Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас/София

Здравейте и за много години на всички Very Happy Сега към моята питанка:от днес вече смятам да давам Нутрилон 2,но не ми е ясно по колко да давам.Същото количество ли както с 1-цата (160мл).И другата ми чуденка е каква всъщност е разликата между 1 и 2 newsm78?
Ако можете да помогнете ще се радвам Hug
Цитирай
Ако педиатъра не е дал указания на самата кутия пише. Доколкото си спомням при 6 мес. беше 120мл. вода на 4 лъжички. А разликата е в аромата и вкуса.
Цитирай

На морето, под липата

Ами по принцип млеката двойки се водят преходни!Ето тук може да видиш каква е разликата между 1 и 2 кат състав!Може би има значение до къде се е стигнало със захранването, така мисля, нека някоя  по опитна мама да каже!Питай и педиатърката си!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116208.0
Цитирай

И аз много се чудих с тази двойка. В шестия месец бебето ядеше по 160мл АМ, а в седмия трябва да му давам 120-130мл. според това, което пише на кутията. Опитах да намаля, но това количество определено не му стига. Чудя се как ли пък ще се наяждат бебета, които изпиват вече по 210мл. Не знам дали разминаването е заради това, че е по-хранително, или е някаква грешка, но аз реших да си му давам по 160мл сутрин и вечер, когато пие само мляко, а по 120мл + пюренце при другите хранения.
Цитирай
Може към млякото да прибавяш и от разтворимите бисквитки.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.