?Въпроси всякакви?

  • 1 834 997
  • 5 381
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 375
Пускам тази тема, за да можем, когато искме да попитаме нещо, което не си заслужава цяла тема, да го направим тук.
Аз имам едно въпросче. Защо на компютъра ми се отварят всякакви рекламни сайтове, без да натискам нищо? Например ако гледам сайт за парфюми ми излиза такъв, или ако играя на игра в кефче примерно, ми се отваря страница с онлайн игри.

# 1
  • Мнения: 4 916
Може би трябва да блокираш поп-ъп-ите.

И аз да задам въпрос, за който от оня ден пуснах цяла тема, но нямаше отговор -

Цитат
Дръпнах си преди малко Гордост и предразсъдъци от Замундата, обаче нещо оплесках с кодеците - не ми излизаше кирилицата на субтитрите, и аз къде бръкнах, какво направих   ... сега ми излиза двойна картина, която е и обърната, т.е. хората от филма се разхождат с краката на горе... и субтитрите още са на маймуница.
Въпросът ми е: Как да оправя нещата?

М?  Thinking

После ще питам и как да го кача на ДВД-диск.

# 2
  • Мнения: 2 375
Блокирани са ми, това беше първото за което се стих, но няма резултат. Притеснявам се, защото един вид все едно ми е под наблюдение компютъра, а аз от време на време пазарувам онлайн. newsm78

# 3
  • Мнения: 25 441
argun, с какъв плейър си? В настройките му би трябвало да можеш да оправиш всичко (или да го дооплескаш, внимавай!).  Laughing
natia, подбирай къде ходиш, мама не ти ли е казвала, че нетът не е безопасно място?  Wink

# 4
  • Мнения: 4 916
argun, с какъв плейър си? В настройките му би трябвало да можеш да оправиш всичко (или да го дооплескаш, внимавай!).  Laughing
...

На Уиндоус Медиа Плеър съм.
Тъпото е, че сме в Бг до неделя и ми се искаше да си запиша повечко филми, които да си гледаме там (защото от там се тегли много трудно). Сега имам кутия с празни дискове и нито един записан филм.
 Confused

П.с. възможно ли е двойната картина да е от втората програма за кодеци?


Блокирани са ми, това беше първото за което се стих, но няма резултат. Притеснявам се, защото един вид все едно ми е под наблюдение компютъра, а аз от време на време пазарувам онлайн. newsm78

 newsm78 Хм, за друго освен поп-ъпа не се сещам.

# 5
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
аз също имам въпрос:
защо от 2 седмици не ммога да се регистрирам в Замунда??
постоянно ми изписва, че лимитът е изчерпан. Tired

# 6
  • Мнения: 25 441
argun  , тегли и записвай спокойно. Изтегли си и по-читав плейър - BSP, Total video player или някой друг от безплатните.
karmacoma, ще трябва да изчакаш да баннат някой от Замундата, за да можеш да се намърдаш. Има и други тракери, не се отчайвай.  Laughing
 

# 7
  • Мнения: 4 916
argun  , тегли и записвай спокойно. Изтегли си и по-читав плейър - BSP, Total video player или някой друг от безплатните.
...


Отивам да търся BSP и ако го намеря ще го изтегля.   bouquet

После ще питам как да го кача на дискове, т.е. как се пече  Embarassed

# 8
  • Мнения: 1 671
После ще питам как да го кача на дискове, т.е. как се пече  Embarassed

Понеже после няма да съм тук, сега ти давам линк с инструкции за "изпичане".
Трябва да имаш програмката NERO или нещо подобно.

http://www.hometechlabs.hit.bg/Articles/800%20MB/800MB.html

# 9
  • Мнения: 25 441
Отивам да търся BSP и ако го намеря ще го изтегля.   bouquet


http://www.bsplayer.org/

Ще ти трябват също и кодеци, обаче.

# 10
  • Мнения: 4 916
...

Понеже после няма да съм тук, сега ти давам линк с инструкции за "изпичане".
Трябва да имаш програмката NERO или нещо подобно.

http://www.hometechlabs.hit.bg/Articles/800%20MB/800MB.html

Имам Неро  Peace само дето още не знам как да го използвам. Ще прочета линка, много ти благодаря.





...

http://www.bsplayer.org/

Ще ти трябват също и кодеци, обаче.

Дръпнах си го, мерси за което   bouquet Обаче надписите пак ми излизат на маймуница. А кодеците си ги дръпнах - програмата сама си каза, че няма каквото й трябва.

п.с. Тръгна! Сега отивам да си го качвам на диска.

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 20:38 от argun

# 11
  • Мнения: 2 375
argun, с какъв плейър си? В настройките му би трябвало да можеш да оправиш всичко (или да го дооплескаш, внимавай!).  Laughing
natia, подбирай къде ходиш, мама не ти ли е казвала, че нетът не е безопасно място?  Wink
Няма ли начин да го оправя?

# 12
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
argun , имената на двата файла - филмът и субтитрите  трябва да са напълно еднакви, твоите така ли са? Ако да, пробвай още нещо: ако в името на файла на субтитрите разширението е .sub , прекръсти го (с F2) на .srt или обратното.

# 13
  • Мнения: 4 916
argun , имената на двата файла - филмът и субтитрите  трябва да са напълно еднакви, твоите така ли са? Ако да, пробвай още нещо: ако в името на файла на субтитрите разширението е .sub , прекръсти го (с F2) на .srt или обратното.

Успях да оправя субтитрите от настройките на БСПлеъра  Peace сега остана да налучкам как се изпича. Може пък утре да отида в някой клуб и да се примоля за помощ.

# 14
  • Мнения: 183
Имам въпрос пътя Сандански-София разчистен ли е  Tired ?
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт