Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

София

Здравейте!
Въпросът ми е: какво кисело мляко започнахте да използвте първо, след като отбихте бебето?

Моля мамите, които все още не са използвали кисело мляко или които са преминали след кърменето на АМ, да не ми отговарят, за да не спам-ат темата с: "Не мога да ти дам съвет!"...

Благодаря!  bouquet
Цитирай

А колко ти е голямо бебето?
Цитирай

Стара Загора

Давах всякакво,но да е с 3.6% масленост
Цитирай

Sofia

Герма или Бор Чвор-3.6%.
Цитирай

Варна

Бор Чвор 2 % или Био кисело мляко ( това по-рядко , щото не го продават до нас и рядко имам време да отида да купя)
Цитирай

BG

Тонус  и на баба.-3.6%
Цитирай

Пазарджик

Бор-Чвор - 3,6%
Ако случайно няма, някое друго, но задължително да е пълномаслено.
Но аз го давам за следобедна закуска с бисквитки. С него не съм заместила кърмене.
Цитирай

Бор Чвор и напоследък Верея,пълномаслено
Цитирай

след Околовръстното

Давам Верея,Пършевица,Елби с масленост 2-3%.Или каквото и да е по-обикновено без Данон и На баба.
Цитирай

гр.Пловдив

Като гъсто мляко за ядене или като айрян за шише? За първия случай съм давала  2-3,6 % , а когато съм взимала за разреждане с вода - 4,5% , т.е по пълномаслено !
Цитирай

Аз все още кърмя, но давам и кисело мляко, защото малката сама си го иска. Първо и давах по няколко лъжички от това, което има в хладилника - Бор Чвор, Верея, Фибела, Боженци. Като видях, че детето си проявява твърд интерес към киселото мляко, започнах да и взимам от това детското, което пуснаха наскоро, а понякога и давам Данонино.
Цитирай

Пловдив

И аз още кърмя, но от 7-8-месечен синът ми си хапва с удоволствие и кисело мляко - каквото има в хладилника (а в нашия хладилник обикновено има Бор-Чвор 2%).
Цитирай

...каквото и да е по-обикновено без Данон и На баба.

Най-често давам Елви 2%, Елена 2%, Боженци 2% или 3.6%.
Цитирай

BE, 2260

С дъщеря ми давах Русалка, със сина ми, когото не съм отбила, давам каквото има. Но той яде в малки количества, а ние купувме предимно Елби 3,6, Боженци и Пършевица.
Цитирай

Бор Чвор - 3,6%
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора