Защо така се подиграхте???

  • 8 061
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 572
руру82 на колко си години ?

# 31
  • Мнения: 2 673
Само мога да кажа - "На който се смее последен, обикновено му липсва един зъб отпред" , както на повечето които са ти се подиграли. Пожелавам ти късмет в бебеправенето! Намери си гинеколог и сподели всичко с него.

# 32
  • Мнения: 1 919
 Hug Желая ти късмет и дано през новата година  видиш 2те чертички.

# 33
  • Мнения: 636
Аз пък не виждам нищо лошо, нищо срамно, нищо нередно. Значи жените забременели от инсеминация или ин-витро са някакви луди?

# 34
  • Мнения: 4 585
А авторката ни спестява доста подробности и ние гадаем и говорим за различини неща.
Партньорът не изпитва влечение ли? Това след като решихте да бебеправите, или изобщо, винаги е било така? Някъде, при някакви други обстоятелства той се възбужда и стига до изпразване.
До тук са проблеми за сексолог.
А може би го е страх да става татко, не е узрял зя идеята. В такъв случай не ви е време още да имате бебе. Той може никога да не стане готов. Т.е. проблемът е от компетенцията на психолог.

# 35
  • Мнения: 9 973
без коментар оставам

# 36
  • Мнения: 4 335
Аз пък не виждам нищо лошо, нищо срамно, нищо нередно. Значи жените забременели от инсеминация или ин-витро са някакви луди?
Е значи,кат почните така...Едно е инсеминация или ин-витро и сьвсем друго е да пьлниш шепи и да тьпчеш в домашни условия ooooh!

# 37
  • Мнения: 4 292
Определено не ми се струва съвсем в реда на нещата да си вкарваш сперма с пръсти. Наистина не целя да обидя никой, разбирам проблема на авторката, съчувствам и. Но, има си лекари, това е несериозно просто.

# 38
  • Мнения: 2 172
Естествено,че може.Ако говориш затова ,за което и аз си мисля де  Laughing Натъпчи си хубаво спермата навътре и си вдигни краката.Колкото и смешно и нелепо да звучи това, все пак е начин,дано помогне  Peace

П.П.Добавям,че по-добрият вариант е инсеминация със спермата на мъжа ти,но това вече е при по-сериозни проблеми според мен  Thinking .Може би е най-добре да преодолеете психическите такива и чааак тогава да прибягвате до лекари.След като преди всичко си е било ОК може би е въпрос на време да се посъвземе мъжът ти.

# 39
  • Мнения: 3 376
И аз мисля,че е най-добре да се успокоите и двамата първо.

След това ще видиш,че нещата ще се наредят малко по малко,но по никакъв начин няма да си помогнеш ако продължаваш да си в това състояние.

Ако искаш отиди на гинеколог,прегледай се,направи си необходимите изследвания и си поговорете-така хем ще се успокоиш,че всичко с теб е наред,хем ще можеш да получиш съвет от специалист.

# 40
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Такамм - ако ще пробвате този вариант по-добре използвай спринцовка, ще ти е по-удобно за целта. Бебе може и така да се направи. после краката нагоре, както са те посъветвали.
 А иначе наистина ако се успокоите и партньорът ти не се стяга от това, че ще правите бебе, а не просто секс, може нещата и да се наредят. успех

# 41
  • Мнения: 544
Казах си мнението в предната тема, сега няма да се повтарям. Просто искам да ти пожелая успех, пък било то и на тази цена.

# 42
  • Мнения: 2 448
Не е за подигравка, то направо си е трагедия да ти се налага до такива методи да прибягваш за бебе.
Но е възможно. Дори си има случаи на нежелано забременяване когато мъжа се е изпразнил от вън, а се е стекла малка част на вътре. Така,че със спринцовка, защо да не стане.

# 43
  • Мнения: 8 999
Т.Е. свършва когато не е при мен????

А къде - при съседката ли?

Ох, извинявавай, ама не можах да се въздържа!


Просто спрете да правите бебе, а правете секс. Но и двамата трябва да сте твърдо убедени в истинността на това.

# 44
  • Мнения: 636
Аз пък не виждам нищо лошо, нищо срамно, нищо нередно. Значи жените забременели от инсеминация или ин-витро са някакви луди?
Е значи,кат почните така...Едно е инсеминация или ин-витро и сьвсем друго е да пьлниш шепи и да тьпчеш в домашни условия ooooh!

Е, вие пък тук никога не си бъркате по дупките. Вече толкова цъкания и очудвания, все едно е форум на монахини. Аз го намирам за абсолютно нормално. Явно никога не сте имали проблеми със забременяването и като се подложите на 2-3 инсеминации и свикнете с мисълта, че начинът на забременяване не е от значение, друга песен ще запеете. После защо няма толерантност към опитващите се да забременеят ин-витро. Явно всяко забременяване извън нормата е нещо уродливо.

Общи условия

Активация на акаунт