САМОКОВЧЕ щуро рови в комина, Дядо Коледа не го подмина

  • 11 780
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 79
Здравейте мацки.При нас положението не е розво Марчи вече кашля и носа и тече,вчера пак ходихме на док и ни дадоха още някое сиропче,абе ужас ви казвам,а на всичко отгоре и аз съм вече болна.Изобщо сме идилия,100 илача съм наредила на шкафа да не пропусна да дам някой,като в аптека сме.
И ние ще сме си в къщи със свекитата.
Хайде до догодина. Laughing
Пожелавам ви приятно посрещане на новата година.

# 46
  • Мнения: 22
                   


Пожелавам от сърце на всички едно незабравимо и весело изкарване на вечерта в очакване на новата 2009 година !!!
поздравhttp://uk.youtube.com/watch?v=tQFwlRS-mxk

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 13:55 от mamok

# 47
  • Мнения: 2
дали случаино имаш мнение за док Краснодар и дали няма да ме върнат ако го няма моя лекар на смяна , или още не е дошъл

моята лекарка е друга и не мога да кайа нищо за този доктор, но смятам, че ще се чувстваш в добри ръце!

катя здравей!
не казваш, че си ме разкрила Simple Smile
 На всички пожелавам весело посрещане на новата година:)

# 48
  • Мнения: 24
Да кажа и аз, ние ще празнуваме довечера с кумовете. Ще ходим у тях. Тук в София ще сме си. Днес от сутринта само ходя по магазините да довърша покупките, а вече готвя, правя сладкиш и т.н.
От мен също весело посрещане на Новата година на всички и ви пожелавам да сте много по-добри, по-усмихнати и повече да се обичате през Новата година!!!

# 49
  • Мнения: 0
нищо не казвам Иве и как да не те разкрия с този прекрасен принц само като го видях веднага го познах.поздрави мила

# 50
  • Мнения: 0
Пожелавам на всички мами весело посрещане на новата 2009 и дано за всички бъде с много късмет и много здраве на всички и най вече  на малките ни сладури.Лични поздрави на всички. smile3503

# 51
  • Мнения: 70
Поли много ли е зле малката? Дано по-бързо се оправите и двете Hug

Аз и бебо се чувстваме добре, Доки каза че няма никакви признаци на родова дейност и да не споря с него за термина , остава 10 януари. Отиваме на заведение цялата компания . Имаме си и две каки детеследачки , на 12 и 15 години. Купила съм и суровачка, поне пари да се изкарват.

катя , иве  и аз реших да се доверя на Вита , пък ще разказвам

силве   как си....

на всички пожелавам  много здраве ,а другото се купува

# 52
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На бързо да се разпиша, че ще пълня домати Crazy
Вчера пристигнахме следобяд, посреднощ обикаляхме да търсим коледни лампички (че наще си останаха на морето), Ники реве изтерично от баба си.....сега май не толкова, колкото сутринта.
Сутринта ходихме до онази църквичка в началото на града, за да си налеем светена вода, че то тук с тия Кобри....
Дани, ще питам М как се казва играта (още не съм стигнала до там и РС-то да си изкарам Blush та се възползвам докато мъжете са горе от на М да драсна 1-2реда)
Даниелка аз съм изгубила представа за дните, но за среща съм ЗА. Петък, петък....то не се знае до кога ще издържа тук ooooh!
Айде ще бягам....и весело посрещана на 2009 Naughty с много песни, танзи и любов Laughing
Дани ти леко с танците, поне на 1-ви да се роди, че в края на годината....

# 53
  • Мнения: 4 753
С пожелание за много емоции през Новата 2009 година!!!



от гр. Монтана

# 54
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!НА ВСИЧКИ ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!!!!



                   

# 55
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

ЧН 2009 Г

# 56
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Дйде бе пияници, не изтрезняхте ли вече Crossing Arms
Я сега бързо дайте отчет какви са ви плановете за утре и да ходим да се чукнем някъде (може и с кафенце) по случай Н-а Г-а Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 1 228
Честита Новата 2009 година!
С пожелания за много здраве и сбъдване на много големи мечти за всички, както и за преследване на нови, още по - дръзки!



# 58
  • Мнения: 79
 


Честит Имен Ден на всички Именици!

# 59
  • Мнения: 5
Честита нова година майки приятелки!
Пожелавам на всички здрава и усмихната година!
Форума ни да се увеличава с повече майки и бебчета!
 santa2 santa2

Общи условия

Активация на акаунт