СЪРДИТИ СМЕ НА ДЯДО КОЛЕДА!

  • 5 154
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте всички .Какво да направя,че дъщеря ми иска бебе амури,но го няма.Взех и мило пил и е сърдита на ДЯДО КОЛЕДА!

# 1
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Съдът в Лапландия ще заседава на 5.01.2009 г. Успех!Разкатайте дядката!

# 2
  • София
  • Мнения: 15 884
Забаломосай я нещо и до утре ще е забравила.
Иначе и аз съм му сърдита на дядката - нямаше подарък за мене. Много слушках, още повече папках цяла година/то ми личи/, но подарък нямам. Ще взема да реабилитирам стария Дядо Мраз и да се понадявам още 1 седмица на подарък. След това сама ще си подаря нещо.

# 3
  • Мнения: 1 874
I az 6te vzema da mu teglja 6uta na tozi djadka Twisted Evil 4akah s netyrpenie diamantite i bentlito, a toj zapil li se be6e, sys Snejanka li se be6e zaigral, ne znam, ama ne mi gi donese Mr. Green

P.S. Sorry za latinizata. Njamam  kiriliza v momenta.

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 22:01 от Kölsches Mädel

# 4
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 198
Здравейте всички .Какво да направя,че дъщеря ми иска бебе амури,но го няма.Взех и мило пил и е сърдита на ДЯДО КОЛЕДА!
а какво е това бебе амури и какво е мило пил?
то, с право не ви е разбрал дядо Коледа Rolling Eyes
виж, моето като си поиска един прост батут и го получи, как нямаме проблеми...

# 5
  • Мнения: 7 723
Ми да му се сърди на него! Колкото си иска!
На тебе кво ти пука?
 
 

# 6
  • Мнения: 1 364
Аз заведох Алекс в един детски магазин, да си избере подаръци.
Набеляза си няколко неща и тогава написахме писмото до Дядо Коледа Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Малкия пък така хареса един от подаръците,
че не се е и сещал за този, който най-много искаше,
а ние с баща му от много моткане и не можахме
да го купим щото свършил. Барем за РД-то му да го вземем,
че рано или късно ще се присети - познавам си стоката  Wink

# 8
  • Мнения: 1 114
"виж, моето като си поиска един прост батут и го получи, как нямаме проблеми..."

karmacoma , какъв е този батут?

# 9
  • Мнения: 2 013
Аз най-накрая се отървах от дядката. Синът ми още не ще да повярва съвсем, че го няма. Щото не му изнася. Трети клас са. Но сестра му ми постави ребром въпроса преди няколко месеца и й казах истината. Тя запази тайната от брат си до вчера.

# 10
  • Мнения: 152
...вече не се казва "да скова кочина", а "да изградя... кочина".
пълен..!

# 11
  • Мнения: 3 835
...вече не се казва "да скова кочина", а "да изградя... кочина".
пълен..!

Много завоалирано си почнал да пишеш, ако и преведеш, цена няма да имаш. Камето, трябваше по-отдалече да подходиш с липсата на бебе амури, така в прав текст мило пил, с право детето се сърди.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 119
Аз казах на големия ми син, че мама и татко купуват подаръците и Дядо Коледа е преоблечен човек, но той не иска да повярва. Вчера го чака цяла вечер.
Не може ли да купите бебето от някъде за Нова Година? Все едно е забравил подаръка  и се е върнал. Или да напишете писмо, че ще го прати януари/февруари?
Аз купих подаръка от Дядо Коледа в началото на ноември. Притеснявах се, че ще свърши и после няма да има от къде да го купя. Но сега съжалявам. Подаръкът изобщо не е интересен. В момента цената му е 30% по-ниска. Следващия път ще избера сама подаръка и ще убедя сина ми, че иска него. Поне да знам, че ще му хареса, а няма да го захвърли на втората игра.

# 13
  • Мнения: 393
Здравейте всички .Какво да направя,че дъщеря ми иска бебе амури,но го няма.Взех и мило пил и е сърдита на ДЯДО КОЛЕДА!
а какво е това бебе амури и какво е мило пил?
то, с право не ви е разбрал дядо Коледа Rolling Eyes

До сега никой не е превел на български език що е бебе амури и мило пилnewsm78

# 14
  • Мнения: 3 835
До сега никой не е превел на български език що е бебе амури и мило пилnewsm78

Ми, преведи го де! Laughing

Щерката писа така: Пеперудените феи....................еди кои си, принцът...., еди кой си и се засили да пише един отбор пеперудени, не знам си какви същества към тях. Последните още в зародиш бяха заличени, като твърде затрудняващи Дядо Коледа и джуджетата за изпълнение. Дядо Коледа обаче, като тръгна да прави (търси) пеперудите феи, щеше да получи инфаркт, от единичната им себестойност. Та накрая донесе само една пеперудена фея, вместо цялата плеяда от подобни летящи същества. Щерката е в луд възторг, а папагалите в потрес. Някакво летящо чудовище заплашва крехкото им съществуване, пеперуденото феерие из хола ни никак не ги очарова.

# 15
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 615
Брех, даже и е безмълвен  newsm78

Мило пиле казвам аз на мъжот, когато съм в добро разположение на духа.
Пил е нещо като повиквателно обръщение, ама мило пил незнам.  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 085
как се пие това мило?  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 813
Аз пък искам да видя тези летящи феи и да си купя една такава. Сигурна съм,че кучето ми ще подивее,а аз обичам да се шегувам с него.  Laughing

# 18
  • Мнения: 5 228
Пак добре се е справил дядото. На мен ако ми поръча някой бебе амури, кой знае какъв мАймун ще му купя.

# 19
  • Мнения: 3 405
Помислих си, че всички дружно сте се разсърдили на добрия старец  Grinning

# 20
Ние вече сме големи и невярваме в дядо Коледа ,но с нетърпение го очакваме и в нашия дом. Two Hearts

# 21
  • Мнения: 2 196
Тежък грип е свалил на легло джуджетата на добрият старец.Поради тази причина не са могли да изработят достатъчно бройки от нещото /в нашия случай това беше зъболекарска глава/.Дядо Коледа се извинява и с друг дар детето дарява. Ей такова едно лично писмо получи щерката, сложено върху подаръците под елхата. Предоволна остана, даже сложи пликчета чай  в една кутия, ще ги пращаме на джуджетата да се церят. Laughing

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 10:11 от Бианkа

# 22
  • Мнения: 1 517
Мойта щерка искаше всички кукли на феите уинкс. Те са 6, едната струва около 30 лв. Еее...как ме виждате да дам 180 лв за подарък  Shocked Казах и, че най-вероятно Дядо Коледа няма да и донесе всичките, а само любимата и Стела, защото много други момиченца ще искат същия подарък и джуджетата няма да успеят.
Номерът мина.

# 23
  • Мнения: 1 413
А, няма сърдити, правим-струваме, убеждаваме, търсим - дядо Коледа винаги си изпълнява обещаното! Иначе къде отива магията? Тази година синът искаше сноуборд, ами намери се, вярно татко му постоянно го нарича шейна, но на него пише SNOW BOARD и е страхотен за игри в снега Wink така че грешката не е на дядо Коледа, а на мама и татко, които не са  проявили повече въображение и не са обяснили защо е сгрешил дядо Коледа с бебетата Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 746
А моят син искаше Робораптор за 190лв #Crazy,казах му,че Дядо Коледа,ако дава толкова пари за подаръци на всички деца,то някое от тях може и без подарък да остане,а ние не искаме това да стане,нали Laughing,така постигнахме съгласие Laughing

# 25
  • Мнения: 1 517
Предоволна остана, даже сложи пликчета чай чай в една кутия, ще ги пращаме на джуджетата да се церят. Laughing

 Joy Това ми хареса.

# 26
  • Мнения: 3 461
Брех, даже и е безмълвен  newsm78



Ето какво ми каза на мен за baby amore, http://www.youtube.com/watch?v=GuCgHKacU18

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 За бейби Аморе става въпрос, рекламират го по детските телевизии - храни се, ака и диша  Crazy, но било само за момичета според сина ми. И на него Дядо Коледа не му донесе най-желания подарък защото баща му се замотал нещо с поръчката и в суматохата добрия старец пратил подаръка другаде, но няма страшно съвсем скоро детето ще си го получи.

# 28
  • Мнения: 3 405
Мда, хубаво е, докато са малки, все в нещо вярват. А като поотраснат хем знаят, че не Дядо Коледа носи подаръците, хем пак писма му пишат. И то за какви подаръци  ooooh!  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 447
Тежък грип е свалил на легло джуджетата на добрият старец.Поради тази причина не са могли да изработят достатъчно бройки от нещото /в нашия случай това беше зъболекарска глава/.Дядо Коледа се извинява и с друг дар детето дарява. Ей такова едно лично писмо получи щерката, сложено върху подаръците под елхата. Предоволна остана, даже сложи пликчета чай  в една кутия, ще ги пращаме на джуджетата да се церят. Laughing
Това с обратното писмо е добра идея.Като не мога да намеря подарък ,който е поискала от дядо Коледа ще влиза в сила обратното писмо. Wink

# 30
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Ето каква картичка получи щерка ми:

"Скъпа Гери,
Извини мен и джуджетата, че ти изпращаме тази ракета за тенис.
Плитките "Барби" са за по-малки деца, а ти вече си голяма!
Пожелавам ти да си жива, здрава и да станеш голям шампион!
Дядо Коледа"

# 31
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 198
karmacoma , какъв е този батут?
батут е джаджа за подскачане.
ето такава -
http://megashop.bg/toys/product_info.php?products_id=420

в цирка така се нарича мрежата, върху която скачат акробатите.
добре, че дядото Коледа е наясно, че щяхме да имаме неприятности  Simple Smile

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 13:38 от karmacoma

# 32
  • Мнения: 2 018
На една моя приятелка синът И каза: "И каквоооо - аз толкова години да се старая да съм послушен, а то, да не съществува дядо Коледа?!"

Прецакало се детето.  Joy

Та тези, които папкате и слушкате, да не се чувствате прецакани после?  Wink

# 33
  • Мнения: 1 517
На една моя приятелка синът И каза: "И каквоооо - аз толкова години да се старая да съм послушен, а то, да не съществува дядо Коледа?!"

Прецакало се детето.  Joy

Та тези, които папкате и слушкате, да не се чувствате прецакани после?  Wink

Лелеее...горкото дете  hahaha Моя син реагира по-нормално. Пък и той не се е старал твърде да слушка. И пак си получаваше подаръците.

# 34
  • Мнения: 2 070
Ай, тъкмо се ентусиазирах за батута, но и той не е хич евтин. Явно ще продължаваме да прецакваме леглата...
Получихме хубави подаръци, няма как да сме сърдити, но и аз не знам как да я обуздавам в това искам искам искам

# 35
# 36
  • Мнения: 4 390
Не разбрах авторката на темата за какво говори. Thinking

Няма сърдити у дома.
На моята дъщеря желанията са задоволени, даже каза, че някои от подаръците, които е получила, дори не е пожелавала на глас, само на ум си е мечтала за тях. Sunglasses
Получи и паричен подарък от чужбина, оправдан с послание от Дядо Коледа:
"В случай, че Дядо Коледа е пропуснал нещо от листа ти с желания."
Във връзка с това, издирвам да закупя някоя от хвърчащите пеперудени феи, за които споменава Тео. Търсих из нет-а, обаче не намирам нищо подобно. Който може, да помогне с информация, моля! Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 4 119
При нас има правило - само един подарък. Другото - само ако Дядо Коледа реши да подарява нещо допълнително.

А в хиполенд имаше батут за 50 лева. За малко по-малки деца, но изглеждаше хубав.

# 38
  • Мнения: 2 070
Барби Марипоса пеперудена фея ли е? Див, тя е ксъм 50-60лв май, има ги в Плевен.

# 39
  • Мнения: 3 835
Eто ги пеперудените феи:

http://felyx-toys.com/store/index.php?main_page=product_info& … ;products_id=1454

Магазинът се намира в хипермаркета зад завод Електроника, на втория етаж. Това чудо лети наистина, готино е, голямо забавление пада, но трябва да се внимава, защото много лесно може да се повреди куклата и крилата й. Т.е. имайте го предвид. Някаква такава много ефирна изработка е, вероятно за да може да лети, а и да е безопасно. Цената на една кукла е ок. 65 лв. едната. Аз не съм сигурна дали точно тая кукла искаше Тея, беше ги видяла по някаква реклама по ТВ, но други летящи наистина не намерихме. Като я питах обаче каза, че точно тая била.

# 40
  • Мнения: 1 114
Аз само питах какъв батут си купила, виждала съм в цирка иначе, разбира се.  LaughingСетих се за надуваемите къщи за скачане, но те ми се струват много обемни. Този, който вие сте взели не заема ли много място? А лесно ли се надува и отдува?
В Хиполенд не съм виждала да има батути, но определено един по-малък бих купила за моя подскачащ тигър.
Сега виждам,че вашия батут е за деца на над 12 години?  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 18:26 от Dorothea

# 41
  • Мнения: X
А ти защо си му сърдита на дядо  ти Коледа?
Обаче, докато разскоснпирирам подаръците  ooooh!

# 42
  • Мнения: 1 114
А ти защо си му сърдита на дядо  ти Коледа?
Обаче, докато разскоснпирирам подаръците  ooooh!

Какво да ги направиш подаръците?

# 43
  • Мнения: 4 585
А ти защо си му сърдита на дядо  ти Коледа?
Обаче, докато разскоснпирирам подаръците  ooooh!
Аз още се мъча.

# 44
  • Мнения: 1 114
Бебе амури е Бейби Аморе. 
Обаче за "милу пил" и идея си нямам.

# 45
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 198
Ай, тъкмо се ентусиазирах за батута, но и той не е хич евтин. Явно ще продължаваме да прецакваме леглата...
Получихме хубави подаръци, няма как да сме сърдити, но и аз не знам как да я обуздавам в това искам искам искам
има и по-евтини, потърси.
на питащите - нашият е такъв
http://megashop.bg/toys/product_info.php?cPath=2_12&products_id=126
надува се адски трудно, ако нямаш електрическа помпа. заема страшно много място, на фона на нашите панелни стаички. хубаво е да има голяма детска стая, а най-добре - двор (за лятото). сега не го поглежда изобщо, ентусиазмът ни продължи точно 1 час. Crossing Arms
току-що видяхме обаче снимката на това прословуто Аморе и малката започна да крещи - мамо, какво бебеее. Rolling Eyes махам се от темата  Sunglasses

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 19:10 от karmacoma

# 46
  • София
  • Мнения: 5 856
И аз продължавам да си блъскам главата за това "мило пил"...  newsm78 Звучи ми като някакво хапче.

# 47
  • Мнения: 4 390
Барби Марипоса пеперудена фея ли е? Див, тя е ксъм 50-60лв май, има ги в Плевен.
Не, Дещо, тя фея с крила си има, но лети само с моя помощ /когато ми се изпречи в неподходящ момент в краката/. От другите бих искала да й купя, ама да ги бяха направили малко по-красиви ми се искаше...
Тео, благодаря ти и тук! Hug

# 48
  • Мнения: 8 999
Писна ми тоя дядка да обира всичките овации, а аз да бъхтам по магазините като гламава в надпревара с други обезумели родители! Аааа, ще му се не види. И накрая какво - той най-добър. Аман.
Затова тази година най-готините подаръци, които си поръчаха децата, ги получиха от мама и тати един месец преди Коледа. За оня, червенобузестия, останаха само незначителните точки от писмата.
И моята дъщеря му беше сърдита, защото три години подред си поръчва пишеща машина, ама пусто, явно много се търси, защото когато аз се сетя да я купя, все се е изчерпала дори от складовете. Е, тази година извади късмет малката, защото явно, поради засиления интерес, вносителите са се презапасили. Та така - след тригодишно очакване, щерката се сдоби с проклетата пишеща машина.
Специално искам да изразя благодарностите си към телевизионната програма Джетикс - към всички реклами, с които превземаха детските фантазии, имаше с малки буквички информация откъде може да се закупят! Децата само сочеха в телевизора, а аз си водех записки кое къде се предлага. Ето това наричам полезна реклама.

# 49
  • София
  • Мнения: 642
Писна ми тоя дядка да обира всичките овации, а аз да бъхтам по магазините като гламава в надпревара с други обезумели родители! Аааа, ще му се не види. И накрая какво - той най-добър. Аман.Затова тази година най-готините подаръци, които си поръчаха децата, ги получиха от мама и тати един месец преди Коледа. За оня, червенобузестия, останаха само незначителните точки от писмата.

И при нас така. Досега се утрепвахме да търсим подаръците по списъка, а накрая се оказва, че Дядо Коледа носи всичко и е тооолкова добър. Затова тази година от него бяха по-незначителните неща  Laughing

# 50
  • Мнения: 3 835
От другите бих искала да й купя, ама да ги бяха направили малко по-красиви ми се искаше...

Много искаш, хем да лети, хем да е красива. Laughing Аз, ако бях, надали щях да я купя, но мъжът ми явно не е толкова претенциозен откъм визия. Mr. Green В първия момент като я видях си казах, божееее, и за този боклук толкова пари дадохме... Ама сега мисля, че не е зле, като гледам искреното възхищение и радост на детето, ще се пребие да лети с нея из къщата. Grinning Идилията щеше да е пълна, ако стоплят отношенията си и с папагалите. Laughing

# 51
  • Мнения: 4 390
ще се пребие да лети с нея из къщата. Grinning
Към комплекта да няма чифт крила с дистанционно и за дъщеря ти? Laughing Така, както си го описала, направо си ги представих в полет с куклата. Grinning

Искам, я!, нали си плащам! Crossing Arms Ще им се не знае и производителите, все гледат да спестят от нещо. Гледах, умувах, свиваше ме сърцето при всеки поглед към картинката на монитора и мисълта как за това ще дам такива пари, ама, в крайна сметка реших да я покажа утре на дъщеря ми. Ако я хареса, ще й я купим. Мъжът ми вика: недей, бе, хич и не й го показвай този рапон, купи й нещо стойностно. Laughing

# 52
  • Мнения: 843
  А,  не!     Сърдя се на себе си.    Купона в градината   с подаръци  + още  три къщи с елхи,  + един закъснял подарък тази вечер.

    Детето се пренасити.
  Последният подарък  го забеляза след полови час, че  е под елхата. Днес, от  батко и.
    Никакви такива повече.   В Градината - каквото кажат , в  къщи  едновременно и на един ден. ,!!  Колко и невъзможно да  ми е.
      И Сто елхи да има, единствените подаръци ще са под Нашата елха. Съзнавам, че баби и дядовци  искат   да видат тръпка и блясък. ОК,  купона  ще е под тяхната елха,  но ще е ЕДИНСТВЕН!!   иначе става мазало,  както стана с нашата Коледа.
     Влизаме  днес, надвечер в Практикер... тя  си поглежда под елхата - за всеки случай(  И  реве, че  никой неи подарил нищо)
      за това говоря.   Хем се пренасища от емоцията /която за мене е била свещена/, хем иска още.
      догодина  ще е  само едно дете / срещу една елха.  И  ограничени подаръци../ това няма да го овладея Grinning/

# 53
  • Мнения: 3 835
Мъжът ми вика: недей, бе, хич и не й го показвай този рапон, купи й нещо стойностно. Laughing

Tой твоят мъж, май има повече акъл от моя! Laughing Не, нямаше чифт крила и за щерка ми, ама и слава богу, само това ми липсаше. Тя подскача, крещи и търчи с все сили под феята, само липсва и да литне. Laughing
Дивана, де да знам какво да те посъветвам, не го знам това чудо колко ще оцелее. Играчка, като всички останали, засега й се радва много, да видим колко ще й трае животецът. Поръчка и доставка от Дядо Коледа ни е, каквото, такова.

# 54
  • Мнения: 2 070
А Яна упорито си казва на глас за всичко, което не и харесва в подаръците Общо взето и се подарява, тя го взима и след това ми го подава на мен или го оставя някъде с най-отегчената физиономия и някой от следните изрази
- ооо, аз нали съм ви казвала, че не обичам шоколааад
- ооо, абе това не е барбишкооо
- ааа, аз искам розово, това не е розово
- не ми харесват, не са какишки, а са за бебета

В градината бяха казвали какво искат и учителките записали на един списък за родителите, най-добрата приятелка на Яна казала барби Марипоса, а учителката записала барби Пилипоса  Laughing

# 55
  • Мнения: 789
...............
Иначе и аз съм му сърдита на дядката - нямаше подарък за мене. Много слушках, още повече папках цяла година......, но подарък нямам. Ще взема да реабилитирам стария Дядо Мраз и да се понадявам още 1 седмица на подарък. След това сама ще си подаря нещо.

И аз така. Първо каза, че не знаел какво да ми купи, после като му припомних, че съм казала какво искам, нямал бил време, иди разбери... Другата седмица пък ми е рождения ден и пак същата песен ще чуя  Confused
Важното е, че детето поне е доволно  Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 62 595
...вече не се казва "да скова кочина", а "да изградя... кочина".
пълен..!

Лека поправка. Репликата е "вече не се казва "да скова кочина", а "да реализирам кочина" и е от "Опасен чар".

# 57
  • Мнения: 1 367
Оф,чета и си мисля,че и мен това ме чака..... ooooh!Моето мъниче засега писма до Дядо Коледа не пише,но другата зима няма да ми се размине.Така....разбрах за бейби амур,ама това другото някой разконспирира ли го-мило пил ли беше...Звучи като Милумил-марка адаптирано мляко,ама със сигурност не е това  Laughing

# 58
  • Мнения: 189
И аз малко съм му сърдита на дядката.Първо ми донесе една страхотна ваза,но женската ми интуиция подсказваше,че тази Коледа ще имам и годежен пръстен-излъгала съм се.....

Общи условия

Активация на акаунт