самсунг u600

  • 4 147
  • 23
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Здравейте, мами ичестита нова година
Ще ми се да си купя телефон самсунг u600, и ви моля за мнение.
Имате ли такъв, доволни ли сте? Хайде , споделете. Rolling Eyes

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 97
ехооо, няма ли никой тук да изкаже мнение?

# 2
  • София
  • Мнения: 113
Аз имам точно този телефон.На мен ми харесва.купих си SD 2gb +неговите 60мв памет.Правя си снимки и клепчета наволя.
Не съм му използвала МП3 плеъра и радиото все още.От време на време играя на игрите,но рядко.
 м

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 97
meq79, а батерията, колко издържа? Само това ме притеснява. newsm78

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Служебният ми телефон е такъв. Не е лош, но няма и кой знае какви екстри. Прави хубави снимки, звукът му може и да е по-добър. Батерията издържа 4-5 дни, в зависимост от проведените разговори.

# 5
  • Мнения: 10 514
И аз бях решила да си го купя, но се оказа, че в МТел в момента имат само лилави и се отказах. Иначе аз не се вълнувам много от екстри и без това само ще говоря и слушам радио.
По форумите има противоречиви мнения, както за всяко нещо - един доволен - друг - не.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен пък точно лилавия ми хареса. В Германос имат тъмносин. Peace

# 7
  • Мнения: 183
Имам го и не го препоръчвам,не че съм кой знае колко недоволна,но и доволна не съм. За същите пари по-добре някоя нокия,или друг самсунг,но не точно У600 Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 558
Ползвам U 700 от 6 месеца  - разликите между двата модела са малки, а и двата имат сензорни бутони.
Да ти кажа измъчих се с моя телефон  Sick ВТОРИ ПЪТ ТЕЛ. СЪС СЕНЗОРНИ БУТОНИ НИКОГА НЯМА ДА СИ КУПЯ!!! Допирам единия бутон, а се включва който си поиска...говоря и като се опре телефона до бузата ми се изключва... Като ми е студен пръста трябва да допирам няколко пъти за да "зацепи"... В сервиза ми казаха, че бил нежен модел  и не трябва да се бърза като се работи с него,  явно аз съм от по-грубите жени,  ама аз искам да ми върши работа а не да се любим с него  Joy А пък и сутрин хич не ми харесва факта, че като искам да прекъсна алармата понякога звънва на някой от указателя и докато го спра...поне се будя със сигурност за да не събудя някой приятел....
Не знам дали  U 600 e същия, но за моя модел съм  newsm11

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
ВТОРИ ПЪТ ТЕЛ. СЪС СЕНЗОРНИ БУТОНИ НИКОГА НЯМА ДА СИ КУПЯ!!! Допирам единия бутон, а се включва който си поиска...говоря и като се опре телефона до бузата ми се изключва... Като ми е студен пръста трябва да допирам няколко пъти за да "зацепи"... В сервиза ми казаха, че бил нежен модел  и не трябва да се бърза като се работи с него,  явно аз съм от по-грубите жени,  ама аз искам да ми върши работа а не да се любиме с него  Joy А пък и сутрин хич не ми харесва факта, че като искам да прекъсна алармата звъни на някой от указателя и докато го спра...поне се будя със сигурност за да не събудя някой приятел....
Не знам дали  U 600 e същия, но за моя модел съм  newsm11

И аз имам подобен проблем с моя У 600  Crazy Обичам бързо да боравя с бутоните и на моменти много се изнервям от сензорните. Иначе нямам оплаквания - харесвам си го като цяло.

# 10
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Това ми беше коледния подарък.Аз имах самсунг е950 изцяло сензорен и светъл металик не ми хареса цвета и сензорите.Сега у60 ми е светло розов металик със сив маеталик.Мн съм доволна сензора е само на 2 копчета не се вкючват бързо.Дамски телефон.аз съм за.

# 11
  • София...........
  • Мнения: 951
От 4-5 години ползвам само апарати на Самсунг и винаги съм била супер доволна, но такъв боклук не бях имала до сега  Sad

- проблемите със сензорните бутони
- батерията не ми е карала повече от 2 дни
- много дефектират(от началото на септември до 18 декември са ми сменили 3 и последния път се отказах от този модел и замяна беше за Нокиа - не съм фен-ка на тази марка, но .........)

Успех в избора Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 4 397
Тъкмо се бях засили за един такъв евтин, и май ще се отказа като чета темата. Досега съм сменила 3-4 самсунга и съм била много доволна. / сменявала съм ги защотоо са ми писвали не, че им е имало нещо/

# 13
  • Варна
  • Мнения: 276
с такъм телефон съм от около година и нямам никакви забележки. Батерията държи около 5 дни. Нямам никакъв проблем със сензорните бутони. За мен е много хубав и удобен телефон.  Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Благодаря ви за отговорите, момичета.
Вчера си го купих, но днес установих че немога да активирам блутута.
А сега какво да правя????

Общи условия

Активация на акаунт