Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Колко време след раждане/кърмене може да се ходи вече на солариум?

Нужно ли е да се чака поне месец да мине след спиране на кърмене или може и веднага щом решиш че няма да кърмиш повече?
Цитирай

Пловдив

Това и мен ме вълнува,за това се записвам да следя темата.
Цитирай

София

Ходех на солариум,когато все още имах малко кърма,питах гинеколожката си,търсех инфо някъде че е противопоказно, не намерих и просто ходех.Проблеми не съм имала никакви.
Цитирай

Софее

Въобще няма нужда да чакаш.
Цитирай

Варна

Ходех на солариум,когато все още имах малко кърма,питах гинеколожката си,търсех инфо някъде че е противопоказно, не намерих и просто ходех.Проблеми не съм имала никакви.

Е ти кърмеше ли още бебето поне 1 път на ден? Или не си кърмила, но не е спряла напълно кърмата и си ходила вече?
Цитирай

София

Добре е все пак първо да ти махнат конците, за да не останат бели места по теб  Peace
Цитирай

София

Добре е все пак първо да ти махнат конците, за да не останат бели места по теб  Peace
Какви конци, авторката никъде не пише че става въпрос за раждане със секцио  Wink
Цитирай

София

Е, може да има епизиотомия.
Цитирай

Варна

Че съм раждала секцио е вярно Very Happyпреди 4 месеца и половина.

обаче аз питам за солариума след раждане и кърмене кога?и дори и да кърмиш по 1 път на ден може ли пак да ходиш на солариум? и някои ходил ли е и вечерта да кърми?
Цитирай

Burgas

По време на кърмене няма проблем да се ходи, но не си печи лицето, защото може да ти излезнат пигментни петна. Пресни белези също трябва да се пазят, за да не пигментират.
Цитирай

София

Е ти кърмеше ли още бебето поне 1 път на ден? Или не си кърмила, но не е спряла напълно кърмата и си ходила вече?
Кърмех.
Цитирай

Някъде там на ничия земя

И аз ходех докато кърмех Rolling Eyes.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.