Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Да ви попитам, това чудо ми е от преди месец и малко повече, не става дума за капиляри, а за ужасна, болезнена и надута вена, започваща от дясната страна на интимните части и стигаща отзад до под коляното, която ако стоя права ужасно боли. Купих си лекарства, чорапи, лежа, но няма оправия. На някого случвало ли му се е подобно нещо и дали след раждането ще се облекчат нещата?  newsm78
Цитирай

След раждането незнам,но определено може да има усложнения при самото раждане от напъването.
Майка ми имаше подобен проблем.
Посъветвай се с лекар.Хич не е безопасно да ти даваме съвети тук,а и имаш малко време до раждането.

Леко раждане!
Цитирай

Белгия/София

На мен не. На моя позната - като при теб. Повече лежеше, носеше денонощно чорапите и след раждането се оперира.
Цитирай

Лично аз не, но снаха ми имаше и с двете си бременности.
Освен специалните чорапи, които носи и повечето лежане и препоръчаха да роди със секцио.
Около месец два след раждането вените се поуспокоиха, но и до сега при повече физическо натоварване се надуват и болят доста.
Цитирай

Имах на левия крак. Появи се към шестия месец на втората ми бременност. Изчезна почти веднага след раждането, но не беше толкова голяма, като описаната от теб.
Цитирай

Пловдив

При мен нямаше подобен проблем.
Цитирай

Някъде там на юг...

Слава Богу, нямах такива проблеми  Confused
Цитирай

Варна

не съм имала и сега нямам Praynig
Цитирай

Плевен

Аз имам една точно отзад под коляното и ужасно ме дразни. В смисъл не ме боли, но ми синее на крака и се притеснявам, защото май е увеличава. Не съм пробвала да се мажа с нещо. Ще следя темата. Все не ми остава време да отида на лекар точно за това.
Цитирай

София

Никога не съм имала.
Цитирай

там където не искам

Според мене най-добре се консултирай с лекар по този въпрос.
Цитирай

Не съм имала такъв проблем слава богу.Консултирай се с лекар  Peace
Цитирай

Някъде по Дунава

Една позната има този проблем и ще ражда със секцио,така че нй-добре говори с твоя лекар.
Цитирай

Пловдив

Момичетата са те посъветвали вече-говори с лекар.Аз не съм имала,но знам,че от напъните нещо може да се усложни,особено ако е дебела и болезнена.
Цитирай

Sofia

Не съм имала такъв проблем.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора