Колики при момченцата и момиченцата

  • 8 969
  • 141
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Сега отговорих в една тема и се замислих дали е вярно - че коликите при момченцата са по-силни и по-продължителни, отколкото при момиченцата. Мисля, че е вярно. От четено, споделяно, чуто, видяно...
Какви са вашите наблюдения по този въпрос?  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 544
Същите като твоите.  Laughing Също от четено, чуто, споделено, видяно...  Peace

# 2
  • Мнения: 6 438
Аз имам момченце и колики изобщо не съм разбрала да има..

# 3
  • Мнения: 2 495
И аз така съм чувала, но защо е така? newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 508
При моите деца беше точно обратното  Laughing  Мартин беше кротко и спокойно бебе, плачеше по половин един час само вечер, а Калина направо се измъчи  Confused нямаше капки които да не съм опитала, абсолютно нищо не помагаше  Laughing  мисля, че няма формула, всяко дете си е индивидуално  Peace

# 5
  • Мнения: 9 814
С дъщеря си така и не разбрах какво означават тези прословути колики.
Сега с второто си детенце, за което твърдят, че ще бъде момче предполагам, че ще разбера и то доста ясно. Mr. Green
От чутото, видяното и споделяното с мен също съм стигнала до извода, че коликите при момченцата са по-продължителни и болезнени отколкото при момиченцата.

# 6
  • Мнения: 1 045
За мен няма разлика която да сложи моми4енца и мом4енца под общ знаменател.За мен има разли4ни деца и как приемат лактозата.За6тото коликите са породени от липса на ензим лактаза.Дано да не съм объркала термините само Embarassed
Детето ми е моми4енце и не е млъквала 3 мес.Запо4наха коликите след първия месец изпробвахме вси4ко от бабини ила4и до скъпи лекарства,но 3 месеца бяха ад.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Мисля,че нещата са строго индивидуални-момченцето ми беше почти без колики,а момиченцето ми изпи всичко де-що е измислено за това и пак се мъчеше зверски горкото,и един ден/на края на 1-вия месец/спрях всички капки и край newsm78нищо...все едно тези капки влошаваха нещата,до сега нямам повече оплаквания.

# 8
  • Мнения: 527
При нас беше точно така  Peace
Но пък съм чувала, че първото дете има повече колики, а при второто те се проявяват при майката  Rolling Eyes Странно е, но аз наистина имах колики, когато родих малката  Crazy

# 9
  • Мнения: 10 982
Имам момиченце, така и не разбрах какви са тези прочути колики. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 318
Аз имам дъщеря колики не ми е имала  Peace,с мен роди и едно момиче което с момченцето си не е имала проблеми с коликите,а с 2-то момиченце до 3-я мес. са имали колики  Rolling Eyes
Мисля че е много индивидуално,бях чела,че коликте зависят 70% какво яде бременната,20% кърмачката и едва 10% е генетично  Wink

# 11
  • Мнения: 959
Да, смятам че е вярно.
Поне с моите деца беше така. Синът ми имаше колики до 4 месец а, дъщеря ми не.

# 12
  • Мнения: 264
Аз имам момче и почти е нямал колики.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 658
моята дъщеря имаше страхотни колики, не можеше да се храни от болки. Пробвах всички западноевропейски лекарства в двойни дози и нищо. Като навърши 3 месеца се успокои. Няколко момичета, които родиха след мен и преди мен момчета, не разбраха, какво значат колики.

# 14
  • Мнения: 581
 За първи път попадам на такава информация.Аз имам момиче и не е имала колики.

Общи условия

Активация на акаунт