подсъзнанието може всичко 6 (коледно- новогодишна)

  • 29 800
  • 444
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 1 090
Запис в новата тема Hug

# 16
  • Мнения: 1 168
venny_b , страхотно си се постарала!
 Tова е за теб!
   

# 17
  • Мнения: 3 376
Привет и от мен в новата ни темичка!!!

Вени  bouquet

И аз мисля,че трябва да системазираме информацията,някои линкове ги няма наистина.

# 18
  • Мнения: 957
svetlina_8 , благодаря за Микушина!  HugЩе следя този сайт. Дано посланията достигнат до хората, които търсят Бог не където трябва... Praynig
Това ще бъде една от най-трудните промени за човечеството.

# 19
  • Мнения: 3 674
Привет... Hug

светлина, точно пред два дена  си мислех, няма ли Татяна  да има нови диктовки...а ето че днес ги е получила и писала.  Hug Много ги чаках!   Hug

Да споделя, че правя терапията с топлата вода вода..разкошно се чувствам! Heart Eyes  Даже отслабнах с 1, 5 кг за 3 дена... Joy

А за зехтина, да се оплача...и на мен ми стана пяна. Crazy  Ама понеже жабурках около 5 минути. Не можах повече, схвана ми се ченето  ooooh!  Ама как може да се жабурка това чудо  цели 15 минути...  Thinking   Някой успял ли е толкова... Whistling

Сега обаче ще отида да чета пълното обяснение, което светлина е сканирала за това жабуркане..щото с тия схващания на ченето и устата няма да се разберем... Crossing Arms   Явно не правя нещо както трябва, много се стягам ли...какво ли?  newsm78

Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 22:37 от ЧервеноВинце

# 20
  • Мнения: 3 376
Винце,на мен не ми се стяга,но едва изтърпявам до десетата минута и след това изпитвам непреодолимо желание да го ...връщам вече/незнам как да се изразя/ Crazy
Не го жабуря точно ами го разкарвам из устата,т.е. опитвам се като смучене,но не ми се получава точно така.
Мисля,че с малко повече практика ще схванем как точно да го правим Peace Hug

Отивам да погледна сайта от светлина Hug

# 21
  • Мнения: 541
Хайде и аз цоп в новата тема.
Вени Благодаря ти!

Да попитам за топлата вода по колко пъти на ден трябва да се пие?

# 22
  • Мнения: 3 674
Топлата вода два пъти на ден. Сутрин на гладно..и вечер преди лягане, баз да пиеш или ядеш нещо след това.  Peace

# 23
  • Мнения: 3 674
Спирит...аз пък едвам издържам да не преглътна...и ме е много страх, да не го направя. Rolling Eyes

Да ви споделя, че ме извикаха по спешно утре да свиря в хотелчето с духчето, ако си спомняте, дето ви разказвах, че има хубава камина и духче?!  Но този път няма да съм сама, а с  близка приятелка, та ще видим как ще си правим компания ние двечките  с духчето.  Joy

# 24
  • Мнения: 1 652
Честита Коледа  и от мен мили момичета!Желая на всички радост, усмивки и хармония!  bouquet  bouquet  bouquet

Прочетох почти всичко ,което сте писали докато ме нямаше. т.е. прочетох го набързо. Много съм щастлива и благодарна, че ви срещнах! Благодаря на Винце за споделеното от опит. Да, молитвата трябва да е благодарност и съм съгласна, че всеки получава това, което е заслужил, разбира се не само в рамките на един живот. След хубавото идва хубаво. таака е. Виждала съм го при други хора и съм си мислила - защо при мен не е така? сама съм си го правела.Сега поне се старая.
mijjjka, това е много точно- Когато постигнем някакъв успех - било то материален просперитет или друго нещо, за което отдавна сме мечтали, това е невероятно предизвикателство. Оттам нататък вече трябва да сме изключително внимателни и балансирани и в емоциите си и в действията си и спрямо себе си, и спрямо другите хора. Това е много важно! Някои хора стават арогантни и надменни.

Вижте какво ми се случи. Мой приятел от детството. Отдавна са разделени пътищата ни. Но не знам защо от няколко години все ми се струва, че са ми казали, че е починал. Преди месец попитах за него- добре бил и т.н. Сега като си ходих по Коледа ми казаха, че е починал и на Коледа е било погребението. Какво е това? Може ли някой да ми каже? Имам някакво обеснение, но не е избистрено.

Все се каня да ви помоля за малко помощ.Не ми достига времето. Болезнено не ми достига. Аз се грижа сама за детето, живеем в друг град, не там където са приятелите ни и роднините, за да помага някой.Майка ми почина. Работата ми е натоварваща, но съм много благодарна за нея .От няколко години все си мисля- и това да мине, и ще си почина. Първо беше да преместя багажа от продадената къща, заедно с един тежък семестър и още едни изпити за професионална диплома, после се преместихме в друг град- работа много, докато се адаптираме, сменяне на квартири, изпити на 550 км. завърших семестриално, мислех, че ще си отдъхна след това. Нищо подобно- купих апартамент- последваха ремонти, продадох стария апартамент, хайде пак местене на багаж.  И въобще не мога да опиша всичко, разбирате. Но резултатът е умора- не се спирам по цял , непрекъснато бързам и все не успявам. Нямам време да чета книги-т.е. много малко е времето. Ще спра дотук. Не искам да звучи като оплакване- просто ми се иска да успокоя топката. Чувствам се разпиляна. Утвърждения- старая се много, но  не успявам всеки ден. Но утвърждение за това не съм си
измислила. Изобщо денят ми е един галоп и винаги има страшно много несвършени неща, които ме чакат и това ме кара да съм напрегната непрекъснато.
Благодаря ви.  bouquet

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
darena, познато ми е това чувство. От няколко месеца си повтарям, че съм спокойна и имам време за всичко. Не се изморявам, а с тонус си върша работата. По – организирана съм, с лекота да се справям със задълженията си и да ми остава повече свободно време. Аз съм щастлива.

При мен това утвърждение има много добър ефект, макар, че и аз като теб нямам време да го повтарям всеки ден. Определено не съм така напрегната и припряна. Запазвам спокойствие дори в доста кризисни ситуации и наистина се чувствам щастлива.

# 26
  • Мнения: 3 069
Много от препратките в началото не работят. Дали да не систематизираме нещата  newsm78 Например: филми, книги, полезни сайтове, молитви и утвърждения, полезни практики за всеки ден ....... Дайте идеи. И после да помолим модератора да ги направи, а кой е модератора всъщност, кой прави тия неща?

Подкрепям с две ръце това предложение!

# 27
  • Мнения: 793
Утвърждения- старая се много, но  не успявам всеки ден. Но утвърждение за това не съм си
измислила. Изобщо денят ми е един галоп и винаги има страшно много несвършени неща, които ме чакат и това ме кара да съм напрегната непрекъснато.
Веднага се сещам за нещо, което ми хареса докато четях Подсъзнанието може всичко. Кехоу е използвал утвърждението "организираност, спокойствие, удоволствие", в период когато е бил много натоварен. Хареса ми защото е просто и много лесно и приятно за запомняне и повтаряне - нещо като мантра е  Laughing Аз понякога обичам пък да си повтарям бодрост, енергичност, радост - така съм си го формулирала лично за себе си.

# 28
  • Мнения: 3 674
Дарена...радвам се че се върна..и че споделяш Hug  Не е оплакване...а споделяне. Нали затова сме тук, да си помагаме!

Мила, колкото повече препускаш, толкова ще е по-стресиращо за напред. Предполагам го знаеш, но не си се замисляла...

Успокояване на топката , първо трябва да стане в главичката. Laughing   Хубаво е, че си харесваш работата, и че си благодарна на Бог за нея.  Heart Eyes Сега направи същото и с другите неща и всичко ще си дойде на мястото  Hug

 Напълно те разбирам как се чувстваш. Ние се местихме три пъти за една година...и нямахме приятели известно време. Но и това отмина... Wink

Сега си объркана и разпиляна, затова е нормално това което ти се случва сега... без да искаш, го предизвикваш.

Спри.... огледай се наоколо. Забележи за момент природата около тебе, колко всичко е спокойно и уравновесено. Няма стрес няма паника. Всичко е красиво, цъфти и се развива....защото всичко  се доверява на Твореца, че Той  ще се погрижи за тях.

 Кога за последен път си им се радвала на тези дребни неща, които те "обкръжават"?  Laughing Я се замисли...?  Wink
Имам нещо за теб...невероятно карсиво и приятно упражнение за сваляне на стреса!  - Седни на терасата утре вечер, и погледни луната и звездите...за 5 минуки дори!  Не мисли за нищо друго, освен за тях. Кажи си,  че те светят за теб, за да ги забележиш! Порадвай им се...възхити им се!Виж колко са красиви наистина!  Много ще се успокоиш от всичкото това...гарантирам ти!  Heart Eyes

А за утвърждение може да си кажеш хубави неща...нещо,  което искаш да е в живота ти! Примерно може да бъде нещо от сорта..."Благодаря за това,  че имам нов апартамент! Че имам  спокоен и уравновесен живот, пълен с радост и нови приятели!.... Но ти ще си го подредиш , по начина по който искаш. Ние само ти даваме насоки....

Дори и да не  е така...то ще стане така! Нали искаш да е така и вярваш че така..и ти ЗНАЕШ че е така! Hug

 Ти можеш!   bouquet

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 00:23 от ЧервеноВинце

# 29
  • България
  • Мнения: 1 090

Не можах повече, схвана ми се ченето   Някой успял ли е толкова... Whistling

Явно не правя нещо както трябва, много се стягам ли...какво ли?  newsm78

[/b]

Винце,на мен не ми се стяга,но едва изтърпявам до десетата минута и след това изпитвам непреодолимо желание да го ...връщам вече/незнам как да се изразя/ Crazy
Не го жабуря точно ами го разкарвам из устата,т.е. опитвам се като смучене,но не ми се получава точно така.
Мисля,че с малко повече практика ще схванем как точно да го правим Peace Hug



Спирит...аз пък едвам издържам да не преглътна...и ме е много страх, да не го направя. Rolling Eyes

Ох,да оспамя  Crazy,ама не се сдържах,напиках се от смях с вас бе rotfImbo newsm62
Какви описания ,паднах ooooh! Joy hahaha


Общи условия

Активация на акаунт