Колко вода пият децата ви?

  • 1 332
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
От доста време ме тревожи един въпрос и се питам, дали имам основания за притеснение - детето ми / 5, 5 г./ пие много малко вода - не повече от 200 гр. дневно. Непрекъснато й предлагам, но не иска и това е. Съответно и пишка най-много два пъти дневно. Това нормално ли е? Може би е индивидуална особеност? Аз например пия по 2 л. на ден и не ми стига, а майка ми - по една чаша.  Колко вода пият вашите децича?

# 1
  • Мнения: 1 353
Дъщеря ми пие около 1.5л вода. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 804
Дъщеря ми пие около 1.5л вода. Rolling Eyes

и моите горе доло толкова

# 3
  • Мнения: 585
много малко пишкате , а и водата  е малко /освен ако не е бебе/ , опитай се да даваш други течности щом вода не пие сок, айрян , пр мляко /с какао или плодово друго ако не иска / , чай

# 4
  • Мнения: 4 784
Средно около половин литър на ден изпива. В някои дни повече, в други по - малко.

# 5
  • Мнения: 959
Синът ми / 5г./, пие дневно, около 1л. само вода. Отделно чай , мляко...събира му се около 1.5 течност на ден.

Дъщеря ми, далеч по малко, но тя е и по малка.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Лятото по литър и половина, но зимата по малко.

# 7
  • Мнения: 4 433
Около литър на ден,на година и осем месеца е.

# 8
  • Мнения: 1 217
Моето дете също пие малко вода.
Сутрин изпива около 300 мл прясно цеден сок,съответно до обедния сън всичко е изпишкал.
И после нищо.Вечер едвам изпива 1 шише,и то не винаги.
Аз пък изобщо не пия вода,предполагам на мен се е метнал.

# 9
  • Мнения: 2 732
От доста време ме тревожи един въпрос и се питам, дали имам основания за притеснение - детето ми / 5, 5 г./ пие много малко вода - не повече от 200 гр. дневно. Непрекъснато й предлагам, но не иска и това е. Съответно и пишка най-много два пъти дневно. Това нормално ли е? Може би е индивидуална особеност? Аз например пия по 2 л. на ден и не ми стига, а майка ми - по една чаша.  Колко вода пият вашите децича?

И аз се притеснявам от същото .Вода пие малко около чаша .Пие  плодово  мляко за пиене -едно или едно и половина на ден .И пиша по три пъти на ден Thinking

# 10
  • Мнения: 27 524
Ако приема други течности, е нормално. Ако не - тогава е малко, да. Синът ми пие по около 500мл, но пие сок, пие и много кисели плодови млекца  Peace

# 11
  • Мнения: 581
 Дъщеря ми е на 7г. и пие около литър вода.Отделно поема и други течности.

# 12
  • Мнения: 7 201
Синът ми / 5г./, пие дневно, около 1л. само вода. Отделно чай , мляко...събира му се около 1.5 течност на ден.
Peace И моят така.

# 13
  • Мнения: 1 484
Моя син  е на  2.1  месец  и сега  пие  много  вода  а за  лялото  да  не  ви  говора.Това  лято в  тези горещини  не  можех  да  му  махна  шишето  от  устата  и  отделно  пие  и  сокови  много.И  пикае  през  10  минути.

Общи условия

Активация на акаунт