СЪРДИТИ СМЕ НА ДЯДО КОЛЕДА!

  • 5 159
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 615
Брех, даже и е безмълвен  newsm78

Мило пиле казвам аз на мъжот, когато съм в добро разположение на духа.
Пил е нещо като повиквателно обръщение, ама мило пил незнам.  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 085
как се пие това мило?  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 813
Аз пък искам да видя тези летящи феи и да си купя една такава. Сигурна съм,че кучето ми ще подивее,а аз обичам да се шегувам с него.  Laughing

# 18
  • Мнения: 5 228
Пак добре се е справил дядото. На мен ако ми поръча някой бебе амури, кой знае какъв мАймун ще му купя.

# 19
  • Мнения: 3 405
Помислих си, че всички дружно сте се разсърдили на добрия старец  Grinning

# 20
Ние вече сме големи и невярваме в дядо Коледа ,но с нетърпение го очакваме и в нашия дом. Two Hearts

# 21
  • Мнения: 2 196
Тежък грип е свалил на легло джуджетата на добрият старец.Поради тази причина не са могли да изработят достатъчно бройки от нещото /в нашия случай това беше зъболекарска глава/.Дядо Коледа се извинява и с друг дар детето дарява. Ей такова едно лично писмо получи щерката, сложено върху подаръците под елхата. Предоволна остана, даже сложи пликчета чай  в една кутия, ще ги пращаме на джуджетата да се церят. Laughing

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 10:11 от Бианkа

# 22
  • Мнения: 1 517
Мойта щерка искаше всички кукли на феите уинкс. Те са 6, едната струва около 30 лв. Еее...как ме виждате да дам 180 лв за подарък  Shocked Казах и, че най-вероятно Дядо Коледа няма да и донесе всичките, а само любимата и Стела, защото много други момиченца ще искат същия подарък и джуджетата няма да успеят.
Номерът мина.

# 23
  • Мнения: 1 413
А, няма сърдити, правим-струваме, убеждаваме, търсим - дядо Коледа винаги си изпълнява обещаното! Иначе къде отива магията? Тази година синът искаше сноуборд, ами намери се, вярно татко му постоянно го нарича шейна, но на него пише SNOW BOARD и е страхотен за игри в снега Wink така че грешката не е на дядо Коледа, а на мама и татко, които не са  проявили повече въображение и не са обяснили защо е сгрешил дядо Коледа с бебетата Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 746
А моят син искаше Робораптор за 190лв #Crazy,казах му,че Дядо Коледа,ако дава толкова пари за подаръци на всички деца,то някое от тях може и без подарък да остане,а ние не искаме това да стане,нали Laughing,така постигнахме съгласие Laughing

# 25
  • Мнения: 1 517
Предоволна остана, даже сложи пликчета чай чай в една кутия, ще ги пращаме на джуджетата да се церят. Laughing

 Joy Това ми хареса.

# 26
  • Мнения: 3 461
Брех, даже и е безмълвен  newsm78



Ето какво ми каза на мен за baby amore, http://www.youtube.com/watch?v=GuCgHKacU18

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 За бейби Аморе става въпрос, рекламират го по детските телевизии - храни се, ака и диша  Crazy, но било само за момичета според сина ми. И на него Дядо Коледа не му донесе най-желания подарък защото баща му се замотал нещо с поръчката и в суматохата добрия старец пратил подаръка другаде, но няма страшно съвсем скоро детето ще си го получи.

# 28
  • Мнения: 3 405
Мда, хубаво е, докато са малки, все в нещо вярват. А като поотраснат хем знаят, че не Дядо Коледа носи подаръците, хем пак писма му пишат. И то за какви подаръци  ooooh!  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 447
Тежък грип е свалил на легло джуджетата на добрият старец.Поради тази причина не са могли да изработят достатъчно бройки от нещото /в нашия случай това беше зъболекарска глава/.Дядо Коледа се извинява и с друг дар детето дарява. Ей такова едно лично писмо получи щерката, сложено върху подаръците под елхата. Предоволна остана, даже сложи пликчета чай  в една кутия, ще ги пращаме на джуджетата да се церят. Laughing
Това с обратното писмо е добра идея.Като не мога да намеря подарък ,който е поискала от дядо Коледа ще влиза в сила обратното писмо. Wink

Общи условия

Активация на акаунт