КГБ = Клуб на Готините Баби - 55

  • 27 284
  • 447
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 614
  Момичета реших да я пусна по рано че беше направена и си мислех че ще я изпишем до нова година . Hug Hug
Но нека ни е празнично и да ни е спорна навата темичка. 
   Hug Hug


# 2
  • София
  • Мнения: 471
Хоп, да се разпиша в  новата празнична темичка. Зиче, страшна си - как успяваш!
Браво, момичета работни сте. И аз днес имах добри намерения повечко работа да свърша,ама с тях си и останах. И утре е ден, пък нали сме оправни.
Хайде, вече днес за последно тази година, пък новата с повече срещи на живо.
Аз съм решила отсега да си подарявам само хубави преживявания - дрехи, обувки и други джунджурии спомен не правят.
Миме, много ви се израдвах, като ви видях с Мони и Габи. А дечицата са бонбонки- сладурки- особенно малкото джудженце.
Жужи, откъде си - да не си в Кипър - ама ей го де е на един хвърлей - колко му е!
Ей, аз докато легна то ще съмне, пък работа ме чака.
Май малкият син с приятелката си ще са у нас до 12 часа, пък после ще ходят нанякъде- ама знае ли ги човек младите?
 То дали лека нощ или добро утро да казвам, ама при който както дойде.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 724
      Добро утро мили приятелки!  Последното утринно кафе за тази година  ще изпия днес с вас.  Заповядайте!
      Зиче,благодаря ти, за новата,чудесна темичка и за грижата ти да ги правиш все по- хубави и по-изненадващи.
      Момичета,последният ден на годината,започна с неприятна изненада-беше ми замръзнал водопровода и от 6 часа сутринта,до преди малко се мъчихме да го размръзнем.Притеснавах се,че е замръзнала някъде новата тръба/ПВЦ/,но се оказа,че е както и през други зими-в стената на тоалетната.За там си имам методика и бързо се справихме.

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 08:13 от baba iaga

# 4
  • Мнения: 4
Добро утро момичета.
Зиче благодарим ти за новата темичка.
Яге мерси за кафенцето,добре че бързо си си справила с проблема.
Весело посрещане на новата 2009год.

# 5
  • Мнения: 1 558
Здравейте, мили момичета!
Зиче, мерси за празничната тема  Hug
Идвам да изпия кафето си с вас и продължавам със задачите.
От вчера съм почнала преинсталация на компютъра, снощи до среднощите си играх, но остана да се инсталират само някои програмки още и да си прехвърля цялата информация. Има още да се туткам с него Mr. Green
Вчера напазарих уж, но сега пак ще ходя, че има още някои неща, които трябва да взема.
Пак голямо готвене ще е днес.
Не се преуморявайте в кухните Joy
Децата ще празнуват с приятели, и за там ще се приготвят вкусотии.
Ние с мъжа ми ще сме си у дома, така най ми харесва.
Тук е много студено, облачно, мрачно, чак прехвърчат снежинки от студ.

Весело изкарване на Новогодишната нощ!

# 6
  • Мнения: 3 036
И аз съм тук.
Може да не бях редовна,но последния ден ще бъда с вас.
Изпих си кафето и сега готвя,но ще бъда включена цял ден.
Така че на линия съм.
Зиче,  Hug Hug Heart Eyes
Много благодаря за новата и красива тема.
Хайде да си споделим и изброим хубавите неща ,които ни се е случило тази година,че да се заредим позитивно.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 426
Добро утро ,момичета от последния ден на 2008 година!

Зиче пак си се справила чудесно с темата!

Яжка, разкошна закуска си спретнала!

Аз няма да се престаравам с готвенето, защото сме сами с мъжа ми. Едни пържолки с майонеза и сметана ще сложа довечера и пържени картофки.А сега се вари една фалшива шкембе чорба да има за деня.Има червено винце, и шампанско и плодове.Вчера направих няколко бурканчета сладко от кори от мандарини и портокали, нещо ме беше хванала музата.След малко ставам да изчистя балконите и апартамента, да не посрещаме Новата година на мръсно.Майстора след Нова година пак ще освинчи, но поне сега да е чисто.

Аз си купих три вида капки за нос и Ериус за алергия, пък да видим алергия ли е или синузита ми се е възпалил.

Весело посрещане на Новата година ВИ пожелавам!

# 8
  • София
  • Мнения: 15 884
Добро утро!
Зиче, благодаря за хубавата тема.
Ние мързелуваме. Пламен спи, аз на комп.
Ани трябва да върви на работа, но нешо се ослушва в др. стая.
Най-хубавите неща - здрави сме, разбираме се.
Друго - Ани завърши у-ще, взе матурите, взе диплома, харесва си работата, интересно и е. За 2009 е намислила да става и помощник фризьор. Тя диплома си има, но важни са уменията.
Деси, Кали няма ли да си идва?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 724
   1.  Най-хубавото нещо е,че внучето ми не е боледувало и че всички сме здрави
   2. Срещнах вас и промених живота си- не съм самотна,винаги има някой с когото да споделям.
   3.Намерих сили да променя теглото си и това ме направи по-здрава и по-млада.
   4. Вече имам надежда и дори някои мечти.

# 10
  • Мнения: 3 036
Aisha ,
Тя си беше за Коледа в Ст.Загора и сега е в Бл.Там ще посреща.А в къщи ще бъдем 7 човека и след 12  часа още 6.Пълна програма.
На мен тази година беше много добра и щом сме били здрави как няма да бъде.
Нова година я посрещнах в Англия и пак ще отида да знаете!
Най -хубавото е че на 12 март писах за пръв път в нашата тема и после се срещнахме.Велика година беше.

# 11
  • Мнения: 263
Добро утро дружки! Heart Eyes Hug
Зиче, благодаря за новата тема - съвсем празнична вече!

За мен най-хубавото е, че всички сме здрави, започнах пак работа, щастлива съм,че срещнах такива хора като вас!!! Hug Hug Hug

Ето и моят поздрав, правила съм го специално за всички:http://www.slide.com/r/2NQFjxkf0z-FQ0w-BsKN2NNzHjVvgc4h?previous … amp;view=original

И да си призная, сега ставам и още не съм си изпила кафето - отивам! Embarassed
 

# 12
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен!Да ни е честита новата темичка и да е изпълнена само с радост и хубави новини!
Аз имам една спешна питанка.Вчера взех свински котлет за пържолки.Въпроса е там,че незнам как да ги приготвя.Четох къде ли не,но не намерих подходящата рецепта.А с мама не мога да се свържа.Значи разполагам с бяло и червено вино и подправки(пипер-черен,червен) сол,джоджен,чубрица,чесън на прах.Каква марината да им направя.Забравих да спомена,че искам на фурна да ги правя.  newsm78
Ще съм благодарна за помощта.

п.п.Абе Мастерчето що не пише?  newsm78

# 13
  • Мнения: 3 036
Мел,
Леко пържни котлетите,вземи една малка сметана на Данон.Тази сметана я смеси с малко вода,бяло вино и мазнината от пърженото.Вземи и едно малко като саламче топено сирене и го нарежи на късчета.Нареди ги върху котлетите и залей със сместа от сметаната.Ще си оближеш пръстите.Аз същото го правя но с пържоли,не с котлети и го правя в пръстено гювече.Исках да кажа че това правя за вечеря за гостите тази вечер.

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 11:01 от desi_minkova

# 14
  • Мнения: 22
Деси,ще изпробвам рецептата ти,но след празниците.  Hug
Незнам дали ще ми повярваш,но даже незнам как изглежда готварската сметана  Embarassed
А пък тези котлети милото ги избра,щото били с кокал.И въобще си нямам идея как ще ги правя.... Cry

Общи условия

Активация на акаунт