Отговори
  • Мнения: 189
Извинявайте,че пиша тук но ми е много спешно да разбера-звънях в Общината-никой не вдига телефона и реших,че може би тук някой ще ми даде така нужният отговор Peace

# 1
mili maiki ve4e ima hora koito 4akat pred gradinata v koiato 6te se podavat dokumentite.  gradinata se namira vav vajrajdane bl.53 i se kajva ,,krilatko 44,,.na zadnia vhod 6te se priemat dokumentite imate 6ansove ako 6te sred parvite znam samo tova az sam edna ot vas.do skoro dano sam vi pomognala.

# 2
  • Мнения: 140
Здравейте,мили мами.Подтвърждавам инфото,че се прави списък на задния вход на ЦДГ 44 "Крилатко".Побързайте...Успех на всички.  bouquet

# 3
  • Мнения: 212
mi6ka_083, страхотно измислено да започнеш списъка пред градината още от 27. Че и пускаш инфо тук, за да идат хората да се запишат и ти да си първа.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 4
  • Варна
  • Мнения: 237
здравейте момичета,
Искам да запитам, знае ли някой дали и за 1-ва група, когато ще се подават на 1.04 документите, пак ще е в "Крилатко" или вече ще е отворена градината на Кауфланд?? Ако някой има инфо, ще се радвам да сподели.
И да ви питам, сега които чакате- за ясла и градина общ списък ли има или отделно сте го направили.
Ох, и за 1.04 пак ще падне една бобра..... Cry

# 5
  • Мнения: 212
Ако има мами на деца 2007, които са подали докумети за новото ОДЗ, моля да ми пишат на лични. Peace

# 6
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Ние сме от набор 2007 и кандидатсвахме за ОДЗ до Кауфланд.
Мога ли да помогна с нещо?

Общи условия

Активация на акаунт