Прибрахте ли се?

  • 6 325
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 59
Ооо тази вечер се прибрахме от селото,абе хубаво е при мама и при свеки  Mr. Green,но след 2 дни пак сме там Hug

# 31
  • Мнения: 1 212
Иначе се размазах от кеф по празните улици, магазини ...

Супер, и аз се изкефих неимоверно  Grinning
В тази София бих живяла. Даже пред НДК имаше къде да се спре и на Коледния базар пустееше.
Незнам как е било само по МОЛ-овете ...  Whistling

Аз по празниците се прибрах във форума, така да се каже .
Иначе "на село" бацилни не приемат .... останахме дома'.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 592
Ебати и болнта Коледа беше - най- ми е мъчно за малкия, Горкия, се скапа повече от летния вирус, а покрай него всичко живо....

# 33
  • Мнения: 5 462
Не съм мръднала от село.  Tired
Аз също от наше село хич не съм излизала Embarassed Rolling Eyes . И от кокошарника си (както ми  беше казала една видна ЕнтИлигентна и много фешън съфорумка)  също не съм мръднала .. Харесва си ми да си живея в кокошарника и туй то . Whistling Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 2 448
Ебати и болнта Коледа беше - най- ми е мъчно за малкия, Горкия, се скапа повече от летния вирус, а покрай него всичко живо....

Много лошо.  Sad Но поне можем да ви пожелаем с това да приключите с вирусите за тази зима и в новата година само здраве!  Hug

# 35
  • France
  • Мнения: 726
Щях да се прибера,ама майка махнала радиаторите....иска да ме накара да стана провинциалистка май... :lol Ама няма да успее- от километър ми личи, че израстнах на Попа Mr. GreenИначе, исках да дойда в Сф за празниците, щото тогава е "моята, стара" Сф- пуста....

# 36
  • Мнения: 494
Е,не знам,кой,къде ходил и какво правил,какви прасета е колил, ама най- накрая днес се усети  малко живинка.Добре сте се завърнали Hug

Нотар,по -бързо да ти оздравява малкото нотарче!

# 37
  • Мнения: 822
При нас посоката е обратна... От цивилизацията към село. След чудесната Виенска Коледа и Нова Година, която плануваме да прекараме тук, в Тенерифе, отсега ме втриса при мисълта, че ще трябва да кацна в София... Дори и тук можеш да срещнеш достатъчно **** сънародници. Имам чувството, че поне няколко хиляди софиянци са се изнесли насам. Разбира се, че ги избягвам. Празници са все пак... Старая се, да не си развалям доброто настроение.

П.П. Само във форума надничам отвреме навреме, за да не губя тренинг и по-леко да преживея културния шок при завръщането си в София... Всъщност и прочитането на последните публикации на минзухар са напълно достатъчни за тази цел... За което съм благодарна, естествено.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Утре е работен ден, гледам активизира се форума. Как беше там .. на село? Нема интернет, нема мол, нема бгмама усойници, много неща нема... липсваха ли ви?

Отговарям по ред на номерата:
1. Прибрахме се! Но по пътя видяхме колите на такива, дето никога няма да се приберат вече.
2. Велико Търново не е село, моля, моля. Или поне не е по-голямо село от Големото село.
3. Имаше интернет навсякъде, дори у дома и по кафенетата.
4. И МОЛ си има, и там отидохме - по-скоро по навик, а не заради нужда.
5. Бг мама усойници не видях нийде.
6. Нищо не ми липсваше. И умишлено не съм влизала тук. То можело да се живее без нет, бре!

# 39
  • София
  • Мнения: 15 460
Висях си в София и нета и скучах.Искаше ми се да има къде да отида, но никога не съм имала. Cry

# 40
  • София
  • Мнения: 395
Тази година не ходихме при баба в Поморие - тя дойде при нас.Стана хубава Коледа.
Щеше да е и по-весело на Нова година ако имаше на кой да оставим децата и да избягаме нанякъде с Милото.Баба си отиде ................."на село"

# 41
  • Мнения: 5 370
Не съм ходила никъде, занимавах се с дете с възпалени уши и съмнения за пневмония-Слава Богу, без-после свекървата се тръшна болна, та сега продължавам щафетата. Мързеливо и протяжно беше. Не обичам да се юрваме извън София , когато всичко го правят, направих го преди празниците, в едно.....почти празно Банско.
Ще се върна пак там, сигурно януари, ама ще видим кога точно.

# 42
  • Мнения: 2 550
ЗАЩО????? ЗАЩО СТЕ СЕ ПРИБРАЛИ?!
Трафикът е ок, но това е защото всички сте в КАТ.
Как може след Коледа, в 8.15 да съм с талонче номер 215 и пред мен да има 172 човека....!!!

# 43
  • Мнения: 1 447
Добре,че си живеем на село за да не се налага да пътуваме в натоварено време.

# 44
  • Мнения: 3 447
Целта е да се преброят селяните и аристократите.
И да стане ясно, че интелектуалците са селяни  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт