Най-незабравимата ми Коледа и най-ужасната ми Нова Година!!!

  • 8 166
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
Дори и да излезе този закон,на tsve_te  как би й помогнал според вас? Никак,защото    имота,за който иде реч ,по документи е придобит със средства от майката на  бащата на детето на tsve_te  .  Sad

Само и единствено,ако  майката на  бащата  на детето  на tsve_te дари  имота,проблема ще  се реши.Колкото и да пишем,това е.

# 91
  • Мнения: 789
Радвам се, че нещата са се поправили  Hug

Само да отбележа:
- дори и да имате брак, ако къщата се наследи, ти нямаш права върху нея, дори и след сключване на брака да е станало. Собственици са преките наследници (синовете й) и евентуални лица по завещание.
- в сегашното ви състояние спокойно може къщата да е на името и на двама ви. Можете да напишете кой каква част притежава. Това ще даде сигурност и на двама ви.

Аз си мислех за една сватба  Grinning Не с цел имоти и т.н. Сватбата е един прекрасен момент, носи много общи емоции, много хубави мигове и мили спомени  Heart Eyes

Иначе проблеми в едно семейство винаги има. И на мен ми писва понякога и си казвам:"Край", но после се посъвземам. Особено откакто се появи и детето, като че ли проблемите станаха повече и по-големи. И двамата сме изморени, изнервени, почти не си отделяме време за нас си. А как си мечтая за един романтичен уикенд.... Отплеснах се.

Пожелавам всичко да се оправи и скоро да се похвалиш!

# 92
  • Мнения: 5
Да от това, което разбрах от ровенето в нета е, че проектът е минал на първо четене, до коледа ще се разглежда в правната комисия. В най-добрия случай второто четене обаче ще е чак напролет.

Общи условия

Активация на акаунт