Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

Липоград

Здравейте!Знам,че епускам темата по никое време-празнично,но вече наистина не знам какво да правя....
От известно време дъщеря ни се буди с писъци и плач!
Заспива си нормално на цицата,наядена,изкъпана и после на 2-3 часа се започва с кошмара-писъци и рев....Мислех си че сънува кошмари,ама ден-два..то стана вече почти месец...Дори не се събужда някой път-спи и пищи!
Единственият начин да я успокоя е да я сложа на гърда-цоква си малко,успокоява се и си продължава със съня.
Преди това спеше по цяла вечер,не е имала проблеми със съня
Да е от глад-не е,защото не яде,ами само си цокне мъничко и се успокои...
Случвало ли ви се е това?Имате ли някакви предположения на какво се дължи?
Спим н а19-20 градуса-не е жега,нито студ...
Цитирай

близо до Витоша

...зъби ?
Цитирай

Стара Загора

И моят син е така. От месец пищи нощем и насън и събуден. Понякога се налага по час да го гушкам, за да се успокои. Аз го отдавам на зъби, защото не мога да измисля друго логично обяснение и все се надявам да поотмине.
Цитирай

София

Имаше такъв период, просто го гушках при мен на леглото, нямам представа от какво беше!
Цитирай

Варна

Не знам от какво е newsm78 -първо ми обясняваха колики-минаха коликите неспря, после ми обяснявах зъби-изникнаха 16 не спря, после като проходело детето щяло да спре-пак неспря..единствено гушкане помага при нас, може би  сънува.Спи и пищи немога да го събудя....щом отвори очи веднага се усмихва.Та така записвам се да следя. Rolling Eyes
Цитирай

Възможно е да я мъчат зъбки. А така също е възможно да е по-емоционална и това да се отразява върху съня й. Аз и друг път съм писала, че, когато Алекс беше малко бебе, педиатърката беше препоръчала след 17 ч. обстановката около него да е възможно най-спокойна - да няма бурни игри, много хора, кудкудякане и т.н.
Цитирай

Като ви гледам лентичката, ми се струва най-логично да кажа, че е от зъбки  Thinking Синът ми беше такъв и го отдавах на зъбите. Но пък беше и много емоционален и си мисля, че и от това може да е било, защото от този период нататък започна да спи при нас и с течение на времето престана да се буди до такава степен, че нищо не беше способно да го събуди  Crazy
Период е, ще отмине  Hug
Цитирай

Пловдив

И при нас е така понякога,когато вади зъби.
Цитирай

София; Дружбето

Дъщеря ми имаше същия период. Незнам колко продължи. Будеше се с писъци и не можехме да я успокоим по никакъв начин. Омина от самосебе си, даже и не съъм разбрала кога Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Най-вероятно е от ЗЪБИ !Това зъбоникненето явно е дълъъъг процес.
 Никой обаче не знае със сигурност.  Rolling Eyes
Моят малкият син сега е на 1г 2м , сега вади кътниците и няколко вечери се събужда така с писъци и нищо не го успокоява. Мисля си, че зъбките напират. Като го питам къде го боли и ми показва бузката си затова си мисля, че е това. При вашето бебче може да са първите зъбки. newsm78 Не се притеснявай, щом детето през деня е добре, храни се, играе няма проблем.

Цитирай

там където не искам

Ще следя темата с интерес,защото и при нас е така от около 2 месеца.Не мога да си обясня на какво се дължи.Първо мислех че е от зъбките, на моменти си мисля че може би сънува и се надявам този период да отмине скоро.
Цитирай

София

Да и на мен на зъби ми прилича....
Моят беше същия и така през час-два -три по цяла нощ....
Накрая почнах да го взимам при мен д аспи и да го гушкам...доста по-спокойно беше....но пък още не мога да го отуча Smile)))

пробвай разни гелчета за зъби или хомеопатични имало някакви, които много хвалят....

Това при положение, че няма други оплаквания като Т и т.н.....
Знам, че така с неистови писъци се будят от ушни инфекции например, но тогава има висока Т....
Все пак ако не си споделяла с лекар, може един преглед и консултация данаправите след празниците, да си спокойна , че не е такъв проблем....
Цитирай

И аз имах такъв период за 1 седмица и после му избиха два зъба. Евентуално и теб това ще те последва  Peace Може да сънува и кошмари, нищо, че е вече 1 месец. Гушкай, пей - поне това ги успокоява Love
Цитирай

Варна

При нас имаше такива моменти към 3 месец /сега сме в 5 месец/и тогава моята баба/неговата прабаба/ ми каза да сложа една ножица под душечето там където е главата му, и ако искате вярвайте ако искате не-той спря да плаче и да се събужда с плач или да се стряска. А иначе аз самата се стрясках от този рев през ноща, денем беше добре, но пак се стряскаше като спеше.

А възможно е и да са зъбки потърси нещо хомеопатично аз и тук ще напиша че съм доволна много от Дентокид, детето ми ноаистина се успокои сега вече 4 дни сме много добре.
Цитирай

след Околовръстното

Да и на мен на зъби ми прилича....
Моят беше същия и така през час-два -три по цяла нощ....
Накрая почнах да го взимам при мен д аспи и да го гушкам...доста по-спокойно беше....но пък още не мога да го отуча Smile)))

пробвай разни гелчета за зъби или хомеопатични имало някакви, които много хвалят....

Това при положение, че няма други оплаквания като Т и т.н.....
Знам, че така с неистови писъци се будят от ушни инфекции например, но тогава има висока Т....
Все пак ако не си споделяла с лекар, може един преглед и консултация данаправите след празниците, да си спокойна , че не е такъв проблем....
                                                                                                             Напълно съм съгласна.А що се отнася за номера с ножицата-всичко е до внушение.Не мисля, че и трион да сложиш ще има ефект.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора