ЯНУАРЧЕ вече съм голямо , искам торта , купон и голям подарък мамо

  • 21 090
  • 289
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 690
АнАн, Стефко е много готин и много порастнал. Изглежда ми почти като първокласник, но аз като гледам сега Калина и децата над 2-3 годинки са ми като абитуриенти  hahaha

Мишленце, тъкмо щях да питам за плуването, но ти вече си споделила. Мъжо иска да води Калоян и също провери всички басейни, но групи за него има само в Спартак. Може обаче да го води и на друга място и той да го учи. Ще го решим това и от март ще ходят да тренират двамцата  Mr. Green Ние с Калина от лятото се включваме.

Снимки от РД на Калоян има в албумчето ни дето е в подписа ми. Сега даже ще взема да кача още малко.

# 211
  • София
  • Мнения: 415
Здравейте,момичета.Аз се върнах днес от голямото ми ходене по мъките,докато стигна до София за преглед на очите на Мартин.Имахме записан час за 15 януари и трябваше да тръгнем от тук на 14,но се оказа,че няма как да стигнем до София,защото половината пътища бяха затворени заради заледяването и единствения начин беше с влак.И Мартин едва издържа във влака след 6 часа път.Просто пътуването ни беше "уникално" и "незабравимо"
На следващия ден пък се разболях и аз-остра вирусна инфекция ooooh! Sad и не можах да се надигна от леглото до вчера,та днес най-сетне си дойдохме в къщи Hug
Искам  да ви благодаря за пожеланията за рождения ден на Мартин с доста закъснение,но едва сега успях да прочета всичко.

# 212
  • София
  • Мнения: 1 152
момичета, няма много активност за общото парти, хайде да се организираме, че вижте какво става:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362725.0

# 213
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Чеситит Празник
 на вчерашните и днешни рожденици!!

Здрави , умни и щастливи да бъдат!

А днес моята щерка става на 16 години!Пожелавам си ...
Да ми e жива и здрава , умна и разумна!
Много късмет , любов и красота да има в живота и !

Ето и почерпка за нейно здраве



# 214
  • София
  • Мнения: 1 152
ей Вивка - Да ти е жива и здрава каката Зори! Да е с късмет и с много успехи!   bouquet Hug Ама и ти си баш-мама-януарска  bowuu

# 215
  • София
  • Мнения: 615
 Честит Рожден Ден на Зори и честит празник на обичните й родители! Нека бъде здрава, късметлива и все така щастлива като на снимката! Мила VIVKA , бъди здрава, за да им се радваш, гледай ги със сърце , доброто все още се цени! Весел празничен ден! Hug
Честит Рожден ден на Миро на Анелче! Още едно прекрасно януарско семейно щастие - бъдете здрави и все така готини! Hug

# 216
  • Мнения: 4 509
ВИВКА, да ти е жива и здрава красавицата!    bouquet Да бъде умна, прозорлива и отговорна, че 16 год., малеейй!  Laughing Аз като се сетя за моите 16...  Party   Blush
Честити Рождени дни и на София, Диана, Мирослав, Ивайла и Ани. Да растат весели и усмихнати!   bouquet

# 217
  • Варна
  • Мнения: 2 378
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗОРИ!!!
На нея здраве, любов и добри приятели, а на мама и тати - търпение е радост!


Вивка,

Честит празник на днешните ни празнуващи януарчета!!!! Весели дни!!!

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 21:24 от sea woman

# 218
  • Мнения: 2 553
Вивка, честита ти пораснала рожденничка! Да е здрава и щастлива и много да ви радва!



Честито и на днешните рожденници!!!

# 219
  • Madrid
  • Мнения: 514
Честит рожден ден на красивата Зорница!Пожелавам и да види мечтите си в реалност,да е все така лъчезарна и чаровна!Весел празник!

Вивка,бъди много щастлива с двете си съкровища! Hug





# 220
  • Мнения: 690

 newsm59 Tada  ura  ura
ЧРД на днешните рожденници и специално на Зори на Вивка!!! Много здраве, късмет, щастие и много любов! (Вивка не ми се карай, ама такава красавица е, че няма как да е друго  Wink)

Вивка, много весел празник и много да те радва!!! newsm51  cheers

# 221
  • Мнения: 3 886
Честито на празнуващите от здраве и разум да не се отървете  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetЖиви и здрави бъдете .

# 222
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Добро утро!! Hug
Благодаря за чудесните пожелания!!    bouquet  Имате много  Hug   love001 от доволната и щастлива  рожденичка!!
Темата ни много дреме , време е да се съвземе ... Mr. Green
 Хайде тука на кафе !!
Hug


Ето и снимки от РД на Калоян

# 223
  • Мнения: 2 553
Вивка, с удоволствие ще се присъединя на кафенце Simple Smile

Днес брат ми навършва 25 години! Да ми е здрав и щастлив !!!

Моля почерпете се по случая :

# 224
  • Мнения: 3 886
Eхххх ВИЛИЧКА млад и зелен  Mr. Green Crazyда ти е жив и здрав  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт