължава да ми купува боклуци,които никога няма да ползвам-малка хавлия с коледни мотиви+ дн.крем на Органик,а на сина си(!)-кафеварка+1 пакетче кафе Laughing На детето един шоколадов дядо Коледа и пари-добре,че е малък и не разбира,иначе имаше да се чуди защо баба и дядо не му подаряват нищо.Ужас и безумие... Rolling Eyes

# 22
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 440
От милото нов тел.lg-kp500,от мама парички -ами няма друго newsm78

# 23
  • Мнения: 43
чакайте и аз да се включа!мъжо ми много ме изненада.заведе ме в един златарски магазин и каза:ха сега избирай!отдавна имах мерак за златна гривна.та покрай нея откачих и едни златни обеци!на него купихме телефон,а на дечурлигата-играчки!явно много съм слушала hahaha

# 24
  • Мнения: 242
Мъжът ми ми подари нов телефон.А аз на него чак за Нова Година-изненада! Grinning

# 25
# 26
  • Мнения: 4 292
Получих от свекърва ми тостер, защото нашият се развали наскоро. Изненада ме много приятно, не очаквах.

# 27
  • Мнения: 447
От половинката пепелник, а от свекървата метална чиния, защото и била останала от Бъдни вечер, а и вече си имала такава ooooh! : Сменям семейството от новата година Close

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.

# 29
  • София
  • Мнения: 13 203

а  свеки ми подари две сатенени нощнички с халат. Явно смята,че не съм достатъчно атрактивна за сина й  Joy

Защо се подиграваш на жената, важен е жестът а не какво е подарила. Аз бих се зарадвала на каквото и да е важното е да е от сърце!

И аз това щях да попитам... и защо пък смяташ, че е с подтекст. Егати, някои зорлем си изкарват свекървите черни  Wink

Общи условия

Активация на акаунт