1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 3

  • 67 270
  • 463
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 384
 Mr. Green

# 61
  • варна
  • Мнения: 262
Браво бе, докато се усетя, че има нова тема и те 5 страници станали вече, и аз го чакам с нетърпение това филмче Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 34
Мили момичета, знам че не за вярване , аз цял следобяд  какво ли не си мисля ? Ето хронологията :На 28 получих това, където превода е , че доста двойки от сериалите са и двойки от живота

По късно , след обяд получих това , където Халит казва , че ходи на ресторант без Берг.
(BERGÜZAR Korel ile aşk yaşadığı iddia edilen Halit Ergenç, önceki gece dostlarıyla ve kuzenleriyle birlikte Kalamış Posh Restaurant’tayemeyedi. Yakınlarıyla hasret gideren Ergenç, aşk yaşadığı iddia edilen Bergüzar Korel ile ilgili soruları cevapsız bırakarak "Yılbaşı gecesi evimde olacağım" dedi.. Bu arada Bergüzar Korel’in de, Halit Ergenç’in Kavacık’taki evine taşındığı iddia ediliyor... n Mustafa ARIK) За това рещих, че не бива да поместя поредните клюки.
Днес преди обяд полух  това  кратък коментар , че Халит потвърждава връзката ( който може да преведе точно).Не повярвах , затова веднага исках потвърждение ! (Bergüzar ile Halit birlikte!


Geçen hafta bu sütunlarda 'Bergüzar ile Halit'in aşkına çeyrek kala' başlıklı bir yazı yazmıştım. Yazı da şöyle bitmişti; Demek ki, aşk için hep bir 'zaman' gerekiyor! İşte şimdi o zaman... (Birazdan) O parantez içindeki 'birazdan' lafının bir anlamı vardı tabii... Çünkü biraz zamana ihtiyaçları vardı. Ve geldik 'şimdi'ye... Şimdi aşk var... Şimdi aşk tamam... Halit Ergenç ile Bergüzar Korel birlikte... Biliyorum, şimdi pek çok kişi 'Eh zaten biz biliyorduk. Demek ki yalan söylediler. Belki de ilişkileri çok çok önceden başlamıştı" diyecek... Ama herkesi susturacak gerçekler var. Onları da bir sonraki yazımızın konusu yapalım...


Sonunda itiraf ettiler



Bergüzel Korel ile ilişki yaşadığı için eşinden geçtiğimiz günlerde boşanan Halit Ergenç, bugüne kadar yalandığı ilişkiyi sonunda kabul etti

Halit Ergenç, 'Binbir Gece' dizisindeki rol arkadaşı Bergüzar Korel'le birlikte olduğunu açıkladı. "Bergüzar'ı beş yıldır tanıyorum. Ben evlendim, onun Tan'la ilişkisi vardı. Biz arkadaştık, inanılmaz eğlenirdik, sohbet ederdik. Ama birbirimizle ilgimiz yoktu" diyen Ergenç, aşklarının nasıl başladığını şöyle anlattı: "Bence hayatta her şeyin bir zamanı var. İlk kıvılcım Paris'te ateşlendi. Çevre baskısı yoktu, orası kurtarılmış bir zaman gibiydi. Bu ilişkinin başlaması ikimizi de şaşırttı. 'Şimdi ne yapacağız' dedik. Döndükten iki gün sonra Beyaz'ın programına çıktık. Beraberliğimizi sormasın diye Beyaz'ın gözünün içine baktım ama sordu. 'Birlikte değiliz' derken başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Şu dönemde Bergüzar değil de x bir kişi olsaydı, asla bir ilişki başlamazdı. Her şeyim isyan ederdi. İçimde bu fırtınalar olurken, bu kadar sıkılırken Bergüzar'la sakinleşiyorum ve rahatlıyorum. Tatlı gidiyor."щ

 Звездичка, за снимката от сватбата ли питаш ?




# 63
  • Мнения: 425
Мъжа ми сега го преведе.ИСТИНА Е!!!
Съжалявам не мога дословно,а по памет ще цитирам.Това са думи на самия Халит и грешка не може да има,тъй като самия признава и вече не са догадки.
Казва че всичко е станало на ваканцията им в Париж,като преди това е възприемал Берг само като приятелка.След като се върнали гостували в шоуто на Беяз,където силно се надявал да не го попита за връзка с Берг,обаче Беяз го попитал.Той отрекъл,но в същото време усетил вътрешно как го обливат с гореща вода.Това е бил много труден период за него/имайки предвид скорошния развод/и ако е било друго момиче "Х"нямал да има въобще връзка,обаче с Бергюзар се чувствал много спокойно и уютно.
Пропуснах-в началото на признанието Халит започва така-"Според мен всяко нещо в живота идва  с времето си!"
Ето че наистина сега е дошъл момента за тях двамата-след развода на Халит и раздялата на Берг.

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 23:01 от sundey

# 64
  • Мнения: 7 914
Звездичка, за снимката от сватбата ли питаш ?
ами да, ама не е искам да знам де.... Crazy Crazy Crazy... не иска да знам аккво ще става напред Blush -  аз като знам какво става напред и ми се губи интереса Blush Blush Blush

sundey

е това е страхотна новинааааааааааааааааа Party Party Party много готина двойка сааааааааааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 34
 Рева..а.аааа! Като че ли и аз се влязах в някакъв филм! Само за 10-ина дни , откакто съм в форума, такова развитие не очаквах. И да си призная, мислих си , ч е е нормално да получа негативни писания . А днешната серия - може филма спокойно да завърши -  двамата са щастливи ! Благодаря syndey -браво на Халит  -  навсякъде  заставяше пред Берг и поемаше всички въпроси.

# 66
  • Мнения: 63
Звездичка благодаря за новата тема. Изчетох я на един дъх вчера.
Шеф пак ти благодаря за нещата които споделяш с нас.
Момичета в момента гледам серията по канал д и се уверявам че ни чакат много интересни моменти с този филм въпреки че са доста напредсерията те държи изцяло в напражение.
А дали шеф не може да сподели и нещо за другата двойка Керем и Бену?
  Момичета направо ми се доплака и за Керем и Бену въобще не им е лесно доста ще страда Керем с Бену, доста проблеми и те ще имат заради проблема и с алкохола.От серията се вижда че Шехерезада се е сближила доста с Бурхам и семейството им , работи заедно с брата на Фюсун , а .А Шехи и Онур направо са страхотни,направо се разтопих от щастие като ги гледах в къщата им. Направо ми се плаче от това което виждам за тях, а тази най-новата им архитектка е направо ужас , какви неща прави само , вреди и на двете двойки.Няма да пиша повече, че да не ставам банална. За пръв път гледам цяла серия от тези напред и едва ли скоро пак ще имам тази възможност. 

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 23:49 от Pepin

# 67
  • София
  • Мнения: 34
 Утре ще продължа с Керем и Бену.  Ще продължаваме да следим и нашите любимци! И дано да ги оставят папараците най- накрая! 

# 68
  • Мнения: 63
Благодаря ти!  bouquet

# 69
  • Мнения: 77
ами момичета да празнуваме тогава  Hug збъдна се нашета мечта нашите любими герои са вече и двойка  Hug  bouquet Hug  bouquet Hug
супер е всичко което се случва аз съм много щастлива   bouquet   bouquet
равайте се и вие за тях  Hug
поздрави на всички весело посрещане на Новата Година и нека сърцата ни се отворят за любовта   bouquet

# 70
  • Мнения: 7 914
Pepin
 пиши, че имаш бели букви, че не се вижта.. или поне слагай емотикони помежду им Hug Hug Hug


шеф
 само не казвай , че и те са се взели Crazy

# 71
  • София
  • Мнения: 34
Звездичке, веднага отговор – през август 2008 г. Джейда се омъжи , но спокойно-  не за   Тарду!

Имам много инфо да обработвам, търпение ! За сега – Новогодишен поздрав от :


  До скоро !

# 72
  • Мнения: 77
Мале Шеф тази снимка е разкошна много са красиви   bouquet
и още един път показваш каква перфектна  двойка са  Laughing

# 73
  • Мнения: 1 558
Момичета,тези бели букви изобщо не се виждат.Не може ли да изберем друг цвят? smile3518
 

# 74
  • into the blue
  • Мнения: 771
Момичета,тези бели букви изобщо не се виждат.Не може ли да изберем друг цвят?
Ако става въпрос  да прочетеш написаното в бели букви натискаш вмъкни цитат и четеш  Peace

Весело посрещане на Новата Година!

Общи условия

Активация на акаунт