Дядо Мраз чука на вратата, Монтанчето търси подарък под елхата

  • 13 710
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 43
Подписа ми е в нормите 300 на 223 може да провериш  Naughty

Трябва да не е по-висок от 200 пиксела,нали патих,та знам.Обаче забелязвам,че две лентички са по-високи от 200,но сигурно може.

# 271
  • Мнения: 245
Здравейте на всички! Ние днес излизахме с Калоян, бати си е на село. Изведох го без количка и много се измори, като се прибрахме само издържа да го преоблека и веднага заспа. Среща кога ще има? Този път, ако тати си е в къщи ще дойда сама.Миналия път не разбрах нищо от срещата, повечето от времето ме нямаше там.

# 272
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Много моля, без дрязги...
Учтиво помолих за корекция...
Подписът беше точно 300 на 223 пиксела...
Максимално разрешените размери са 470 на 200 пиксела...
Тоест височината беше 23 пиксела над разрешените...

Обаче забелязвам,че две лентички са по-високи от 200,но сигурно може.

Въпреки че наистина на една част от потребителите лентичките са по-широки от 200-те пиксела... Когато са само двете лентички в подписа, си "затваряме" очите...

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 14:35 от WALL•E

# 273
  • Мнения: 3
  party023 Мами благодаря ви за пожеланията Hug и се  извинявам,4е не пиша в темата а само ви чета Blush

# 274
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВАНИНА!С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И МНОГО УСМИВКИ newsm51 smile3525 newsm59 newsm59 smile3525 newsm51 smile3525
Шоколадче,много са ти хубави писанките Hug.Дори тероризира ли ги,че Поли когато беше колкото нея като видеше пред входа някое коте го хващаше и ми го носеше,ама го хващаше с главата надолу,ама те котките пред входа добрички,та я не дращеха,че иначе незнам.И сега като си отидем на село се радва на котарака ни,но вече е по-голяма и радостите и са малко по-човешки Grinning.

# 275
  • Мнения: 43
Честит рожден ден на Иванина!С пожелание за
много здраве,много радост и весело детство!


       

# 276
  • Мнения: 406
Честит Рожден Ден на малката принцеса  newsm59

# 277
  • Мнения: 3 312
Ki4o22 , не ги тероризира  Naughty , но те бягат от нея  Crazy  само като я видят  Shocked без да ги е тормозила    animal037  бягат явно щото са и по груби движенията ......  :  33uu

# 278
  • Мнения: 274
Честит рожден ден на Иванина на мама neliska!!!Да е жива,здрава и винаги засмяна!!!   bouquet newsm59 smile3510
 
                                         

# 279
  • Мнения: 1
Честит рожден ден на Иванина на мама neliska!!!Да е жива,здрава и винаги засмяна!!!   bouquet newsm59 smile3510
 
                                         

# 280

Общи условия

Активация на акаунт