СЪРДИТИ СМЕ НА ДЯДО КОЛЕДА!

  • 5 151
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте всички .Какво да направя,че дъщеря ми иска бебе амури,но го няма.Взех и мило пил и е сърдита на ДЯДО КОЛЕДА!

# 1
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Съдът в Лапландия ще заседава на 5.01.2009 г. Успех!Разкатайте дядката!

# 2
  • София
  • Мнения: 15 883
Забаломосай я нещо и до утре ще е забравила.
Иначе и аз съм му сърдита на дядката - нямаше подарък за мене. Много слушках, още повече папках цяла година/то ми личи/, но подарък нямам. Ще взема да реабилитирам стария Дядо Мраз и да се понадявам още 1 седмица на подарък. След това сама ще си подаря нещо.

# 3
  • Мнения: 1 874
I az 6te vzema da mu teglja 6uta na tozi djadka Twisted Evil 4akah s netyrpenie diamantite i bentlito, a toj zapil li se be6e, sys Snejanka li se be6e zaigral, ne znam, ama ne mi gi donese Mr. Green

P.S. Sorry za latinizata. Njamam  kiriliza v momenta.

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 22:01 от Kölsches Mädel

# 4
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 198
Здравейте всички .Какво да направя,че дъщеря ми иска бебе амури,но го няма.Взех и мило пил и е сърдита на ДЯДО КОЛЕДА!
а какво е това бебе амури и какво е мило пил?
то, с право не ви е разбрал дядо Коледа Rolling Eyes
виж, моето като си поиска един прост батут и го получи, как нямаме проблеми...

# 5
  • Мнения: 7 723
Ми да му се сърди на него! Колкото си иска!
На тебе кво ти пука?
 
 

# 6
  • Мнения: 1 364
Аз заведох Алекс в един детски магазин, да си избере подаръци.
Набеляза си няколко неща и тогава написахме писмото до Дядо Коледа Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Малкия пък така хареса един от подаръците,
че не се е и сещал за този, който най-много искаше,
а ние с баща му от много моткане и не можахме
да го купим щото свършил. Барем за РД-то му да го вземем,
че рано или късно ще се присети - познавам си стоката  Wink

# 8
  • Мнения: 1 114
"виж, моето като си поиска един прост батут и го получи, как нямаме проблеми..."

karmacoma , какъв е този батут?

# 9
  • Мнения: 2 013
Аз най-накрая се отървах от дядката. Синът ми още не ще да повярва съвсем, че го няма. Щото не му изнася. Трети клас са. Но сестра му ми постави ребром въпроса преди няколко месеца и й казах истината. Тя запази тайната от брат си до вчера.

# 10
  • Мнения: 152
...вече не се казва "да скова кочина", а "да изградя... кочина".
пълен..!

# 11
  • Мнения: 3 835
...вече не се казва "да скова кочина", а "да изградя... кочина".
пълен..!

Много завоалирано си почнал да пишеш, ако и преведеш, цена няма да имаш. Камето, трябваше по-отдалече да подходиш с липсата на бебе амури, така в прав текст мило пил, с право детето се сърди.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 119
Аз казах на големия ми син, че мама и татко купуват подаръците и Дядо Коледа е преоблечен човек, но той не иска да повярва. Вчера го чака цяла вечер.
Не може ли да купите бебето от някъде за Нова Година? Все едно е забравил подаръка  и се е върнал. Или да напишете писмо, че ще го прати януари/февруари?
Аз купих подаръка от Дядо Коледа в началото на ноември. Притеснявах се, че ще свърши и после няма да има от къде да го купя. Но сега съжалявам. Подаръкът изобщо не е интересен. В момента цената му е 30% по-ниска. Следващия път ще избера сама подаръка и ще убедя сина ми, че иска него. Поне да знам, че ще му хареса, а няма да го захвърли на втората игра.

# 13
  • Мнения: 393
Здравейте всички .Какво да направя,че дъщеря ми иска бебе амури,но го няма.Взех и мило пил и е сърдита на ДЯДО КОЛЕДА!
а какво е това бебе амури и какво е мило пил?
то, с право не ви е разбрал дядо Коледа Rolling Eyes

До сега никой не е превел на български език що е бебе амури и мило пилnewsm78

# 14
  • Мнения: 3 835
До сега никой не е превел на български език що е бебе амури и мило пилnewsm78

Ми, преведи го де! Laughing

Щерката писа така: Пеперудените феи....................еди кои си, принцът...., еди кой си и се засили да пише един отбор пеперудени, не знам си какви същества към тях. Последните още в зародиш бяха заличени, като твърде затрудняващи Дядо Коледа и джуджетата за изпълнение. Дядо Коледа обаче, като тръгна да прави (търси) пеперудите феи, щеше да получи инфаркт, от единичната им себестойност. Та накрая донесе само една пеперудена фея, вместо цялата плеяда от подобни летящи същества. Щерката е в луд възторг, а папагалите в потрес. Някакво летящо чудовище заплашва крехкото им съществуване, пеперуденото феерие из хола ни никак не ги очарова.

Общи условия

Активация на акаунт