помогнете

  • 850
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!
детето ми е на 3 годинки. по принцип не боледува. преди 2 седмици вдигна температура и повръщаше, имаше и хрема. Джипито изписа курам, който пихме 4 дни и получи диярия. след два дни в които детето беше добре, отново вдигна температура 37,8 - 38,4. изписаха му макропен.освен температурата никакви други симптоми няма. днес свършихме антбиотика, но от вчера пак е с температура 37,2 - 37,5. а и от коло месец, говори някак си носово и като че ли е с запушен нос.но няма изтичащ секрет от носа. преди това лекувахме силна хрема. възможно ли е да продължа с хомеопатия. давах осцилококцинум 1 път седмично.иначе е весел и динамичен, дори не му личи че е с температура

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да може да продължиш с хомеопатия.

# 2
  • EU
  • Мнения: 164
даването на осцилококцинум се прави в  много  начален етап и по-скоро когато човек сам усеща, че се разболява. От 8 г. се лекуваме цялото сем с хомеопатия КЛАСИЧЕСКА, детето ми не знае какво е това антибиотик, капки за нос или сироп Laughing, и съм страшно доволна. Намери си хомеопат в твоя град и започвай, поне детенцето да лекуваш. Сама виждаш как "лекува" антибиотика, ами как се отразява на бъбреците, зъбите, стомаха. И най-вече отслабва имунната с-ма на човека.
Весели празници!

# 3
  • София
  • Мнения: 896
Да, можеш да лекуваш детето с хомеопатия.
За запушения нос може да помислиш за третата сливица, ако е това, също успешно се преодолява с хомеопатия.
И не давай никакъв хомеопатичен продукт без консултация с хомеопат!
От години се лекуваме с хомеопатия и от години не съм купувала лекарства.
Успех  bouquet

# 4
  • Мнения: 3
благодаря ви! Ще потърся хомеопат в плевен. Весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт