Приятно място за уикенда?

  • 1 803
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
Предложете ми приятно местенце за студените уикенди.
Останаха няколко почивни дни до края на зимната ваканция и децата мрънкат из къщи че им е скучно.
Къде мога да проверя за свободни места? Мисля си за някъде където има топли басейни или приятни места за разходка(макар че е студеничко).

# 1
  • Мнения: 1 448
Велинград  Peace През деня може да покарате ски или шейни на Цигов Чарк, а вечер да се пльоскате в басейните с минерална вода  Mr. Green

# 2
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хисар  Peace

# 3
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
А вие от къде сте?
Бих ти препоръчала Трявна. Сега се връщам от там и много ми допадна. Наблизо са Габрово, Боженци, Дряновския манастир.
Мисля, че места навсякъде ще има.

# 4
  • Мнения: 473
В Хисар изкарахме страхотен уикенд. Имаше доста хора с малки деца, които се забавляваха доста в топлото джакузи. Препоръчвам ви спа-центъра на хотел "Спа хотел Централ".

# 5
  • София
  • Мнения: 6 541
http://www.spahotelcalista.com/ ей тук е божествено и на вас ви е супер близо Simple Smile

# 6
  • Мнения: 472
Благодаря за предложенията.
Днес четох отзивите за Хисаря,повечето бяха доволни от х-л Хисар и Аугуста.
В Трявна е страхотно пролетта и лятото ходихме,тогава е по-приятно за разходки.
bibi този хотел в старозагорски минерални бани ли се намира? Как е за разходки (рекичка,горичка)?
Велинград ни е малко далеч (от Бургас сме) ,но за по-дълги почивки ще го имам като идея.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 541
Аз мислех, че сте от Пловидв, ама съм объркала с една от другите дами, писали по темата, но от Бургас също е близо  Laughing. Да в Старозагорските мин. бани е. На 15 км от Ст.Загора в подножието на планина Сърнена гора т.е. реално е в гората. Има разни еко - пътеки. Има разни исторически забележителности - Мечи кладенец (най-старите октрити рудници), исторически могили, терми, Богородичната стъпка и параклиса. Този път обаче почти не излязохме от хотела  Grinning, защото ние основно ходим там заради лековитата минерална вода. Други хубави хотели са Армира и Извор, но Калиста е класи нагоре.  Peace

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
bibi този хотел в старозагорски минерални бани ли се намира?

На биби смело се доверявай  Peace
бибс, колко градуса е Т на водата в басейна?
  bouquet

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 15:53 от Шани

# 9
  • София
  • Мнения: 6 541
На биби смело се доверявай  Peace
бибс, колко градуса е Т на водата в басейна?
  bouquet
Сватя, специално за теб го включих в белия  списък - голям басейн 36 градуса, малък 38  Grinning Grinning Grinning

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

там съм, ако ще да няма място за нито едно хлапенце  Joy
 Hug Hug Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт