Доктори изродиха 6,4-килограмово бебе

  • 5 123
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 294
Двама доктори изродиха 6.4-килограмово бебе


Попаднах на тази статия, наистина се е измъчила жената, като се има напредвид че е наддала цели 45 кг по време на бременноста си, но пък сега е сигурно много щастлива с такова отгледано бебче цели  6,4 кг  Laughing

Тези американци наистина са супер огромна нация  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 51
 Shocked

Като гледам прилича на майка си!

То при техните храни явно вече дебелеят от салати не само възрастните, но и неродените още.
Да им е живо и здраво и не твърде наднормено!

# 2
  • Мнения: 9 973
  bouquet за лекарите и за майката
 Grinningголямо бебе

# 3
  • Мнения: 2 172
Според мен храната няма никакво значение.Коментарите под тази статия бяха  Sick
И в България има майки,които наддават по 40 кила,но не раждат бебета по 6 кила  Crazy
Мисля,че е нещо наследствено или просто случайност.Познавам една жена (продавачка на бельо),която в момента е на 60-тина години,съвсем слабичка,но ми разказа как е раждала вагинално сина си,който тежал 6 килограма  Crazy Бая шевове имала,6 месеца не можела да седне нормално  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Shocked Laughing
Да са живи и здрави.

# 5
  • Мнения: 493
Аз като раждах миналата година бях в една стая с една мама от Варна,която роди бебе 5 и 900.Идваха от телевизията да снимат момиченцето.

# 6
  • Мнения: 9 814
Аз като раждах миналата година бях в една стая с една мама от Варна,която роди бебе 5 и 900.Идваха от телевизията да снимат момиченцето.

Да не е това бебе:

http://dnes.dir.bg/2007/07/03/news1846708.html

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
Да на снимката макар и малка, се вижда че майката е доста по-едра от бащата, дори като гледам бащата само корема му стърчи, но нека не забравяме че жената е родилка все пак, нормално е да е подпухнала. А че има нещо наследствено в кг. със сигурност има, може да не е от родителите, а просто от поколения назад - някой едър роднина, няма начин  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 12 554
Майката е имала гестационен диабет, затова детето е с по-високо тегло. Но като цяло и първото й дете е родено доста едро - 5 килограма.
Така че просто да кажем - да й е жив и здрав синът на Сара!   Laughing

# 9
  • Мнения: 1 187
Да са живи и здрави!

# 10
  • Мнения: 9 973
какви са тия  Shocked емотинки? Какво лошо има в това да ти се роди 6 кг. бебе? newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 1 529
И тук в България са се раждали едри над  6кг. бебета,но не са били в световните новини.Да е живо и здраво американчето.
 LaughingБратовчедка ми роди някога син тежащ 5.400 кг. с форцепс,а самата тя е слабичка и трудно се възстанови после...
 

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Да е живо и здраво  Laughing  bouquet

# 13
  • Мнения: 249
Наистина едро бебе. Да им е йиво и здраво  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 12 554
какви са тия  Shocked емотинки? Какво лошо има в това да ти се роди 6 кг. бебе? newsm78

Е, как. Дебело е. На диетаааааааа  Mr. Green Joy

# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Да са живи и здрави Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 317
Да е живо и здраво. Наистина голямо бебе!

# 17
  • Мнения: 1 479
По принцип американските жени са тльсти свинки Mr. GreenОбаче:и в Бьлгария са се раждали деца по 5кг. и отгоре.Да са живи и здрави!  bouquet

# 18
  • Мнения: 264
Да е живо и здраво бебенцето!  Днес ги даваха и по новините- наистина бебенцето изглежда огромно. Моят син на четири месеца тежеше толкова. Shocked

# 19
  • Мнения: 367
Не се е измъчила майката - пише, че е раждала секцио....Иначе да й е живо и здраво детенцето, каквото дал господ!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 294
Измъчването не е свързано само със самото раждане, а и с износванетона такъв голям плод и т.н.
Аз се измъчих с 22 кг отгоре ми, а с 45,5 кг  ooooh!

# 21
  • Мнения: 317
Да им е живо и здраво!   bouquet
А относно това, че някои мами смятат, че е много хубаво да родиш такова голямо бебе, от лекари знам, че това крие риск от диабет! Както и до редица други проблеми. Но пък медицината е напреднала доста, така че нека щастливото семейство се радва на децата си!

# 22
  • София
  • Мнения: 23 079
Да е живо и здраво бебето. Дано един ден да няма проблем с теглото  Peace Имайки предвид, че е американче обаче, дълбоко се съмнявам  Wink

# 23
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Да им е живо и здраво детето.   bouquet

# 24
  • Мнения: 9 814
..........
Аз се измъчих с 22 кг отгоре ми, а с 45,5 кг  ooooh!

Е тя снаха ми качи 52 кг., а роди бебе 2200 гр.
Така че, килограмите не са гаранция, че ще родиш мнооого едро бебе.

# 25
  • Мнения: 134

 вие добре ли сте??? Бебетата над 4.000 ги изследват за диабет,това не повод за радост. Братовчедка ми и сестра ами родиха деца, по 4. 600-4.900кг, и ги изследваха. Слава богу,здрави са.

# 26
  • Мнения: 27 524
Майка ми се е родила 6кг, а една белгийка преди време роди 13кг бебе, така че не се изненадвам хич  Laughing

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Майка ми се е родила 6кг, а една белгийка преди време роди 13кг бебе, така че не се изненадвам хич  Laughing
Shocked Shocked Що за чудо ще да е това?

# 28
  • Мнения: 581
 Да е живо и здраво.За мен това е огромно бебище, сравнявайки го с мойта недоносена щерка, която тежеше толкова на 8 месеца.

# 29
  • Мнения: 1 763
Да им е живо и здраво! Едно от нещата, на които не можем да влияем, е колко голямо бебе да родим. Така че, колкото дойде, толкова.

# 30
  • Мнения: 274
Да е живо и здраво детенцето   bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 422
бая едри4ко гледах го по новините,да са живи и здрави Peace

# 32
  • Мнения: 27 524
Майка ми се е родила 6кг, а една белгийка преди време роди 13кг бебе, така че не се изненадвам хич  Laughing
Shocked Shocked Що за чудо ще да е това?

Като това, дето наш познат на 10 месеца е бил 23 кг  Laughing

# 33
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Леле, Блонди, това е цял богатир! Shocked

# 34
  • Мнения: 27 524
Леле, Блонди, това е цял богатир! Shocked

 Joy Joy Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 1 946
Да им е живо и здраво  Laughing

# 36
  • Мнения: 6 274
Малеее, дано да са добре и детето и майката...
И аз съм чувала, че такива деца имат проблеми и то не само свързани с диабет...

# 37
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Като раждах преди почти 5 години дъщеря си в Шейново имаше една мама, която роди в същия или на следващия ден - вече не помня, 5,5 кг бебе. Казваха му галено слончето. Майката си беше едричка, но не прекалено. А акушерките се спукаха да си правят майтап като слагаха едно до друго слончето и моята щерка, която беше 2,300.
Абе важното е да са живи и здрави и детето, и майката, пък каквото такова.  Grinning

# 38
  • Мнения: 174
Да са живи и здрави,не знех,че са се разждали толкова тежки деца

# 39
  • пак там
  • Мнения: 2 885

 вие добре ли сте??? Бебетата над 4.000 ги изследват за диабет,това не повод за радост. Братовчедка ми и сестра ами родиха деца, по 4. 600-4.900кг, и ги изследваха. Слава богу,здрави са.

Ами има и такова нещо като наследственост, така че бъди малко по-умерена в изблиците си. Например, в рода на мъжа ми рядко се е раждало бебе под 4.5 кг, моето също върви много голямо засега. А всички пращят от здраве, няма нито един, който да е с тежки болести.

# 40
  • Мнения: 4 335
Да им е живо и здраво,то направо отгледано Wink

# 41
  • Мнения: 2 374
И в България е имало такива случай какво толкова,защо не е ставало световна новина.
Да са живи и здрави майката и бебето.

# 42
  • Мнения: 182
Живо и здраво да е бебчето!

# 43
  • Мнения: 2 334
Да им е живо и здраво

# 44
  • Мнения: 48
Няма нищо толкова нанормено, нито свързао със заболявания... hahaha Сестра ми също е родена 5700-57см, аз-4800 и двете сме били изключително здрави и неболедуващи бебета... деца.... Peace

# 45
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Да им е живо и здраво  Simple Smile
Не всеки ден се ражда толкова едро бебе  Wink

# 46
  • Мнения: 2 960
Да им е живо и здраво,то направо отгледано Wink
АХА Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 4 784
Още с раждането си се превръща в звезда - американска мечта Wink!

# 48
  • Мнения: 1 428
Да им е живо и здраво бебето  Hug

# 49
  • Мнения: 318
Shocked
Като гледам прилича на майка си!

 Laughing Laughing Laughing

Да им е живо и здраво бебето   bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 932
Да им е живо и здраво  Hug, наистина не всеки ден се случва. Сестра ми също, като се е родила 85година е била най едрото бебе в отделението - 5.200 се е родила (дъщеря ми на два месеца беше толкова), а сега, е една кльоща.
Всичко се случва , най-важното е , бебето и майкатада са живи и здрави и щастливи  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 5 752
Ами да е живо и здраво  Simple Smile
Майка ми се е родила 6кг, а една белгийка преди време роди 13кг бебе, така че не се изненадвам хич  Laughing
Shocked как 13кг???  #Crazy синът ми беше 12кг на 1г и се водеше едър ooooh!

# 52
  • Мнения: 719
Живо и здраво....
Както се казва "по Коледа стават чудеса". Hug Heart Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 932
Ами да е живо и здраво  Simple Smile
Майка ми се е родила 6кг, а една белгийка преди време роди 13кг бебе, така че не се изненадвам хич  Laughing
Shocked как 13кг???  #Crazy синът ми беше 12кг на 1г и се водеше едър ooooh!

Офф по темата, ама и на мен 13 кг , за новородено ме изумяват , а аз рядко се изненадвам. Сравнение с това бебе-да е живо и здраво, дъщеря ми е джудже Confused. Тя сега е на година и 6 месеца и е само 9 килограма и 78 см. Sad, много е слабичка  и дребничка , ама пък е жизнена и здрава.  Но даже не искам и да се замислям , кога ли ще стане 13 кг.

# 54
  • Мнения: 822
Да е живо и здраво! Hug

# 55
  • Мнения: 1 554
е това за американците, не е кой знае каква новина,но явно за нас е Wink

# 56
  • Мнения: 2 311
Да им е живо и здраво!
Дъщеря ми е била толкова килограма,колкото се е родило детето  на 4 месеца.

# 57
  • Мнения: 4 433
Да и аз гледах снощи новините...
Да им е живо и здраво  bouquet

# 58
  • Мнения: 493
Аз като раждах миналата година бях в една стая с една мама от Варна,която роди бебе 5 и 900.Идваха от телевизията да снимат момиченцето.

Да не е това бебе:

http://dnes.dir.bg/2007/07/03/news1846708.html
Точно тя е!Божее,мойта беше със същите дрешки!Чак се разчувствах!

# 59
  • Мнения: 3 695
 Shocked уха - много голямо

да е живо и здраво  Laughing

# 60
  • София
  • Мнения: 1 476
и аз го гледах по ТВ и направо  Shocked
ненормално ми се струва това, ама за американците сигурно е нормално  ooooh!
ама да им е живо и здраво да расте детенцето  Hug

# 61
  • Мнения: 2 015
Уха, супер!Да е живо и здраво Peace!

# 62
  • Мнения: 1 484
Браво ,да  е  живо  и  здраво  бебето.

# 63
  • Мнения: 3 456
Живо и здраво да е!

# 64
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
Peace
голям гигант  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт