Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора

Bulgaria

Абе хора, често се замислям, че ние жените, хе искаме да знаем някои неща, хем , когато ги споделим после се стига до неразбории. Имам предвид - бях споделила на немог ад акажа приятелка, но позната, която си мислех, че е много серизона жена, а тя си е и на възраст нещо, оето знаех, за да я успокоя в една ситуация, като й кажа да й стане по добре, а тя нашата 'споделила' на екс-мъжа си и аз в крайна сметка изглеждах като ПОРТА, ужас. Случвало ли ви се е и как постъпвате, освен, че не поглеждате съответната **** никога повече.
Цитирай

София

Не. Само врагини, маскирани като приятелки.
Цитирай

София

Приятелка не, но мъж ми веднъж се изпусна за нещо, за което не биваше. Някои хора просто не умеят да си държат езика зад зъбите Naughty
Цитирай

във Вила Вилекула

Веднага се сетих за репликата на принц Лимон от романа на Джани Родари "Приключенията на Лукчо" - "Бог да ме пази от приятелите! С неприятелите сам ще се справя!"
Цитирай

Не.
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Да, даже се позавъртя около законната ми собственост.
Цитирай

Bulgaria

То ясно е, че не съм единствена, ама все си мисля, че при нас жените е по изявено, дори се стига до посегатества от материален характер. А пък..мъжете, карат се бият се...нищо не си издават,а понякога , когато искаш д апомогнеш.... момичетата внимавайтена кого помагате и за кого се правите на майка Тереза, както аз. В наши дни е НЕпрепоръчително.
Цитирай

София

Хм......приятелка, чакай да поровя във файловете. newsm78
Аз съм имала малко приятелки. МНОГО МАЛКО. Другото са познати.
Извод - не ме е портила.
Но имаше една, която искаше да ми е приятелка поради наличието на мъжа ми.Беше....вече не е. За щастие, имам антенки. Mr. Green
Цитирай

Bulgaria

Хм......приятелка, чакай да поровя във файловете. newsm78
Аз съм имала малко приятелки. МНОГО МАЛКО. Другото са познати.
Извод - не ме е портила.
Но имаше една, която искаше да ми е приятелка поради наличието на мъжа ми.Беше....вече не е. За щастие, имам антенки. Mr. Green

Незнам кой ги възпитава такива - ужассссссс, пълна деградация, ама пак си е намерила причина де...

П.С. и моите са много малко, дори бих казала, че имам 2 приятелки, проверени от времето, а тази май н еуточних, семейна 'приятелка', както и да е, аз си знам вече, ето с тов амог ада закича себе си  hahaha hahaha hahaha
Цитирай

сигурно, но не помня. Обаче аз съм голяма порта, без да искам, просто много дрънкам и те сами си излизат разни неща. Добре че имам общо взето невзимащи се насериозно приятелки и не им пука.
Цитирай

Не ми се е случвало или поне не си спомням, защото ако искам нещо да не се знае от никой, просто не го споделям.
Цитирай

Bulgaria

Права си , и аз съм така и затова си патя, а пък и за конкретния случай е доста тежък, защото повлича след себе си един двама, трима  Mr. Green. Тази кокетка, смао и само да си върне мъжа, който е на 50% неин в момента, 50% на друга мома, е готова да прегази всичко живо, та дори и да поскара някое и друго семейство. май не може да се гледа отгоре н анещата.
Цитирай

Не ми се е случвало или поне не си спомням, защото ако искам нещо да не се знае от никой, просто не го споделям.

Ами не мога да се барикадирам в някоя крепост,
плюс това такъв тип жени са достатъчно хитри,
и така да те изпързалят, че да се увъртиш като пиле
в калчища.
Цитирай

Ами не мога да се барикадирам в някоя крепост,
плюс това такъв тип жени са достатъчно хитри,
и така да те изпързалят, че да се увъртиш като пиле
в калчища.

По скоро искам да кажа, че малко са нещата, за които ми пука и да ме изпортят. И са такива, че наистина мога и си ги пазя само и единствено за себе си.
Ако издъни нещо, което е вярно за мен, няма да умра, няма от какво да се срамувам след като съм го направила, че и разказала. Друг е въпроса, ако става дума за някакви фантазии сътворени по мой адрес, които могат да повлияят на хора, на които държа. Иначе дори и лъжи и глупости, казани за мен също не ме притесняват, ако не нараняват мои близки.
Цитирай

Ох, Пас, не ми се обяснява какви ги беше навързала,
ама чак се втрещих  Mr. Green
Обаче аз нали съм чиста водица, и ми е чекнато хисторито,
та даже преди да разбера за историята, другия участник
беше наясно с истинските факти и събития.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора