Класация за най-тъпо и скучно прекарана новогодишна нощ.

  • 9 706
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
След като бях МНОГО БОЛНА в началото на декември, се разболя дечкото, после свекървата го обърна на грип, после деверът се разподсмърча, аз гледха болен дечкос и от 2 дена се опитва да ме ПОВТОРИ. На лекарства съм, пратих мъжа по моя инициатива за антибиотик. ooooh!
От това следва, че настроението ми вчера никак не е било на висота , въпреки че компанията беше добра, а масата-пълна.
Единственият позитив е почти празният квартал и минималните напъни за организирано Сараево в полунощ.

# 16
  • Мнения: 1 629
Проспах я. Тъпо нетъпо, това е положението.

# 17
  • Мнения: 5 710
Болни на дивана, подсмърчащи, пиещи чай, фервекс и сто носни кърпи наоколо.
Направих вечеря, която изядохме за около 15 мин, след което гледахме филм, докато стана полунощ.
Отворихме си шампанско, поздравихме се след което в 00.08 бях заспала.
Не беше чак тъпо, но не беше и весело. Най-важното е, че най-тъпата година в живота ми вече е зад гърба ми.

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
айде и аз в кюпа.
аз и Милото сами вкъщи.
от друга страна се кефя, че свърши тази отвратителна година.
повече щастие на всички през 2009!!

# 19
  • Мнения: 5 370
Болни на дивана, подсмърчащи, пиещи чай, фервекс и сто носни кърпи наоколо.
Направих вечеря, която изядохме за около 15 мин, след което гледахме филм, докато стана полунощ.
Отворихме си шампанско, поздравихме се след което в 00.08 бях заспала.
Не беше чак тъпо, но не беше и весело. Най-важното е, че най-тъпата година в живота ми вече е зад гърба ми.
Ха, Лени, ти да не си била в съседния вход. Mr. Green
Все едно, че ни описа, по-точно-МЕ описа.
Иначе годината за мене не беше тъпа. А през декември, всъщност, си изпразнувах и НГ, и Коледа в един уикенд. Авансово.

# 20
  • Мнения: 516
Четири часа в бърза помощ. Ей така ми започна годината. Темата може да се заключи. Печеля първо място за тъпотия на празника. Мерси!

# 21
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
В кьЩи сами с мьжО и дребния. Дечко се сьбуди в 23ч мьчихме се да го приспим до 23.50,накая го взехме при нас,отворихме Шампанското,топна и малчо прьста в мойта чаШа smile3504,после  го приспивахме до 1ч,погледахме тв до 2ч и  luvbed Не бих казала ,че си искарахме тьпо,но ми беШе жал за мама,че посреЩна новата година сам сама,добре че е скаипа  ,та поне малко и правихме компания.

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 14:37 от estrella_bg

# 22
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
това,че сте били със семейството си,с любимите хора тъпо ли ви се вижда Rolling Eyesзащото на мен не.ние също бяхме в къщи,мъжо,свеки и двете деца,хапнахме,пийнахме, едно хорце,после вън гледахме и правихме заря,малкия заспа в 1часа и ние след него Laughingтова за мен е най-хубавото прекарване,не обичам да ида някъде да седна и да стоя сумати време на един стол и да гледам пиянски и чалга истории по кръчмите.благодаря Stop

# 23
  • Мнения: 12 662
Като малка вечно бях болна на Нова година. Явно, компютрите ми са го наследили. Преди години се скапа точно в навечерието. Сега току-що ми се скара. Доктор по компи до 5ти не очаквам. Галя го лекичко и се надявам да удържи.

# 24
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
В 22,30 си легнах с малкия. Полесражението навън в 12 не го събуди Laughing, мен да, за около минута Confused. И по-тъпо ми е било.

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Флор, какво се е случило Sad Добре ли сте вече?

# 26
  • Мнения: 516
Добре сме вече, belinda. Благодаря! Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 58
Да се включа и аз в отбора - болна и сама с малечка пред ТВто. Милата се изплаши от "бомбандировките" около 00,00ч и едва я приспах в 1,40ч, след което и аз я последвах.  smile3507
Пожелавам на всички разписали се тук новата година, за сметка на посрещането й, да бъде мноооооого щастлива!  newsm51

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И при мен беше тъпо. В 22 ч. свекърите се качиха и се курдисаха на дивана да гледат телевизия, като си донесоха и пържоли, които миришеха отвратително.
Мъжът ми от няколко дена е само на чай с мед и въобще не седна на масата. Прекара вечерта пред компа, поръчвайки стоки, защото било много изгодно точно тази вечер. В 00 ч. дойде с чаша вода да направим тост и пак "потъна" в и-бей.
Децата цяла вечер мрънкаха, че искат да гледат заря и през 5 мин. ме питаха не е ли време вече. Когато стана полунощ, те вече бяха полузаспали и не се изкефиха много.
... семейна идилия!

# 29
  • Мнения: 1 159
Не знам защо,но нещо не му се кефя на този празник,така че,където и да съм,ми е тъпо,ревливо,нервно...Ама чак за класация-има и по-зле от мен Wink!

Общи условия

Активация на акаунт