Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Здравейте , мооля за мнение и помощ!! С мъжът ми от скоро решихме че е време за бебе. Изчислявам си овулацията, всичко е точно, но той се подтисна по някакъв начин на третия ден и не може да му става като е с мен!!! Мога ли да забременя като свърши отвън и вкара спермата с пръсти? Кажете моля?
Цитирай

Велико Търново

Мога ли да забременя като свърши отвън и вкара спермата с пръсти?

Това изречение ме навежда на мисълта,че ти е още рано за бебета Naughty
Цитирай

Бургас

Здравей!Не може да забременееш така.Природата си знае работотата!
Мисля,че трябва да се опитате да се успокоите!Опитайте се да не мислите за това!Просто се наслаждавйте на секса.Има един момент при това всичкото изчисляване на овулация,мерене на температура,че секса се превръща в задължение по накакъв режим.Може това да е повлияло на твоя  съпруг.
Цитирай

София

и аз мисля,че е нужно спокойствие Peaceбебето няма да закъснее Wink
Цитирай

Варна

Нещо не разбрах,не може да свърши с теб или няма ерекция?
И с кого му става? Малко ти е объркан поста, сигурно от вълнение.
Спокойствие и се отдайте на секса, без мисъл за бебе-правене.
Цитирай

Плевен

Не може да забременееш така.

Как да не може, бе... ooooh!

Мисля,че трябва да се опитате да се успокоите!Опитайте се да не мислите за това!Просто се наслаждавйте на секса.Има един момент при това всичкото изчисляване на овулация,мерене на температура,че секса се превръща в задължение по накакъв режим.Може това да е повлияло на твоя  съпруг.

Иначе, моят съвет е същият.  Peace
Цитирай

София

Как така се потиска точно на третия ден?!? Объркан е доста поста... newsm78  А защо не получи ерекция извън теб *след като иначе не става) и просто после да свърши в теб?
Цитирай

Мога ли да забременя като свърши отвън и вкара спермата с пръсти?

Това изречение ме навежда на мисълта,че ти е още рано за бебета Naughty
ама май така излиза Laughing
Цитирай

Бургас

Бранимира,според мен наистина не може да се забременее с манипулациятата свършване навън и вкарване с пръсти. Hug
Цитирай

София

Не се обиждай и не ме обвинявай в мнителност, но на мен ми се струва, че се опитваш да "вържеш" някой батко.
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

А на мен ми се струва,че пак някой пубер си няма работа и е решил да се позабавлява тук Mr. Green
Не бих повярвала,че това може да го пита жена,решила да има дете ooooh!
Цитирай

Зарежи, така няма да стане. Стреснала си го мъжа, че искаш бебе Thinking  и той сега му се е присвило от страх Cool Това в кръга на майтапа. По-спокойно, не го насилвай, не го мъчи, ако е писано да стане ще стане. Ама как го правиъите това с първо вънка па после с пръсти вътре Cool представям си го ...
Цитирай

Варна

...и после застава на челна стойка, че да може спермата да стигне където трябва   Laughing
Цитирай

А на мен ми се струва,че пак някой пубер си няма работа и е решил да се позабавлява тук Mr. Green
Не бих повярвала,че това може да го пита жена,решила да има дете ooooh!

И аз така мисля  Laughing
Цитирай

София, ж.к. Изгрев

Я вземете и отидете на някое романтично местенце в планината, пред някоя каминка, с чашки винце и......по нататък трябва да го знаете.
С пръсти няма да стане, трябва мерак и желание и от двете страни Peace

Успех и скоро да се похвалиш  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора