Вода-да или не?

  • 2 144
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 367
Аз бях спокойна дори и в най-горещите летни месеци. Бяхме само на кърма. Сега, от около две седмици пие зеленчуков сок от чашка.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Аз предлагах вода,но той не искаше.Почна да пие когато бях заменила 3 кърмения. Peace

# 32
  • Мнения: 8 228
Всяко дете си е различно. Големият пиеше вода като бебе, въпреки кърменето. Малкият още от самото начало не искаше вода и след като разбрах, че само напразно пълня всеки ден шише с вода, го разкарах. Е вече е почти на 4 месеца и си кара добре и без вода. Като започна да захранвам ще му предлагам пак.

# 33
  • Мнения: 117
Никога не съм била съгласна с хората подържащи- твърдо не на водата.Моето бебе вода не пие , но обожава чай от лайка.Така че те съветвам ако я пие му давай,но ако не иска ,спокойно може да я изключиш от менюто без въобще да те притеснява ,че водата е необходима на тази възраст.

# 34
  • Мнения: 6 713
Малък е за вода Peace

# 35
  • Мнения: 94
Винаги съм и предлагала вода. Пъвите 3 месеца пиеше после спря. Сега само вечер ако се събуди пийва по 1-2 глътки. Давай му вода на детето. То си знае дали иска или не

# 36
  • Мнения: 2 959
...се чудя дали пак да му давам вода...
Ами според мен, Хрисми13, детенцето няма нужда от вода докато се храните на поискване. Дани е добре с дайперите. Вода на малката ми дъщеря не съм и предлагала още, а голямата започна да пие след навършване на годинка, така че всичко пак опира до Теб и Дани, а не до мнението нашето тук от форума и на близките Ти.

Намейка, много Ти е сладко джуджето на аватара!

# 37
  • Мнения: 316
Аз давам вода от самото начало - все пак беше края на Юни /страшна жега/. Ако детето има нужда ще пие, ако не - няма!

# 38
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Още не съм давала вода. Пълним памперсите яко - ака и пишка много редовно. Ако имаш достатъчно кърма - може да поизчакаш. Пък и ще си спестиш преваряване на вода и стерилизиране на шишета.

# 39
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Щом сте имали такива проблеми, може би е по-добре да не даваш. Щом го кърмиш на поискване не мисля че е необходимо. Ако нещата продължат така, започни да предлагаш вода едва след като започнеш да захранваш.

# 40
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 864
Предлагам вода редовно, но дъщеря ми отказава засега. Като беше съвсем малка, пийваше по  малко чай, когато й  давах против коликите, но сега не иска изобщо. Започнахме захранване вече, но явно й стига водата от кърмата.

Общи условия

Активация на акаунт